-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wspaniale,że rudaska ma dom! :) A tu kolejna bieda wyrzucona :( Oszaleć idzie:(
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jestem u czarnulki :) -
Martuś zdrowia dla Córci!
-
Dziękuję Kochane Dziewczyny. Na mojego doła składa się wiele czynników...m.i. zdrowie,które mi ostatnio bardzo siada. Chyba nieubłaganie zbliża się operacja na przepukliny kręgosłupa lędźwiowego. Jeśli faktycznie będę zmuszona poddać się operacji będę wykluczona z życia dość długo i martwię się co będzie z psiaczkami, z ich finansami. Zobaczymy co los przyniesie. Może uda mi się wytrzymać do czasu aż psiaczki znajdą swoje domki.
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
I ja zaglądam i pozdrawiam. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wlatuję i ....buziaki zostawiam. Niestety pozytywne myśli jakoś ostatnio mnie opuściły. Musi mi przejść. -
Bardzo dziękuję Joasi za telefon do p.Joli. Dziękuję Bogusiu za oferowaną pomoc. Dziękuję Wam wszystkim ,że jesteście. Przepraszam Was ale...mam doła. Wszystko ostatnio jakoś nie idzie tak jakby się chciało, jakby musiało iść. Moje bazarki kiepsko, moje kochane psiaczki...nie chcą za bardzo współpracować z ludźmi a czarne myśli jakoś nie chcą mnie opuszczać a przecież wiosna za oknem. Jak jeszcze okaże się ,że Bobiś nie dogada się z Gabi to będzie całkowita klapa.
-
Anecik będzie wiedziała najlepiej ;)
-
Anetko wiem ,że to trudne ale musisz być dzielna. Zobacz ile jeszcze psiaków czeka na pobyt u Ciebie. Na Twoją miłość i opiekę, którą im dajesz zanim trafią do swoich domków :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja życzę wszystkim dobrego poniedziałku bo jaki poniedziałek taki podobno cały tydzień ;) Benitko pozytywne myśli przesyłam!