Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. To ja już zostawiam życzenia na wtorek bo jutro znowu cały dzień w pracy. Miłego wtorku FK i Benitce :)
  2. Przykro mi ale na stałą już nie mogę sobie pozwolić. Jedyne co to po 10 po wypłacie małą jednorazową mogę dać :(
  3. Z chęcią się dorzucę!
  4. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Nie smuć się Joasiu...nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego.
  5. Oby wszystko dalej ładnie się goiło. Biedulek. Dosyć się już nacierpiał :( A Pysiek ...cwaniak z jajkami ;)
  6. Nie chciałaś go sobie Joasiu zostawić? ;)
  7. Kolejny mały kroczek bardzo cieszy :) I faktycznie małą wygląda b. ładnie na ostatnich zdjęciach. Wypiękniała dziewczyna :)
  8. Legowisko duże to i wiekszczość chętnych w nie wejdzie ;)
  9. Lepiej , że poczeka dłużej i to będzie TEN niżby miał się okazać niegodny małej :)
  10. Benitce i FK miłego weekendowego wypoczynku:)
×
×
  • Create New...