Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. A ja się jeszcze nie cieszę, tylko - zaciskając kciuki - czekam na rozwój sytuacji. :kciuki: Potem będę mogła się cieszyć bardziej z pozytywnego zakończenia! :grins:
  2. Może to nie o Dropsiu info? Może Toli się wątki pomyliły...? :hmmmm:
  3. Podpowiem tylko, że chodzi o "znęcanie się" umysłowe auto-nagradzające. ;) A jutro (jak nie zapomnę) znów zważę... :nerwy: W zeszły wtorek było już (dopiero?) o 1/4 nadmiaru mniej. :roll:
  4. Szalona kobieto! :Rose: Czyli wpłata jednorazowa. ;)
  5. Że niby kurz się wypłukuje metodą naturalną...? ;)
  6. Ciekawam efektów testowania... :kciuki:
  7. Wiga okienna the best! :klacz:
  8. Możesz używać zamiennie albo ten ode mnie wywalić, bo już się tu nabył troszku. ;)
  9. Ale fotogeniczny zadek! :D Rozmazane Hop-plamy też. ;)
  10. Hihi, ale ma podusię pod kolor. ;)
  11. Chyba z 10 razy przeczytałam Twój wpis, zanim go zrozumiałam... :oops: :splat: Czekam więc. :grins:
  12. Kciukasy za dobre psie dogadanie! :kciuki:
  13. Ano widzę przywające ciałko... :siara:
  14. Fajnie, ale jaka starość?! :hmmmm: Przecież Dropsio jest w sile wieku!
  15. Dobra, idę stąd (chwilowo), bo tu oczy moczą...! :mad: ;)
  16. Kejciu... cóż powiedzieć - dałaś Tofikowi, co mogłaś najlepszego: Miłość, Ciepło i Spokój. :calus:
  17. Ostatnio doszły wpłaty: - 50zł - lipsik (jednorazowa) - 21.10 - 20zł - mmd (deklaracja) - 30.10 - 50zł - eossi (jednorazowa) - 31.10 Ogromnie dziękuję! :Rose: Lada moment dojdzie też ok. 180zł - 80% z bazarku DZIECIowa TANIOcha. :jumpie: Myślę więc, że jutro-pojutrze uzupełnię rozliczenie - zwłaszcza, że zaraz "przyjdzie zła Murka". ;) Aha, kochana Panno Marple, mam pytanie: Twoja wpłata na Kajtuna 100zł z dn. 06.10.2014 była opisana tytułem "deklaracja". O ile pamiętam, wysyłając deklarację piszesz za ile m-cy, a jak coś dodatkowo, to piszesz, że dodatkowo czy że jednorazowa. Tym razem nie wyszczególniłaś, więc nie wiem, czy to deklaracja za 5 m-cy czy jednorazowa (dodatkowo). A 03.07 zapłaciłaś deklarację do grudnia włącznie... :niewiem: Aktualne, jak Ci odpowiedziała Pinczerka, ale to już wiesz, bo wpłata od Ciebie już doszła - dzięki wielkie! :)
  18. Po koopie było ważenie! :/ Wolę powierzyć niereformowalnym, których Bomba zna i którym ufa - nawet z narażeniem na przytycie. :] Następnym razem będę pamiętać o pojemniczkach z tygodniowym zapasem. ;] No toś sobie podstępnie załatwiła ADT dla Ovci! ;] Byłam łaskawa i sami mogą teraz prać. :] Dzięki! :] Zadziała się, ale została wybaczona. ;] ----------- A na koniec się pochwalę, że - zainspirowana przez Ellig :buzi: - wymyśliłam nowy sposób "znęcania się" nad Bombą. :siara: Zaczęłam go wdrażać dziś, ale jest jeszcze w fazie eksperymentów i dopracowywania. ;)
  19. Ciekawa jestem, czy te filmiki spacerowe z Bafim udało się nagrać... Pręgusiu, pozdrawiam! :calus:
  20. Ale jęzory! :loveu: i jeszcze to przekoloryzowanie komórkowe dodaje im tej różowej różowości... :megagrin:
  21. Dosiu, nie zapomnę Cię... [*]
  22. Chyba trzynaściorzy mi się w oczach... :huh: A przy okazji... http://api.ning.com/files/DtcI2O2Ry7BgOP3ImN-wBXRtgy3kwE1FvtnbZnhUCLmebELwDTwhliZA50x7c3X9cqdGJ9BKUFu0GcBk3MxncqpScAj70duQ/1082112940.jpeg :look3: Stąd: http://serenahphotography.com.au/html_ver/gallery.php?curr_page=1&gal_id=10&gal_type=&active_btn=4 http://z1.demoty.pl/0f4b0cf059dd58aea6a578b639f7d97d235abc84/prawdziwy-przyjaciel :pissed: http://woleto.pl/demoty/_4fa63c904fb55.jpg :loveu: :nonono2: Warto wiedzieć: http://www.wesolalapka.pl/porady/purina-o-swoich-karmach-rakotworcze-aflatoksyny-sa-nieuniknionym-naturalnym-zanieczyszczeniem
×
×
  • Create New...