-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
A ja się jeszcze nie cieszę, tylko - zaciskając kciuki - czekam na rozwój sytuacji. :kciuki: Potem będę mogła się cieszyć bardziej z pozytywnego zakończenia! :grins:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Może to nie o Dropsiu info? Może Toli się wątki pomyliły...? :hmmmm: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Szalona kobieto! :Rose: Czyli wpłata jednorazowa. ;) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Że niby kurz się wypłukuje metodą naturalną...? ;) -
Ciekawam efektów testowania... :kciuki:
-
Wiga okienna the best! :klacz:
-
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Możesz używać zamiennie albo ten ode mnie wywalić, bo już się tu nabył troszku. ;) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale fotogeniczny zadek! :D Rozmazane Hop-plamy też. ;) -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Hihi, ale ma podusię pod kolor. ;) -
Kciukasy za dobre psie dogadanie! :kciuki:
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ano widzę przywające ciałko... :siara: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Fajnie, ale jaka starość?! :hmmmm: Przecież Dropsio jest w sile wieku! -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dobra, idę stąd (chwilowo), bo tu oczy moczą...! :mad: ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ostatnio doszły wpłaty: - 50zł - lipsik (jednorazowa) - 21.10 - 20zł - mmd (deklaracja) - 30.10 - 50zł - eossi (jednorazowa) - 31.10 Ogromnie dziękuję! :Rose: Lada moment dojdzie też ok. 180zł - 80% z bazarku DZIECIowa TANIOcha. :jumpie: Myślę więc, że jutro-pojutrze uzupełnię rozliczenie - zwłaszcza, że zaraz "przyjdzie zła Murka". ;) Aha, kochana Panno Marple, mam pytanie: Twoja wpłata na Kajtuna 100zł z dn. 06.10.2014 była opisana tytułem "deklaracja". O ile pamiętam, wysyłając deklarację piszesz za ile m-cy, a jak coś dodatkowo, to piszesz, że dodatkowo czy że jednorazowa. Tym razem nie wyszczególniłaś, więc nie wiem, czy to deklaracja za 5 m-cy czy jednorazowa (dodatkowo). A 03.07 zapłaciłaś deklarację do grudnia włącznie... :niewiem: Aktualne, jak Ci odpowiedziała Pinczerka, ale to już wiesz, bo wpłata od Ciebie już doszła - dzięki wielkie! :) -
Po koopie było ważenie! :/ Wolę powierzyć niereformowalnym, których Bomba zna i którym ufa - nawet z narażeniem na przytycie. :] Następnym razem będę pamiętać o pojemniczkach z tygodniowym zapasem. ;] No toś sobie podstępnie załatwiła ADT dla Ovci! ;] Byłam łaskawa i sami mogą teraz prać. :] Dzięki! :] Zadziała się, ale została wybaczona. ;] ----------- A na koniec się pochwalę, że - zainspirowana przez Ellig :buzi: - wymyśliłam nowy sposób "znęcania się" nad Bombą. :siara: Zaczęłam go wdrażać dziś, ale jest jeszcze w fazie eksperymentów i dopracowywania. ;)
-
Ciekawa jestem, czy te filmiki spacerowe z Bafim udało się nagrać... Pręgusiu, pozdrawiam! :calus:
-
Dosiu, nie zapomnę Cię... [*]
-
Chyba trzynaściorzy mi się w oczach... :huh: A przy okazji... http://api.ning.com/files/DtcI2O2Ry7BgOP3ImN-wBXRtgy3kwE1FvtnbZnhUCLmebELwDTwhliZA50x7c3X9cqdGJ9BKUFu0GcBk3MxncqpScAj70duQ/1082112940.jpeg :look3: Stąd: http://serenahphotography.com.au/html_ver/gallery.php?curr_page=1&gal_id=10&gal_type=&active_btn=4 http://z1.demoty.pl/0f4b0cf059dd58aea6a578b639f7d97d235abc84/prawdziwy-przyjaciel :pissed: http://woleto.pl/demoty/_4fa63c904fb55.jpg :loveu: :nonono2: Warto wiedzieć: http://www.wesolalapka.pl/porady/purina-o-swoich-karmach-rakotworcze-aflatoksyny-sa-nieuniknionym-naturalnym-zanieczyszczeniem