-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Moje dla dziewczynek nie jest promowane ale oglądane jest bardzo często. Nic dziwnego bo są śliczne. Wierzyłam,ze ktoś będzie chciał je obie. Mocno trzymam kciuki aby któryś domek okazał się godny tych ślicznotek. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja znowu jak po ogień wpadam tylko pozdrowienia i życzenia miłej środy zostawić. Niestety rozliczanie 3 bazarków, pakowanie a co najgorsze szukanie fantów w domu zabiera mi dużo czasu. Trzymajcie się zdrowo Dziewczyny!:) -
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki ale już pewnie PO? -
Powodzenia chłopaku:)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Zaciskam mocno! -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bo chłopaka ktoś jej podmienił ;) Fajną ma mordusię ...a mamusię to bym schrupała :) -
Ja nie wiem . Fajnie widzieć Pepsi na łóżku :) :(
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Moje ogoszenie dla dziewczyn :) https://www.olx.pl/oferta/dwa-malenstwa-do-jednego-domu-CID103-IDx0Ikc.html I oby wspaniały domek szybko się w nich zakochał :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Podobny jak nic Elu!:) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
https://www.gimp.org/downloads/ Kliknąć pomarańczowy prostokąt i się ściągnie. Przy instalowaniu tylko trzeba zaznaczyć język polski i wsio :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam zostawić pozdrowienia. Miałam ...mam wolny weekend. Byłam odwiedzić wnuki, których nie widziałam prawie miesiąc. Maluchy urosły, zmieniły się. Szkoda,że nie mogę być tego światkiem na co dzień:( Pogoda ma nas jeszcze przez jakiś czas rozpieszczać wiec samych słonecznych dni Wam życzę:) -
Nic nowego nie dawałam.