-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Właśnie... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
I na to przyjdzie czas... Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu ludzie wystawiali swoje kilkuletnie koty za 10-20 zł... Pozdrowienia dla Mari i całego stada :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam bardzo :) Faktycznie pod paroma względami są bardzo podobne... Koty jednak są niezastąpione :D -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Fotki Luny piękne, Luna piękna :) Kawał fajnego psiska :) :lol: Co Ty mówisz? :( I z dogo chcesz odejść? Nikt nie jest w stanie pomóc od A do Z. Dlatego tu jesteśmy i każdy pomaga po trochu, ile może. Prawda, prawda :D Niedługo zamkniesz...jak już Luna w DS będzie :) Chyba nie muszę się wypowiadać w tej kwestii ;) To już brzmi lepiej... I lubi wodę w łazience??? A to rzadkość! :) Czy ja wiem czy smutny? Smutny by był gdyby Lunie działa się krzywda i nikt by nie chciał pomóc. Ale w tym wypadku to chyba norma. Pies zaopiekowany, nie potrzebuje pomocy. Jedynie domu mu do szczęścia potrzeba. Jak nie dzieje się tragedia lub chociaż na coś się nie zbiera to za wiele na wątku ruchu nie ma. Niestety tu jeszcze wakacje pogarszają sprawę. Jednak rozumiem Cię. Ale nie piszesz sama dla siebie bo to prędzej czy później zostaje przeczytane:) I się doczeka!!!:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A mi się nic nie wyświetla :unsure: Tzn nic nie wyskakuje znienacka. EDIT: A, nie! Zaczęły mi wyskakiwać reklamy Playa :D -
Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co to to na pewno :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :D U kotów to Saszka rządzi :lol: Co prawda gdy Julian chce się bawić to ona jednak przegrywa, ale jeśli chodzi o poważne sprawy, np jeden krzaczek kocimiętki to Saszka w ogóle Juliana nie dopuszczała ;) -
Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Chwilę mnie nie było, a tu takie rzeczy! Nie wiem co powiedzieć :D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Żeby nie było, że te koty tylko śpią ;) Pozdrawiamy :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jak widać, całkiem żwawy :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
I kilka wczorajszych fotek :) -
Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Dobrze się zapowiada :) Jeśli jeszcze do tego blisko to już w ogóle świetnie :) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Maciek777 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Napatrzeć się nie mogę na fotki :D Chyba pora bym zmienił banerek :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Na szczęście tutaj wszyscy jesteśmy w tym samym wieku :D Z takim wyglądem tekst do ogłoszeń niepotrzebny ;) Może faktycznie ten ktoś się skusi :) Jeszcze nic nie zauważyłem ;) Z resztą łatwo niechcący coś palnąć, tak ja ja ostatnio nawet nie wiedziałem, że to co mówię jest z gwary (poznańskiej) i moja rozmówczyni nie wiedziała o co mi chodzi :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Wal śmiało :) To ja czekam za ogłoszeniami :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Maciek777 replied to Bgra's topic in Leonberger
Zjawiam się u pięknej Luny :) Że też ona jeszcze czeka. Pasowałaby mi ;) Gdyby nie to...i tamto...to kto wie :D Ale niestety nie :unsure: Będę kibicował i w razie potrzeby pomogę w miarę możliwości :) -
Olen je jak jakiś książę :D Wszystkie rodzaje mięs i co tylko :lol: Wszsytko pewnie zdrowsze niż dla ludzi ;) Mam nadzieje, że przynajmniej nie wybrzydza już :) A myślałem, że to ja dużo wydawałem na zakup karmy na co jakiś czas na dłuższy czas :) Dzięki za adres strony :) Zapiszę i zajrzę co tam mają ciekawego choć ja dopiero co po zakupach jestem :)
-
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dom :) Jak nie latem (bo pewnie niestety nie) to za raz na początku września :) A fotka w wodzi bardzo fajna :D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Co u nas? Może nie tyle nudno co bez większych nowości :) Musze wziąć się za fotki bo na razie mam tylko kotów :unsure: Na początku lata zdarzyły się dwa kleszcze, ale od tamtej pory już nic. Nie wiem czy to przez jakieś susze czy co. Pcheł w ogóle w tym roku nie widziałem, a piechy maja założone jakieś ziołowe obroże na próbę. W pogotowiu czeka Advantix, ale póki co jest zupełnie niepotrzebny. U Was też brak pasożytów? Koty również mają obroże, a właściwie to tylko Sasza bo Julian już dwa razy ściągnął w ciągu dnia więc to nie ma sensu :) Dziąsła Saszy bez zmian - brak objawów choroby, a przynajmniej w zachowaniu bo ona nie lubi jak jej się zagląda w zęby. Przez ostatnie upały koty tez nie mogą sobie znaleźć miejsca. Julian poczynił pewne postępy w odwadze przed ludźmi, których nie widuje na co dzień. Jakoś jest bardziej strachliwy i za zwyczaj się chowa gdy ktoś przyjedzie, ale ostatnio coraz częściej wychodzi po chwili sprawdzić kto to. Psom upały niespecjalnie przeszkadzają. Radzą sobie jak zwykle :) Spacery mamy krótsze by się nie przegrzewać. Ares czuje się całkiem nieźle i praktycznie nie kaszle. Jest też towarzyski jak zawsze. U Baja tez wszystko dobrze. Stał się ostatnio większą przylepą niż zwykle i jakoś jest bardziej...jakby uległy. W sumie zawsze był, ale teraz zachowuj się jakby prosił o coś kładąc się często na buty. Nie wygląda na chorego bo tak zachowuje się tylko w chwilach spokoju, a jak coś si dziej to biga za piłka lub z Alfredem:) Alfred też chyba czuje się dobrze. Bynajmniej nie narzeka :) Od czasu do czasu jeszcze pobawi się z Aresem w podgryzanie po łapkach :) No i Roger :) W końcu przestał linieć. Teraz po wypuszczeniu na wolność prędzej czy późnij wchodzi pod tuję płożącą, gdzie wykopał sobie dziur i tam siedzi. Nie można nawet ręki do niego wyciągnąć bo od razu broni nory. Natura się w nim odezwała :D Pozdrawiamy :) P.S. A ostatnio taka strona mi wpadła w ręce. Można sobie sprawdzić gdzie aktualnie mamy burze. Całkiem przydatne w przygotowaniu się na nią... http://www.blitzortung.org/Webpages/index.php?lang=pl&page_0=15 -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dogo dba o to by nie było tu nudno :) Dzięki :) -
Smutne ostatnie wieści :(
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dzięki, na pewno się przyda :) -
Coś kombinuje ;) http://i60.tinypic.com/s5wjr5.jpg Czyli Bari to wdzięczny pacjent, a Murzynek swoje schorzenia bardzo przeżywa :( Przyznam, że jeszcze nie słyszałem o takim przebiegu schorzenia gardła, ale wszystko możliwe... http://i59.tinypic.com/k14bkl.jpg http://i58.tinypic.com/35ldkjn.jpg http://i59.tinypic.com/1446xpj.jpg http://i58.tinypic.com/9qgtpl.jpg :D No proszę, różowe kółko :) Ale mu pasuje :) http://i57.tinypic.com/fe3wic.jpg A Murzynkowi różowy bandaż :) Choć szkoda, że to bandaż... http://i58.tinypic.com/vrwu48.jpg Bardzo się cieszę, że się udało :) Ciekawe czy będą Was odwiedzały ;)