Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale,że rudaska ma dom! :) A tu kolejna bieda wyrzucona :( Oszaleć idzie:(
  2. Bardzo się cieszę ,ze przypadek zrządził ,ze malutka jedzie :) Dam 10zł stałej na razie przez pół roku.
  3. Martuś zdrowia dla Córci!
  4. Dziękuję Kochane Dziewczyny. Na mojego doła składa się wiele czynników...m.i. zdrowie,które mi ostatnio bardzo siada. Chyba nieubłaganie zbliża się operacja na przepukliny kręgosłupa lędźwiowego. Jeśli faktycznie będę zmuszona poddać się operacji będę wykluczona z życia dość długo i martwię się co będzie z psiaczkami, z ich finansami. Zobaczymy co los przyniesie. Może uda mi się wytrzymać do czasu aż psiaczki znajdą swoje domki.
  5. Wlatuję i ....buziaki zostawiam. Niestety pozytywne myśli jakoś ostatnio mnie opuściły. Musi mi przejść.
  6. Bardzo dziękuję Joasi za telefon do p.Joli. Dziękuję Bogusiu za oferowaną pomoc. Dziękuję Wam wszystkim ,że jesteście. Przepraszam Was ale...mam doła. Wszystko ostatnio jakoś nie idzie tak jakby się chciało, jakby musiało iść. Moje bazarki kiepsko, moje kochane psiaczki...nie chcą za bardzo współpracować z ludźmi a czarne myśli jakoś nie chcą mnie opuszczać a przecież wiosna za oknem. Jak jeszcze okaże się ,że Bobiś nie dogada się z Gabi to będzie całkowita klapa.
  7. Niestety i ja mogę dać jednorazowo tylko 20zł . Niestety moje dwa nieadopcyjne psiaczki nie pozwalają mi na swobodne patrzenie w przyszłość.
  8. Może uda się trafić na taki domek :) Elu 4 mamy wyróżnione to na razie wystarczy. Zobaczymy czy ktoś się odezwie. Pani Patrycja też nie może się doczekać spotkania z Bobikiem i wierzy ,że z Gabi Bobik się dogada. Oby :)
  9. Czyli mamy kolejnego strachulca. Szkoda tylko ,ze ząbki idą w ruch :(
  10. Anecik będzie wiedziała najlepiej ;)
  11. Anetko wiem ,że to trudne ale musisz być dzielna. Zobacz ile jeszcze psiaków czeka na pobyt u Ciebie. Na Twoją miłość i opiekę, którą im dajesz zanim trafią do swoich domków :)
  12. I ja życzę wszystkim dobrego poniedziałku bo jaki poniedziałek taki podobno cały tydzień ;) Benitko pozytywne myśli przesyłam!
  13. Zaciskam kciuki cały czas! Szkoda, że mała nie może trafić na swoich ludzi :(
×
×
  • Create New...