Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Bo ludzie to.... Wierzę, że złapie kogoś za serducho :) I tak miała szczęście,ze wyciągnęłaś ją ze schroniska.
  2. Serce się raduje kiedy widzi się Benitkę uśmiechniętą i w innej pozycji niż zwinięte ciałko :D Oby tak dalej maleńka! Kicia niesamowita :D Elu czyżby przybył Ci domownik? ;)
  3. Bardzo dziękuję i aż mi głupio,że zabrałam Ci czas na wyszukanie powyższych postów. Czyli wychodzi na to ,że oczka to efekt zaniedbania. Oby to tylko było To. Miłego dnia :)
  4. I dobrze, że udało się maluchowi zmienić swoje życie :)
  5. Pozdrowienia dla FK zostawiam. Cały czas myślę o tej kruszynie.
  6. Tak. Na początku. Kiedy dokładnie to da znać Joasia - Alaskan malamutte, która ma kontakt z p.Jolą :) Rozmawiałam dzisiaj z Kasią - Murką i Abi zostanie przewieziona przez Nich na nowe miejsce. Będzie trudno zachęcić ją do wejścia do klatki:/
  7. A ja zaglądam z nadzieją,że może jeszcze coś się tutaj dowiem o małej :)
  8. O Mikusie nikt nie pyta. Cisza. Siądę jutro i spróbuje zrobić jej więcej ogłoszeń. Najwyżej usunie znowu olx. Od p. Patrycji nie mam wiadomości. Nie chce wciąż jej męczyć pytaniami. Mam nadzieję,że teraz napisze sama...oby były to dobre wiadomości.
  9. Taka nuda przydałaby się wszystkim psiakom :)
  10. Nie tylko ona pewnie ;) Jeśli nie masz na myśli naszych przyjaciół mniejszych to i ja zaliczam się do takowych ;) Trzymam kciuki za to aby leki pomogły lepiej pracować sercu i oczka się wygoiły. Może nie doczytałam na wątku. Czy wet stwierdził od czego te oczka takie ma? czy to jakaś alergia?
  11. Trzymam kciuki aby taki domek udało się dla suni znaleźć :)
  12. Śliczności...oszaleć idzie.
  13. Cały czas myślę o Benitce...i o tym aby obie z jej panią dały sobie radę przetrzymać ten dla nich trudny czas. Pozdrawiam FK :)
×
×
  • Create New...