-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Nie wiem czy znajdzie się jakieś podobne polskie imię do Sendy czy Cindy ;) To może po prostu słowo z dowolnego języka, ale pisownia fonetyczna? :) Czyli taki z niej prawie ideał? :) Obrona miski nie jest u nich taką rzadkością, ale i tak się cieszę, że nie broni miski przed Tobą. Może pójdzie do domu bez innych zwierząt to sprawa z głowy by była :) Post z forum malamuciego o innym przypadku: Czyli możesz się cieszyć, że anioł Ci się trafił :D A ta sunia z cytatu już w DS :) Morelka czyni postępy - tak trzymać :) Biedny szczeniak :( A pan zauważył jakieś ślady, które mogłyby wskazywać na jakąś chorobę? Reszta psiaków czuje się dobrze? Może to faktycznie tylko kwestia jego indywidualnej słabej odporności :( Nie znam do końca sytuacji, ale skoro one teraz przebywają w opuszczonym domu i są na pół dzikie to jeśli tam zostaną to już na pewna będą nieadopcyjne, a prędzej czy później ktoś się tym domem zajmie i niekoniecznie będzie chciał tam sobie zostawić cztery płochliwe psy :unsure: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Niestety Baj nie potrafi długo być czysty ;) Nie ma sensu mu uniemożliwiać kąpieli piaskowych gdy jest mokry bo on tak robi codziennie :D Patrzył z wyrzutem, ale na szczęście nie należy do grona obrażalskich w przeciwieństwie do Alfreda, który był wykąpany chwilę wcześniej więc już wtedy siedział w budzie :) P.S. Nienawidzę nagrywać filmów tym telefonem :( Chyba, że bez dźwięku. Pierwsze co to nagrywa dźwięk oddychania, a i tak już się nauczyłem, że w tym czasie trzeba praktycznie nie oddychać by nie popsuć filmu, a on i tak wszystko wyłapie -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy pokąpielowy filmik :) Bajutek tyle co opuścił salę tortur zwaną też potocznie łazienką ;) http://youtu.be/zjUTVJQsv00 -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ja nie zauważyłem by spadła. Nie mówię, że nie, ale to pewnie przez to, że nigdy za dużo ich nie miałem dookoła siebie. U Ciebie pewnie lepiej to widać. Pewnie jest to przez, jak piszesz, zmniejszenie liczby owadów bo to faktycznie wyraźnie zauważyłem. Gdzie te wszystkie osy i trzmiele wlatujące do domu lub oblegające drzewa owocowe i inne kwiaty? :unsure: Niestety człowiek jest największym pasożytem środowiska, w którym żyje :( -
Właśnie nadrobiłem kilka stron zaległości - od momentu oczekiwania na wyciągnięcie zza krat :) Bardzo się cieszę, że (póki co) Pszeniczny wychodzi na prostą :) Pozwolę sobie podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a w szczególności Toli :) Liczę, że zapalenie skóry szybko minie... Co do imienia w ogłoszeniach to faktycznie niecodzienne imiona w tytułach przyciągają ludzi. Co nie znaczy, że trzeba tak na niego wołać jeśli się nie chce ;) Jeśli ma mieć zmienione imię to Paulaner, czy też w skrócie Paul (Pol) jakoś do mnie przemówiło. Nie żebym był piwoszem :D Mi się jakoś zawsze "brodate" psy kojarzyły z poważnymi charakterami, stąd mój jamnikowaty terierek ma na imię Alfred, mimo, że ma ADHD :) Jeszcze z tego gatunku podoba mi się Dorian, Herbert i Bernard, ale czy do niego pasują to już indywidualna kwestia gustu :) Czy też może idąc najprostszym tropem - Kłaczek ;) Może bazarek imienny to najsprawiedliwsze i przy tym dochodowe rozwiązanie :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przede wszystkim ciesze się z domu Żabki :) Widzę, że jeszcze dużo pracy leczniczo-wychowawczej nad Morelką :( Co do wymiotów Pirata - czy on na coś choruje? Nerki, serce? Przepraszam, że pytam może o coś oczywistego, ale tyle tu psiaków, że nie daję rady zapamiętać, który na co :( Może ma niewydolność oddechową, piana się zbiera w płucach i stąd jego próby "oczyszczenia się" trawą i inne wymioty? Choć z drugiej strony znam zdrową, młodą i silną sunię, która dzień w dzień je trawę i wymiotuje, ale po co to nie wiem :) Ogłaszasz zeberki? :) P.S.: Czy malamutka ma na imię Malamutka? :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Na szczęście ptaki nie dają za wygraną :lol: https://www.youtube.com/watch?v=Hr-xBtVU4lg -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie... -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
Maciek777 replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
I ja :) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Maciek777 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Jak to nikomu? Rolnikom, fabrykom, hurtowniom, sklepom, a przede wszystkim budżetowi państwa czyli NAM WSZYSTKIM :D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A żebyś wiedziała :D nawet na własnym, dobrze ogrodzonym podwórku nie można liczyć na prywatność bo sąsiedzi dronem z kamerą wlecą nad nasz teren :unsure: Ja jeszcze tak nie mam, ale znajomi już tak. I wtedy zaczynają zastanawiać się gdzie jest ich wiatrówka ;) -
:( Ale nie łam się. Najważniejsze, że jest pod stałą opieką Waszą i weterynaryjną. Dostanie leki i wszystko wróci do normy. Przecież nie pierwszy raz ma problemy z wątrobą. Zielarka na chorą wątrobę Morgana poleciła wywar z liści czarnego bzu - 5 liści zaparzonych w szklance wody. I tak codziennie. Smakowało mu to i pił jak zwykłą wodę. Nie wiem na ile mu to pomogło bo dostawał jeszcze Heparegen. W każdym razie wątrobie szybko się poprawiło :)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Maciek777 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Niech żyje Dogo! :unsure: Dawno nic większego się nie działo... A wie ktoś co u Pana Romana? :) Dawno Margoth nigdzie na wątkach nie widziałem... -
Legendarne żółte kółko:( Wzorowy pomagier:) :D Ciekawe tylko co z tych kotów wyrośnie ;) Brawo :) Faktycznie grzeczne :) Takie niepsy ;) Szczęście w nieszczęściu, że przynajmniej jest jakieś wyjście. Na pewno skuteczne. Jak ortopeda ocenia skuteczność zabiegu w przypadku Bariego? Rozumiem, że wątroba wypadła OK? Dobrze, że nic nikomu się nie stało. Tyczy się to też Muszkieterów :) Twój mąż uratował chłopakowi życie :) Ale co on tam robił sam... :unsure: Murzynek ma współudział w tym bazarku :D Myślę, że Bari Ci wybaczy ;)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tym bardziej jak się idzie z psami i ma nadzieję na dobre zdjęcia z bliska :D Przydałby się ten aparat ;) https://www.youtube.com/watch?v=2oScEo5aRek -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Celowo to się wybraliśmy wczoraj. Z aparatem :) I oczywiście nic się nie trafiło :D -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Się zobaczy, może kupię za kogoś :)