Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale ,że czarnulka znalazła dom :)
  2. No i przez nieuwagę zrobiłam na Leszno Od: wczoraj Do: 8 cze Sunia prawie jak shar pei podgląd edycja zakończ Za darmo 1 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 119 Tel: 2 No i miałam już zapytanie o sunię i odesłałam Panią aby zadzwoniła pod podany nr. tel :) Może zadzwoni... Marto czy zrobić - zmienić suni na Poznań czy zrobić drugie a na Leszno jeszcze zostawić?
  3. Już robię Tolu:) Zrobię na Poznań a jak będę miała zmienić to daj mi znać :) https://www.olx.pl/oferta/sunia-prawie-jak-shar-pei-CID103-IDucNBr.html
  4. Aniu ja już pisałam ,że wybór zostawiam Tobie ....ale może faktycznie jeśli mają być obdarowane dwa pisaczki to niech połowa przypadnie dla suni z chorymi oczkami.
  5. Ja zawsze podlewam kiedy ziemia jest sucha czyli u mnie wychodzi to właśnie raz w tygodniu latem co 4-5 dni. Moje mają ziemie bardzo przepuszczalną . Trochę zdziwiłam się ,że takie napite, mięsiste liście mogą się zwijać. A czy takie zwinięte są bardziej miękkie czy normalnie twarde?
  6. Cudna malutka :D Mam nadzieję ze szybko zakocha się w niej jakiś wspaniały domek :)
  7. A czy Hania coś pisała o jej strachu? Czy jest już lepiej?
  8. No to się porobiło Eluniu:( Za bardzo jesteśmy zalatani. myśliwy robiąc jedno o kolejnych sprawach i tak później jest niestety.
  9. To fakt:( Wpadam na wątki jak po ogień, klecę kolejny bazarek bo fundusze psiaczków topnieją a domków nie widać... niestety. Co ona ma za zęby? Jak mała pirania! Nie lubi dziewczyna oj nie lubi mieć nic na szyjce co by ją krępowało. Dziękuję Kasiu za ....za wszystko!
×
×
  • Create New...