Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki za to aby szybko znalazła swój domek - ten jedyny i już do końca.
  2. Tak Joasiu. Cały czas mam nadzieję,że jakiś Poznaniak się w niej zakocha! Kochani może ktoś jeszcze zrobi jej ogłoszenie? Im więcej tym lepiej :) Ja spróbuje zrobić jeszcze jedno. Może teraz nie usuną mi.
  3. Kochane Dziewczyny! Jeśli ktoś może zrobić z nowymi zdjęciami Mice ogłoszenia to będę bardzo wdzięczna. Proszę zwłaszcza te osoby, których ogłoszenia są wyróżnione. Po rozmowie z hop! proszę aby w głoszeniu napisać,ze najlepiej gdyby miała towarzystwo ułożonego psiaka bo przy takim całkowicie inaczej się zachowuje. Jest odważniejsza. Zlikwidujmy informacje o wizycie - to powie się w trakcie rozmowy. Ja nie mam umiejętności w pisaniu tekstu ale przydałoby się je zmienić. Zdobiłam "nowe" ogłoszenie. Niestety drugie mi usunęli. Dopatrzyli się. Dlatego lepiej gdyby miała ogłoszenia z innych kont. Wtedy jest większa możliwość,że się nie dopatrzą ;) https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html
  4. Trafiłam przypadkiem. Poczytałam. I nie rozumiem jak można oddać psiaka. Strasznie mi jej żal. Biedna mała.
  5. Szczęścia i tylko szczęścia w nowym domku. Niech miłości i miseczki dla Ciebie nigdy już nie zabraknie chłopaku!
  6. Benitka...widać,że nadal nie czuje się w domku dobrze. Strach niestety nadal zwycięża. Mam nadzieję,że nie potrwa już to długo,że otworzy się na tyle na ile robiła to u p.Ewy.
  7. Misiaczek poczuł,że jest coś lepszego niż jego posłanko :)
  8. Wspaniale,że Pysia będzie miała swój domek :) Mam nadzieję,że państwo dadzą się przekonać i zaadoptują jaką inną poleconą przez Ciebie biedulkę.
  9. Wspaniale,że i ona miała szansę na zmianę swojego życia :)
  10. Wiadomość od p/Patrycji: Witam. Wysłałam zdjęcia na mail. Jesteśmy teraz w odwiedzinach u mojej mamy. Bobik zaliczył kapie w oczku wodnym, a później wpadł w niesamowita głupawkę. Pierwszy raz widziałam jak biega i ma tyle radości i szczęścia w oczkach. To zdjęcia z podróży: A to z pobytu nad oczkiem wodnym :) Czy to uśmiech zadowolenia? Śliczny mój pycholek :*
  11. Pięknie dziękujemy Julito za śliczne zdjęcia !:D Mikunia kochana moja ucholka dała radę w stresowej sytuacji :) Siądę w nocy i podmienię zdjęcia do mojego ogłoszenia, zmienię tez trochę tekst. Zobaczymy. Proszę kochane Dziewczyny, które mają wyróżnione ogłoszenia Miki o podmiankę zdjęć. Może coś się ruszy, może wspaniały domek wypatrzy Mikusię :) O Bobisia się martwię. Tak bardzo chłopakowi jest potrzebny dom, ktoś kto będzie poświęcał mu czas. Czy dogada się z Gabi? Tak jak napisała Poker CZAS to pokarze. Oby tylko chłopak miał szansę pokazać na co dobrego go stać.
  12. Ja jak zwykle wlatuję późno ale jak tu nie wpadać po nowe wieści o naszej królewnie?:) Cały czas trzymam kciuki za Benitkę i jej Panią. Będzie dobrze bo wszystkie trzymamy za to kciuki! Miłego weekendu Klubowiczki :)
  13. Sms od p.Patrycji: Dobry wieczor. Pracujemy z Bobim. Raz psiaki zostały same i był spokoj. Za drugim razem dostaliśmy upomnienie od sąsiadów :( Psiaki zazwyczaj nie zwracają na siebie uwagi. Gabi czasami warczy i szczeka na Bobiego jak zamiast na swoje legowisko położy sie na jej. Staramy sie cały czas pilnować piesków. No i muszą się psiaki dogadać. Gabi pewnie chce rządzić a i chłopak by pewnie chciał. Oby tylko Bobić nie rozrabiał jak same zostają w domu. Mam nadzieję, ze p.P wie co robić aby było lepiej :)
×
×
  • Create New...