-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Z zaproszenia przybywam :) Urocza z niej sunia! Te uszolki i tak śliczny pycholek zauroczyły mnie :D Mała poczuła, że jest bezpieczna i radośnie korzysta z pobytu na wolności na zielonej trawce:)
-
Fajnie,ze nie było to celowe porzucenie....oby bardziej pilnowali maleńką!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko jak najmniej rozpaczaj a więcej ciesz się swoim domkiek :* Miłego dnia FK :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko maleńka pewnie tęsknisz nie tylko za p.Ewą ale i za swoimi dwoma kolegami. Będzie dobrze - sama zobaczysz! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kicia terroryzatorka???:O To ci kicia ;) Biedne psiunie :( Miłego weekendu Fanklubowiczki i cała reszto ;) Benitko jak ci tam lwico kochana? :) -
Musimy pomyśleć i nad takim rozwiązaniem. Bardzo dziękujemy agat21! ale wiem ,że są psiaczki bardziej potrzebujące pieniążków niż Abi. Na teraz mam nadzieję jakoś damy radę. Szykuję bazarek choć na zdjęcia i opisy wciąż brak mi czasu. Wiem że jak znajdziesz czas to dobrze wykorzystasz te fanty:) Pięknie Ci Asiu dziękujemy.:* Teraz najważniejsze aby się nie zraziła i zaufała. Niech wie,że człowiek to nie tylko samo zło ale też i dobro:)
-
Ale z niego akrobata :)
-
Trochę się właśnie tego bałam, że z Abi i smyczą tak będzie. Musieli jej nieźle dać w kość z pętlą na szyi,że tak strasznie się zakładania na szyję boi. Doradźcie Dziewczyny co robić? Abi z "domu" nie jest bogata. Ma tylko 120zł stałych. Wiadomo będę robić na nią bazarki choć zdobyć teraz gdzieś fanty to naprawdę trudna sztuka :/
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze. Muszą się tylko dobrze poznać ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
GRATULACJE ! :D Benitko bo w tobie była cały czas mała lwica! Tylko dobrze to ukrywałaś maleńka :D Fanklubowiczki życzę spokojnej nocy, która przyniesie tak wszystkim ostatnio potrzebny wypoczynek :) Nie bijcie jeśli do niedzieli nie pojawię się na dogo ;)