-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Kochane Dziewczyny! Jeśli ktoś może zrobić z nowymi zdjęciami Mice ogłoszenia to będę bardzo wdzięczna. Proszę zwłaszcza te osoby, których ogłoszenia są wyróżnione. Po rozmowie z hop! proszę aby w głoszeniu napisać,ze najlepiej gdyby miała towarzystwo ułożonego psiaka bo przy takim całkowicie inaczej się zachowuje. Jest odważniejsza. Zlikwidujmy informacje o wizycie - to powie się w trakcie rozmowy. Ja nie mam umiejętności w pisaniu tekstu ale przydałoby się je zmienić. Zdobiłam "nowe" ogłoszenie. Niestety drugie mi usunęli. Dopatrzyli się. Dlatego lepiej gdyby miała ogłoszenia z innych kont. Wtedy jest większa możliwość,że się nie dopatrzą ;) https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html
-
I ja tu jestem :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitka...widać,że nadal nie czuje się w domku dobrze. Strach niestety nadal zwycięża. Mam nadzieję,że nie potrwa już to długo,że otworzy się na tyle na ile robiła to u p.Ewy. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że i ona miała szansę na zmianę swojego życia :) -
Wiadomość od p/Patrycji: Witam. Wysłałam zdjęcia na mail. Jesteśmy teraz w odwiedzinach u mojej mamy. Bobik zaliczył kapie w oczku wodnym, a później wpadł w niesamowita głupawkę. Pierwszy raz widziałam jak biega i ma tyle radości i szczęścia w oczkach. To zdjęcia z podróży: A to z pobytu nad oczkiem wodnym :) Czy to uśmiech zadowolenia? Śliczny mój pycholek :*
-
Pięknie dziękujemy Julito za śliczne zdjęcia !:D Mikunia kochana moja ucholka dała radę w stresowej sytuacji :) Siądę w nocy i podmienię zdjęcia do mojego ogłoszenia, zmienię tez trochę tekst. Zobaczymy. Proszę kochane Dziewczyny, które mają wyróżnione ogłoszenia Miki o podmiankę zdjęć. Może coś się ruszy, może wspaniały domek wypatrzy Mikusię :) O Bobisia się martwię. Tak bardzo chłopakowi jest potrzebny dom, ktoś kto będzie poświęcał mu czas. Czy dogada się z Gabi? Tak jak napisała Poker CZAS to pokarze. Oby tylko chłopak miał szansę pokazać na co dobrego go stać.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja jak zwykle wlatuję późno ale jak tu nie wpadać po nowe wieści o naszej królewnie?:) Cały czas trzymam kciuki za Benitkę i jej Panią. Będzie dobrze bo wszystkie trzymamy za to kciuki! Miłego weekendu Klubowiczki :) -
Sms od p.Patrycji: Dobry wieczor. Pracujemy z Bobim. Raz psiaki zostały same i był spokoj. Za drugim razem dostaliśmy upomnienie od sąsiadów :( Psiaki zazwyczaj nie zwracają na siebie uwagi. Gabi czasami warczy i szczeka na Bobiego jak zamiast na swoje legowisko położy sie na jej. Staramy sie cały czas pilnować piesków. No i muszą się psiaki dogadać. Gabi pewnie chce rządzić a i chłopak by pewnie chciał. Oby tylko Bobić nie rozrabiał jak same zostają w domu. Mam nadzieję, ze p.P wie co robić aby było lepiej :)