Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Moje dla dziewczynek nie jest promowane ale oglądane jest bardzo często. Nic dziwnego bo są śliczne. Wierzyłam,ze ktoś będzie chciał je obie. Mocno trzymam kciuki aby któryś domek okazał się godny tych ślicznotek.
  2. Ja znowu jak po ogień wpadam tylko pozdrowienia i życzenia miłej środy zostawić. Niestety rozliczanie 3 bazarków, pakowanie a co najgorsze szukanie fantów w domu zabiera mi dużo czasu. Trzymajcie się zdrowo Dziewczyny!:)
  3. A ja zaglądam znowu z nadzieją na kolejny szalony filmik Vanilki :D Strasznie się cieszę, że zalazła swoich ludzi!
  4. Trzymam kciuki ale już pewnie PO?
  5. Wspaniale,że ma się TAKICH wspierających Ludzi "_ Trzymam kciuki aby małą szybko doszła do siebie .
  6. Powodzenia chłopaku:)
  7. Ale szaleństwo! Wspaniale mała teraz trafiła. To widać po jej ogonku :D
  8. Biedna pewnie przez byle jakie jedzonko to wszystko :(
  9. Bo chłopaka ktoś jej podmienił ;) Fajną ma mordusię ...a mamusię to bym schrupała :)
  10. Ja nie wiem . Fajnie widzieć Pepsi na łóżku :) :(
  11. Moje ogoszenie dla dziewczyn :) https://www.olx.pl/oferta/dwa-malenstwa-do-jednego-domu-CID103-IDx0Ikc.html I oby wspaniały domek szybko się w nich zakochał :)
  12. https://www.gimp.org/downloads/ Kliknąć pomarańczowy prostokąt i się ściągnie. Przy instalowaniu tylko trzeba zaznaczyć język polski i wsio :)
  13. Wpadam zostawić pozdrowienia. Miałam ...mam wolny weekend. Byłam odwiedzić wnuki, których nie widziałam prawie miesiąc. Maluchy urosły, zmieniły się. Szkoda,że nie mogę być tego światkiem na co dzień:( Pogoda ma nas jeszcze przez jakiś czas rozpieszczać wiec samych słonecznych dni Wam życzę:)
  14. Wielka szkoda,że choroby Czesterka nie da się wyleczyć. Wspaniale,że trafia na swej drodze na WSPANIAŁYCH LUDZI !
  15. Nic nowego nie dawałam.
×
×
  • Create New...