Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Nie wiem czy znajdzie się jakieś podobne polskie imię do Sendy czy Cindy ;) To może po prostu słowo z dowolnego języka, ale pisownia fonetyczna? :) Czyli taki z niej prawie ideał? :) Obrona miski nie jest u nich taką rzadkością, ale i tak się cieszę, że nie broni miski przed Tobą. Może pójdzie do domu bez innych zwierząt to sprawa z głowy by była :) Post z forum malamuciego o innym przypadku: Czyli możesz się cieszyć, że anioł Ci się trafił :D A ta sunia z cytatu już w DS :) Morelka czyni postępy - tak trzymać :) Biedny szczeniak :( A pan zauważył jakieś ślady, które mogłyby wskazywać na jakąś chorobę? Reszta psiaków czuje się dobrze? Może to faktycznie tylko kwestia jego indywidualnej słabej odporności :( Nie znam do końca sytuacji, ale skoro one teraz przebywają w opuszczonym domu i są na pół dzikie to jeśli tam zostaną to już na pewna będą nieadopcyjne, a prędzej czy później ktoś się tym domem zajmie i niekoniecznie będzie chciał tam sobie zostawić cztery płochliwe psy :unsure:
  2. Niestety Baj nie potrafi długo być czysty ;) Nie ma sensu mu uniemożliwiać kąpieli piaskowych gdy jest mokry bo on tak robi codziennie :D Patrzył z wyrzutem, ale na szczęście nie należy do grona obrażalskich w przeciwieństwie do Alfreda, który był wykąpany chwilę wcześniej więc już wtedy siedział w budzie :) P.S. Nienawidzę nagrywać filmów tym telefonem :( Chyba, że bez dźwięku. Pierwsze co to nagrywa dźwięk oddychania, a i tak już się nauczyłem, że w tym czasie trzeba praktycznie nie oddychać by nie popsuć filmu, a on i tak wszystko wyłapie
  3. Co ja czytam?! Ale by było gdyby to już było TO :D
  4. Dzisiejszy pokąpielowy filmik :) Bajutek tyle co opuścił salę tortur zwaną też potocznie łazienką ;) http://youtu.be/zjUTVJQsv00
  5. Ja nie zauważyłem by spadła. Nie mówię, że nie, ale to pewnie przez to, że nigdy za dużo ich nie miałem dookoła siebie. U Ciebie pewnie lepiej to widać. Pewnie jest to przez, jak piszesz, zmniejszenie liczby owadów bo to faktycznie wyraźnie zauważyłem. Gdzie te wszystkie osy i trzmiele wlatujące do domu lub oblegające drzewa owocowe i inne kwiaty? :unsure: Niestety człowiek jest największym pasożytem środowiska, w którym żyje :(
  6. Właśnie nadrobiłem kilka stron zaległości - od momentu oczekiwania na wyciągnięcie zza krat :) Bardzo się cieszę, że (póki co) Pszeniczny wychodzi na prostą :) Pozwolę sobie podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a w szczególności Toli :) Liczę, że zapalenie skóry szybko minie... Co do imienia w ogłoszeniach to faktycznie niecodzienne imiona w tytułach przyciągają ludzi. Co nie znaczy, że trzeba tak na niego wołać jeśli się nie chce ;) Jeśli ma mieć zmienione imię to Paulaner, czy też w skrócie Paul (Pol) jakoś do mnie przemówiło. Nie żebym był piwoszem :D Mi się jakoś zawsze "brodate" psy kojarzyły z poważnymi charakterami, stąd mój jamnikowaty terierek ma na imię Alfred, mimo, że ma ADHD :) Jeszcze z tego gatunku podoba mi się Dorian, Herbert i Bernard, ale czy do niego pasują to już indywidualna kwestia gustu :) Czy też może idąc najprostszym tropem - Kłaczek ;) Może bazarek imienny to najsprawiedliwsze i przy tym dochodowe rozwiązanie :)
  7. Również pozdrawiam :D Ale On fotogeniczny! Istny model :) :D Zawsze to już coś ;) Filmiki łatwiej wrzucać tu przez YouTuba albo FB :) Bo chyba link wkleiłaś bezpośrednio w pole pisania, a nie w "dodaj obrazek"?
  8. Przede wszystkim ciesze się z domu Żabki :) Widzę, że jeszcze dużo pracy leczniczo-wychowawczej nad Morelką :( Co do wymiotów Pirata - czy on na coś choruje? Nerki, serce? Przepraszam, że pytam może o coś oczywistego, ale tyle tu psiaków, że nie daję rady zapamiętać, który na co :( Może ma niewydolność oddechową, piana się zbiera w płucach i stąd jego próby "oczyszczenia się" trawą i inne wymioty? Choć z drugiej strony znam zdrową, młodą i silną sunię, która dzień w dzień je trawę i wymiotuje, ale po co to nie wiem :) Ogłaszasz zeberki? :) P.S.: Czy malamutka ma na imię Malamutka? :)
  9. Na szczęście ptaki nie dają za wygraną :lol: https://www.youtube.com/watch?v=Hr-xBtVU4lg
  10. Jestem i nadrabiam zaległości, a ich cała masa :) Podziwiam. Ja bym musiał pracę rzucić by tyle się napomagać :D
  11. Jak to nikomu? Rolnikom, fabrykom, hurtowniom, sklepom, a przede wszystkim budżetowi państwa czyli NAM WSZYSTKIM :D
  12. Rozumiem. A co na to wet? Powiem Ci, że Morgan z tygodnia na tydzień miał coraz gorsze wyniki (mimo leczenia), a czuł się coraz lepiej. Dopiero po paru tygodniach zaczęło konkretnie spadać.
  13. A żebyś wiedziała :D nawet na własnym, dobrze ogrodzonym podwórku nie można liczyć na prywatność bo sąsiedzi dronem z kamerą wlecą nad nasz teren :unsure: Ja jeszcze tak nie mam, ale znajomi już tak. I wtedy zaczynają zastanawiać się gdzie jest ich wiatrówka ;)
  14. :( Ale nie łam się. Najważniejsze, że jest pod stałą opieką Waszą i weterynaryjną. Dostanie leki i wszystko wróci do normy. Przecież nie pierwszy raz ma problemy z wątrobą. Zielarka na chorą wątrobę Morgana poleciła wywar z liści czarnego bzu - 5 liści zaparzonych w szklance wody. I tak codziennie. Smakowało mu to i pił jak zwykłą wodę. Nie wiem na ile mu to pomogło bo dostawał jeszcze Heparegen. W każdym razie wątrobie szybko się poprawiło :)
  15. Niech żyje Dogo! :unsure: Dawno nic większego się nie działo... A wie ktoś co u Pana Romana? :) Dawno Margoth nigdzie na wątkach nie widziałem...
  16. Legendarne żółte kółko:( Wzorowy pomagier:) :D Ciekawe tylko co z tych kotów wyrośnie ;) Brawo :) Faktycznie grzeczne :) Takie niepsy ;) Szczęście w nieszczęściu, że przynajmniej jest jakieś wyjście. Na pewno skuteczne. Jak ortopeda ocenia skuteczność zabiegu w przypadku Bariego? Rozumiem, że wątroba wypadła OK? Dobrze, że nic nikomu się nie stało. Tyczy się to też Muszkieterów :) Twój mąż uratował chłopakowi życie :) Ale co on tam robił sam... :unsure: Murzynek ma współudział w tym bazarku :D Myślę, że Bari Ci wybaczy ;)
  17. Tym bardziej jak się idzie z psami i ma nadzieję na dobre zdjęcia z bliska :D Przydałby się ten aparat ;) https://www.youtube.com/watch?v=2oScEo5aRek
  18. Celowo to się wybraliśmy wczoraj. Z aparatem :) I oczywiście nic się nie trafiło :D
  19. Dzięki Wam bardzo i cieszę się, że banerki się podobają :) A pewnie :) Nie wiedziałem, że banerki robisz :)
  20. Się zobaczy, może kupię za kogoś :)
  21. Dziękuję Wam Havanka - a tam za raz dosyć :) Z przyjemnością: [URL@=http://www.dogomania.com/forum/topic/148216-serce-p%C5%82acze-pszeniczny-czeka-na-pomoc/] [img]http://i57.tinypic.com/15wce2c.jpg[/IMG@] [/URL] Usunąć obie m@łpy ;)
×
×
  • Create New...