-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Tak się złożyło, że znalazłem inną pracę więc w sobotę będę ostatni raz w Psanatorium. Bynajmniej jako pracownik:) Wszystko wskazuje na to, że jeszcze jutro tradycyjnie napiszę jakieś aktualności z życia Saruni, jednak już teraz dziękuję za całą współpracę:) -
Trzymam kciuki za wyzdrowienie i wypięknienie kocurka, a na pewno dobrze się skończy jego historia :) A tu padły podziękowania dla mnie za bazarek Nie ma za co :) Właśnie dzisiaj go podliczyłem i zasili on konto Karola o 255 zł :) Proszę tylko o dane do przelewu, a jak pieniądze dojdą to proszę potwierdzić tu i na wątku bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147429-rozliczam-m%C4%99skie-kosmetyki-avon-do-wygrania-w-losowaniu-do-26062015-godz-2100/
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ja o wodzie mogę zapomnieć. Moje przy delikatnym pochlapaniu zachowują się jakby je ktoś bił :unsure: Same też do wody nie wejdą. Po wypuszczeniu z kojca raczej cały dzień leżą w cieniu, najchętniej na kupce żwiru bo pewnie najchłodniej i dziurę można sobie wykopać :) Przetrwać weekend i później znowu trochę pogoda da odpocząć. -
Świetne :) Dobrze, że one mają wakacje w pełni :D :D Obawiam się, że gdybym miał możliwość zrobienia im zdjęcia to mógłbym nie mieć już możliwości podzielenia się nim z Wami ;) Wilk (o ile nie wściekły) człowieka unika, ale ja zawsze spaceruje z psami... Mam tylko nadzieję, że to tego typu wilki ;) To może być słowik szary :unsure: http://klubciconia.ptaki.info.pl/forum/viewtopic.php?t=4523 Trzymam kciuki za za zdrowia wszystkich! I jak to teraz wygląda? Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno psów z alergią nie powinno się wypuszczać na trawę z rosą ponieważ niby wtedy na źdźbłach jest jakiś grzyb, który wywołuje alergię... Murzynek taki młody i ma problemy z kręgosłupem? :( Gardło Cię boli? Za dużo krzyczysz na wszystkich ;) Jak to ogłuchłaś na jeden dzień??? Również pozdrawiam :)
-
Jestem i trzymam kciuki...
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki! Póki co Ares czuje się lepiej niż się spodziewałem i mam nadzieję, że tak zostanie. Dzięki za pomysł :) Bardzo ciekawe. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :) Na allegro 15 zł drożej ;) Ciężko powiedzieć czy Ares chciałby być tym owinięty czy na tym leżeć. Musze się nad tym zastanowić bo, jak widać, ma wiele zastosowań... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) Nie wiedziałem. Teraz sprawdziłem pogodę i na weekend ponad 30*C :( -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Schudł ok 2 kg. Widać wyraźnie, niestety :( Nie ma jeszcze żeber na wierzchu, ale doskonale można je wyczuć pod skórą. No właśnie, kuzyn bardzo lubi naturę :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piszę z podziemia bo się właśnie zapadłem ;) Jestem ZA :D -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeraził mnie tytuł wątku. Żegnaj psino [*] -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dawno nic nie pisałem... Tak więc byłem z Aresikiem na powyższej kontroli i w zasadzie bez zmian czyli "dobrze". Od czasu kontroli pogoda u nas nieciekawa bo codziennie pada, masa chmur itd. Najlepsze, że chociaż upałów nie ma więc Ares kaszle sporadycznie - np w trakcie jedzenia czy jak się przebiegnie. Z tym jedzeniem też już nie najlepiej. Je same puszki. Kombinuje mu różne firmy i smaki. Dostaje porcje wg etykiety i zjada średnio 70%. Schudł :( Jednak samopoczucie ma całkiem niezłe - dalej jest wesoły i poszczekuje by zwrócić na siebie uwagę :) I temat rzeka - wilki. Okazuje się, że są :unsure: Pare osób je ostatnio widziało. W tym mój kuzyn natknął się na białego i szarego. Jego pies poleciał w ich stronę, ale na szczęście udało mu się go przywołać. To było zaledwie 1-1,5 km od mojego domu. Znalazł on też obgryziony szkielet jelenia. Raz jak spał w lesie (nie pytajcie ;) ) to zaczęły wyć ok 3:00 nad ranem. W miejscu gdzie zawsze były sarny, teraz ich nie ma. Przechodząc obok tego zagajnika Baj i Alfred zawsze chciały wejść w głąb i było też słychać i widać, że tam się coś rusza. Teraz niczego tam nie ma. Lepsze nic niż wilk ;) U reszty zwierzaków dobrze :) -
Bardzo dobre plany :D Pewnie masz rację, że to ze stresu. Radość, a panika wyglądają u psa podobnie. Widzę to po moim Baju, który boi się burzy. Może ta ekscytacja to nie do końca czysta radość. Nie mówię, że panikuje, ale może to wywoływać w Olim jakąś niepewność i przychodzi do Ciebie na kolana by się uspokoić :unsure: Tak sobie pomyślałem bo skąd ten łupież... Ale on ma wymagania :lol: Jak tu się nie cieszyć, że do Was trafił? :) Wzajemnie :) Dokładnie :) Również dołączamy się do życzeń :) A&R&A&S&B&J&M
-
Życzę powodzenia w rozwiązaniu zagadki kota :D Bari faktycznie mógłby tak znosić do kominka :lol: Champion jak się patrzy :) Miałem na myśli rzyć ;) Skomplikowane do dogo. Dziwne opcje, dziwne nazwy i jak tylko zaczynasz się w tym łapać to przychodzi awaria i udowadnia, że to jednak działa inaczej :wacko: Dzisiaj nie ma emotikon, a jutro nie będzie można pisać ;) Bari się schował przed zdjęciami, a jeszcze go znalazłaś ;) Ale super :) A u mnie już prawie nie ma saren i zajęcy. Za to są wilki :unsure:
-
Pozowanie ma we krwi ;) A to niszczyciel :wacko: Z tym zorganizowaniem to jednak 100% racji :( Nowe kółeczka mile widziane, ale to żółte to już klasyk na tym wątku :D Zmęczona jakby biegł pół drogi ;) Nigdy o czymś takim nie słyszałem :D Jak to jedno słowo może zmienić całą "prostą" sztuczkę :) Na YouTubie bardzo łatwo się umieszcza filmy, ale trzeba sobie zrobić tam konto lub mieć pocztę w gmailu. Z ograniczeniami skoków to słusznie. Jednak pływanie wskazane w każdym wieku :) Praca mogłaby być, ale tak na pół etatu, a płatne jak za cały :lol: Starałem się :P
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze :) -
Zapraszam na bazarek z losami :) W losowaniu jest do wygrania fabrycznie nowy zestaw męskich kosmetyków AVON Individual Blue, a jeden los kosztuje zaledwie 3 zł! Link do bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/147429-m%C4%99skie-kosmetyki-avon-do-wygrania-w-losowaniu-do-26062015-godz-2100/
-
W takim razie trzymam kciuki :) Postaram się zaglądać częściej i może kogoś tu jeszcze przyprowadzić, kto wie, może nawet też kilka złotówek bo... ...zapraszam na bazarek dla Karola :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147429-m%C4%99skie-kosmetyki-avon-do-wygrania-w-losowaniu-do-26062015-godz-2100/
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
:( :( :( Doskonale Cie rozumiem. A jakie jest zdanie weta na ten temat? Dwa tygodnie temu jechałem z moim psem do weta. W sumie byłem przygotowany na eutanazję bo on ma 17 lat i chore serce. Były upały, kaszlał, był bardzo słaby. O dziwo wet powiedział, że jeszcze za wcześnie na to i faktycznie następnego dnia było już dużo lepiej i jest tak do teraz. Jednak wiem, że prędzej czy później przyjdzie czas, że musiałbym jeździć z nim co kilka dni do weta na ratowanie życia, a to już wg mnie zbędne cierpienie by przedłużyć życie o 2-3 tygodnie...w bólu. Trzeba widzieć kiedy powiedzieć sobie "dość", ale jeśli Ty i wet prowadzący uważacie, że to jeszcze nie czas to oby Misiu wyszedł z kryzysu i sobie jeszcze pożył jak najdłużej... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ale żeber brak ;) Nawet ciężko je wyczuć :unsure: Ja akurat wczoraj zacząłem dwutygodniowy urlop więc nie będzie mnie w tamtych stronach, ale myślę, że na brak pomocników Ania narzekać nie może :)