-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Podczytałem ostatni informacje. Dobre i niestety też te złe :( Moje subskrybcje ("lubiana zawartość") na miejscu. Zginęła mi tylko "moja zawartość", z której i tak nie korzystam bo to jeden bałagan ;) Podobno tak można ją przywrócić: -
Jak można było nie rozróżnić płci? Nie było widać czy ma wąsy czy nie? :D Dobrze, że już schwytany :)
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ale mnie dawno nie było... Widziałem je w dniu ważenia i jest tak jak Ania mówi :) Mam nadziej, że Panda już coś schudła i odzyskała żebra ;) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Po prostu mają ciężkie kości ;) -
Drapanie też nie musi oznaczać swędzenia tylko dezorientację. Zauważ czy wtedy nie dziej się nic czego on by mógł nie rozumieć. Z resztą nie musi się dziać - może się właśni NIE DZIAĆ NIC i przez to on się będzie zastanawiał o co chodzi :) Skoro częstotliwość nieduża to chyba nie masz się czym martwić :) Zawsze przed wyjściem możesz mu pelerynkę zakładać ;) Czy Oliego czekają teraz jakieś wakacje? :)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję, zawstydzasz mnie ;) Tylko ten Wiewiór już chyba bez orzeszków ;) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Maciek777 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Mi się nie spieszy do tej daty bo 28 kończy mi się urlop :P -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
Maciek777 replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Taaak :) -
Bezdomna Julcia spod Darłowa ma już swój dom w Koszalinie :)
Maciek777 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Właśnie... -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Maciek777 replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Jego zdrowie! -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Maciek777 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :) Oby już nic się nie zmieniło! -
:D
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
;) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie :( -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko, że to byłoby zatykanie palcem cieknącego kranu. Prędzej czy później wysiadłaby jej wątroba (może też inne narządy) od tej chemii. Na prawdę nie masz czego sobie zarzucać. Ja na miejscu Lizy też chciałbym operacji licząc się z ryzykiem. Nikt z nas tak naprawdę nie wie co ona przeżywała i czy nie cierpiała bo niekoniecznie musiałaby wtedy piszczeć. Istnieje też cierpienie psychiczne. Nie wiem, można by sobie zarzucać, że nie uzbieraliśmy kilka razy więcej pieniędzy by może zrobić operację gdzieś indziej i licząc, że tam ma większe szanse. A może nie miała ich wcale bez znaczenia gdzie byłaby operowana? Nie można przewidzieć wszystkiego. Życie jest wredne i nic nie poradzimy... -
Spokojnie, to tylko awaria ;) Na temat funkcjonowania nowego oprogramowania i miejsca, w którym administracja ma użytkowników powiedziano już chyba wszystko :unsure: Mi nasuwa się tylko pytanie dlaczego korzystasz z "mojej zawartości", a nie z "lubianej zawartości"? :) Przecież to właśnie tam są śledzone wątki :) A w "mojej zawartości" sam bałagan ;) A nie, teraz jest tam błysk i puściutko bo dogo zrobiło porządek :wacko: "Lubiana zawartość" pozostała nieruszona, przynajmniej u mnie. Dla tych, którzy utracili swoją zawartość wklejam post jak ją (podobno) odzyskać: Ale napisałem postów :wacko: Ale to nie tylko przez trzytygodniową nieobecność, ale też przez ograniczoną liczbę (10) emotikon w poście :unsure:
-
Chyba chcesz mu pomóc :) A lokalna organizacja(e) prozwierzęca nic nie wie na jego temat? A jeśli już Ci się uda go złapać to co dalej? Czyżby to o czym myślę? :D Pies może być albo czysty albo szczęśliwy ;) Zdaje się, że opiera się przed wiatrem :) http://i62.tinypic.com/2nu20lg.jpg Nie można się z Tobą nie zgodzić :) Napatrzeć się nie mogę na noszony przez Bariego cały pęk kii :D http://i62.tinypic.com/2qcktqu.jpg
-
I jednak się udało wrzucić filmik :) Dla Bariego 10 / 10 punktów za schwytanie kija w locie :) Widać, że kije jego miłość :D Zdjęcia można usuwać z komputera bezkarnie bo przecież zapisujesz je na serwerze (np TinyPic) przed wrzuceniem na dogo, a serwer to w końcu taka wirtualna pamięć :) Ja też nie wiem jak to zrobić by filmik był widoczny od razu, ale dzięki za pamięć o mnie :) Jak wrzuca się filmik z YouTube'a to wystarczy po prostu link wkleić w pole z tekstem, a dogo już automatycznie go otwiera w poście. Nie wiem czy tu tak zrobiłaś :unsure: W życiu bym mu tylu lat nie dał co ma :) Odpowiedziałem powyżej zanim jeszcze doszedłem do Twojego posta :) A ja taki spóźniony przez nawał pracy :( :(
-
Jaka radość i satysfakcja z wykonanej pracy :lol: http://i60.tinypic.com/984s46.jpg Zdjęcie jak malowane :) http://i62.tinypic.com/w7beol.jpg Ja mam to cały czas i aż strach nie zapisać sobie posta przed dodaniem :( Niech już sobie Dana nie ujmuje umiejętności :) I cała zabawa na tym właśnie polega by zakopywać i odkopywać :) http://i58.tinypic.com/bgxu1u.jpg Brawa za zawziętość :) http://i58.tinypic.com/2h306mx.jpg A jaką to kawę pił Murzynek? Czarną? :D http://i58.tinypic.com/wu2y53.jpg