Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wstyd powiedzieć Aniu ale nie pamiętam. Po tych zmianach pouciekały gdzieś zapisane wątki ai moja przerwa przyczymiła się do tego ,że połowy nie mam ...i nie pamiętam :( Miłego dnia Dziewczyny! :)
  2. Przytulaska z niej :) Teraz tylko trochę ją poobserwoawć i chyba ogłaszać ;) Oby kaszelek był tylko incydentem!
  3. Nadrobiłam zaległości. Jak zawsze i wspaniałe i smutne wiadomości. Ten piesek z ulicy...kiedyś chciałam go zabrać do Hani ale mogły jechać tylko sunie. Biedak ale mu się "rodzina"trafiła.
  4. Dusia potrzebuje czasu a wspaniałe jest to,że p.Basia jej go da tyle ile będzie mała potrzebowała. Trzymam kciuki aby miłość Pani zdziałała cuda :)
  5. Był z niego miso ale teraz zrobił się z niego misiaczek, taki mały słodki misiaczek!:)
  6. Teraz już bez smyczy może się wyszaleć:) Pięknisia z niej:)
  7. Dziękuję dziewczyny i oby się nasze życzenia dla chłopaka sprawdziły:) Hania przysłała mi zdjęcie ale nie miałam nawet kiedy jej odpisać :/ Jutro będę kontaktować z p.Patrycją. Jestem strasznie ciekawa jak tam Bobik w nowej sytuacji. Matko...mam nadzieję,ze chłopak będzie się dobrze czuł z koleżanką i swoim Państwem. Bobisiu ! Kochany chłopaku powodzenia!
  8. Ładniutka z niej sunia:) Oby kaszel nie okazał się chorobą.
  9. Gdy zobaczy, że u Szafirki jej nic nie grozi, że codziennie będzie mogła biegać po trawce to i strach minie:) Śliczna z niej sunia :)
  10. Samego tylko szczęścia maleńka Benitko!!! Bądź kochana i kochaj :)
  11. Sama nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję,że Hania napisze mi SMS-sa co tam jutro będzie się u nich działo! Ja niestety znowu 12 godzin w pracy będę.
  12. Dużo wiesz . Z doświadczenia? A jak do tego dochodzi stojąca praca to już koło 10 godziny w pracy zaczyna się robić kiepsko :/ No ale lepiej dla mnie stać i się ruszać niż siedzieć bo tu bardziej boli i ból przychodzi szybciej. Teraz w pracy mamy szał to i gorzej się czuję...i koło się zamyka bo i nastrój do du...py jest. Trzeba mieć nadzieję, ze będzie lepiej...kiedyś;)
  13. Witajcie nocną porą Fanklubowiczki :) Ja teraz w pracy po 10 -12godzin jestem wiec pora zjawiania się na dogo też dziwna jest. Wspaniale,że są wieści z Benitki domu. bidulka pewnie faktycznie tęskni za towarzyszami. Ciekawa jestem co się stało koteczce ,że kuwetka teraz dla niej jest beee.
  14. No i fajnie:) Pieniążki pomogą kolejnej biedzie.
  15. Dziękujemy,że z nami jesteś i oferujesz pomoc :) Wielkie Dzięki!!! Dziękuję Haniu. Oby to 99,9% wystarczyło ;) Elu kochanie proszę zwróć Hani za "odrobaczenie" Bobisia :) Oby! :) :D
  16. Asiu...Ty wiesz :* Może nie będzie tak żle...gdyby tylko bazarki lepiej szły :/ Tak też robię już 5 lat. Mam fizjo ale chyba będę musiała poszukać lepszego - skonsultować i wtedy zobaczyć co dalej. Gdyby tylko tak nie bolało .
  17. Wydaje mi się ,że chodzi o to ,ze jego ogłoszenia ruszyły w świat:)
  18. No to mała rozrabiaka z niej.Trzymam kciuki aby się opanowała.
×
×
  • Create New...