Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Niestety stałej nie mogę zadeklarować. Jakoś się nie zapowiada aby któryś z moich deklarowiczów poszedł do domku. Pomyślę jak pomóc małej.
  2. Jestem ciekawa czy coś się w zachowaniu małej zmieniło :)
  3. Z zaproszenia przybywam :) Urocza z niej sunia! Te uszolki i tak śliczny pycholek zauroczyły mnie :D Mała poczuła, że jest bezpieczna i radośnie korzysta z pobytu na wolności na zielonej trawce:)
  4. Fajnie,ze nie było to celowe porzucenie....oby bardziej pilnowali maleńką!
  5. Dziękujemy pięknie Joasiu z Abi za pomoc :) Jak tylko pieniążki dojdą na konto potwierdzę ich przybycie na bazarku:)
  6. Benitko jak najmniej rozpaczaj a więcej ciesz się swoim domkiek :* Miłego dnia FK :)
  7. Teraz byle się jakiś fajny domek trafił dla ślicznotki:)
  8. Benitko maleńka pewnie tęsknisz nie tylko za p.Ewą ale i za swoimi dwoma kolegami. Będzie dobrze - sama zobaczysz!
  9. Bardzo dziękujemy :) Dostałam dzisiaj wiadomość od Pani,że wysłała do Hani potrzebne dane do wyrobienia paszportu i przyjadą w ustalonym terminie. Nie mogą się też doczekać spotkania z Bobisiem.
  10. Kicia terroryzatorka???:O To ci kicia ;) Biedne psiunie :( Miłego weekendu Fanklubowiczki i cała reszto ;) Benitko jak ci tam lwico kochana? :)
  11. Nie Marto :( Cisza...nawet głupich telefonów, za którymi wcale nie tęsknię nie było. Dziękujemy Jo37 za pamięć :) Nie mogę doczekać się już kiedy p. Patrycja ze swoim chłopakiem i sunią przyjadą poznać Bobika. Mam nadzieje,że wszyscy się pokochają...
  12. Musimy pomyśleć i nad takim rozwiązaniem. Bardzo dziękujemy agat21! ale wiem ,że są psiaczki bardziej potrzebujące pieniążków niż Abi. Na teraz mam nadzieję jakoś damy radę. Szykuję bazarek choć na zdjęcia i opisy wciąż brak mi czasu. Wiem że jak znajdziesz czas to dobrze wykorzystasz te fanty:) Pięknie Ci Asiu dziękujemy.:* Teraz najważniejsze aby się nie zraziła i zaufała. Niech wie,że człowiek to nie tylko samo zło ale też i dobro:)
  13. Ale z niego akrobata :)
  14. Trochę się właśnie tego bałam, że z Abi i smyczą tak będzie. Musieli jej nieźle dać w kość z pętlą na szyi,że tak strasznie się zakładania na szyję boi. Doradźcie Dziewczyny co robić? Abi z "domu" nie jest bogata. Ma tylko 120zł stałych. Wiadomo będę robić na nią bazarki choć zdobyć teraz gdzieś fanty to naprawdę trudna sztuka :/
  15. Będzie dobrze. Muszą się tylko dobrze poznać ;)
  16. GRATULACJE ! :D Benitko bo w tobie była cały czas mała lwica! Tylko dobrze to ukrywałaś maleńka :D Fanklubowiczki życzę spokojnej nocy, która przyniesie tak wszystkim ostatnio potrzebny wypoczynek :) Nie bijcie jeśli do niedzieli nie pojawię się na dogo ;)
×
×
  • Create New...