Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dobrze Elu,że już Ci telefon działa :) Ja często swojego wyłączam jak coś mi nawala. Jak do tej pory pomaga :) Czekamy na zdjęcia małej :)
  2. i Jaś i Pucek są przeciwieństwami przysłowia - Jak pies z kotem :)
  3. Tak jak napisała Joasia Ona jest osobą, która będzie w kontakcie z p.Jolą i będzie przekazywać nam wieści o Abi.
  4. Bazarek wyprzedażowy ILE DASZ ZA TYLE MASZ :) SERDECZNIE ZAPRASZAM!
  5. Benia jest inna na ostatnich zdjęciach. Nie znam się na mowie ciała psiaków ale tu widzę,że jest bardziej rozluźniona już nie "wącha" swojego ogonka. Benitko kochana oby tak dalej!:* FK dobrego poniedziałku życzę.
  6. Zrobiłam kolejne dwa ogłoszenia .Najwyżej usuną mi wszystkie i będę robić od nowa ;) https://www.olx.pl/oferta/tylko-dla-troskliwych-CID103-IDszJfJ.html https://www.olx.pl/oferta/zwykla-niezwykla-milka-CID103-IDuOfnD.html
  7. Myślę,że i Mikusia znajdzie w końcu swój domek. Martwi mnie tylko ,że finanse Miki i Abi zaraz się pogorszą a ja sama nie dam rady ich utrzymać w hotelikach. Tego się boję Marto.
  8. Na bazarku u Kejciu zakupiłam dla Abi smaczki: nr 12 gryzak 6złnr 12 gryzak 6złnr 15 tchawica 4*4zł = 16złnr 23 kosteczki Lukullus - 10zł ----------------------------------------------------- Razem : 38zł Paczka doszła już do Murki. Koszt przesyłki pokryłam ja.
  9. No szkoda,że nie będzie miała stałego towarzystwa...ale cieszy,że już wygląda trochę lepiej :)
  10. Elu proszę wyróżnij te dwa ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/mila-szuka-domu-CID103-IDuFLVD.html O Mikę niestety nadal nikt nie dzwonił :(
  11. Jaguska będzie mi bardzo brakowało Twoich relacji.Nie dość,że robisz to świetnie to jeszcze fajne zdjęcia uzupełniają całość :)
  12. Może koleżanka sprawi,ze Benitka poczuje się lepiej, wróci jej utracona odwaga? No i najważniejsze,że zgodzą się panienki między sobą :) Pozdrowienia dla FK oczywiście zostawiam :) PS Wiem,że jak będziesz szukać domku dla kici to tego najlepszego:)
  13. Wspaniale,że Olik znalazł swój domek :) Teraz oby i Funcikowi się udało :)
  14. ...gdyby tylko udało się coś zaradzić na ten jego kuperek to byłby rozrywany w ogłoszeniach.
  15. Dziękuję Elu! Mnie na FB nie ma więc i informacje mam stamtąd tylko dzięki Wam :) Oby rehabilitacja doprowadziła nóżkę do sprawności.
×
×
  • Create New...