Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Może powinnam im "zagrozić" wizytą po/a, jak nie dostaniemy zdjęć...? ;) Sądzę, że efekt byłby taki "Proszę przyjechać, serdecznie zapraszamy, a zdjęcia... może kiedyś tam uda nam się zrobić..." ;)
  2. Cóż, rude to wredne... podpisano: wyblakła ruda ;)
  3. W sumie to bym nawet zrozumiała, gdyby ktoś zapytał czy "ogłoszenie aktualne" i napisał, że zadzwoni, jeśli tak. No, że szkoda mu minut na rozmowę, jeśli nieaktualne, a jak aktualne, to już mu nie szkoda i się dopyta o wszystko. :) Ale tak?! :wacko: Przecież to jakaś porażka i tyle... Jak ja Cię lofffciam! :wub: Właśnie musiałam się mocno wtedy powstrzymywać, żeby odruchowo nie odpisać: "Jest na hali. A co?" Stwierdziłam jednak, że wdawanie się w dyskusję z tą osobą nie ma najmniejszego sensu i więcej nerwów z tego będzie niż ew. zabawy. Swoją drogą, to rozbawiło mnie nieco, że użył/a polskich ogonków, a dużych liter, przecinka czy '?' już nie. :cool1:
  4. Przeczytałam: 'Ja bez kciukow nie puszczam.' :wacko: ...więc: DOBRANOC! :)
  5. OK. :) podpisano: nie-wielbłąd ;) PS. Jak bym się chciała na serio dopatrywać tych drugich den u Ciebie, to bym duuuużo umiała znaleźć. :D
  6. Chcesz go "adoptować" chociaż na maila...? ;)
  7. Zależy, co służy, a co nie konkretnemu psu, jak sądzę. Np. Bombie light (Brit Premium) nie służył odchudzająco, bo ma za dużo wypełniaczy zbożowych... No i czasem się ludziom wydaje, że skoro "light", to można dać więcej, więc efekt odwrotny (jak z colą light np.)
  8. Zdaje mi się, że miniaturowy klon. :)
  9. Nocka jest u malagos. :) Czarno-biała strachliwa u Nutusi to Imka. Dojdzie Sonia, która - jak zrozumiałam - jest na tymczasowym tymczasie u konfirm.
  10. Przepraszam, pomyliłam imię... :( No przecież mówię, że sąsiadka - z miasta obok. ;) Chodziło mi o to, że skoro tak podrzucała i korzystała z pomocy, to teraz niech ona pomoże... OK. Nieważne. PS. Nie miałam nic złego na myśli ani Cię do niczego nie namawiam.
  11. Karma light niekoniecznie musi się okazać odchudzająca...
  12. :lol: :lol: :lol: Kocham Cię! :wub: ...chociaż sama nie zauważyłam tego... :/ Spoko, już się nadziękowałaś. ;) Grunt, żeby chwycił! :) :)
  13. No ta Twoja sąsiadka(?)/znajoma, co miała wtedy ew. wieźć Bombę, jak psy jakieś wiozła... Co do pazurków Fiźki, to są urocze, a to miał być tylko złośliwy przytyk do TZ-ta z manią ciachania. ;) W sumie dobrze, że 'tylko' ogrodzenie... Innym dogo też (prawie) nie pozwala na emotki. Jest dostępnych tylko kilka - te "zwykłe", co się robi przy pomocy np. : i ) lub : i ( lub ; i ) I jeszcze ok. 10 jest, jak klikniesz na buźkę, potem na "Pokaż wszystkie" i zjedziesz na sam dół listy. Najbardziej mi brakuje :kciuki: , :Rose: i :mad: , i jeszcze paru... :angry:
  14. Ja też nie mam fb. Nie rozumiem, dlaczego się nie odzywa... :wacko:
  15. A sprawdzałaś, czy na fb się pojawia...? Na dogo się wyświetla "Ostatnio aktywny Wczoraj, 16:16" Masz jej drugi nr - służbowy? Na niego też będę próbowała dzwonić/smsować.
  16. Cieszę się, że wizyta wypadła tak pozytywnie! :) ...chociaż od 'pewnego' czasu skóra mi cierpnie na imię Wiola... :unsure:
  17. TZmestudio, a co to za pazurska?! ;) Bardzo dobra wiadomość! :) :) Czasem się zastanawiam, czy i spraw rasowców też nie trzeba by było jakoś inaczej unormować... :( Z burakami nie wygrasz, ale i tak trzeba marzyć, że może się uda choć trochę. Bardzo się cieszę z domku Pręgusi. Powodzenia, suczyno! :) Bidulek... :( Może Pani Dorota by coś poradziła w tej sytuacji...? Mam nadzieję, że za bardzo Wam wichura nie narozrabiała...
  18. Oczywiście też :) , ale Tobie bezapelacyjnie za wzięcie sprawy w swoje ręce i organizację! :)
  19. Melduję się na "wywianym mi" wątku. ;) Jeszcze się nie orientuję, ale może nadrobię jakoś. :wacko:
  20. Dzięki! :) Miałam kiedyś ten wątek, ale mi wywiało... :( Moze się jakoś przekopię... :wacko:
  21. Ja wcześnie też nie, nie za ma co! :)
  22. Tylko nie zawsze pozwalają z "lekarką" się poznać! ;) ;) ;)
  23. Dana, jak Kajtun sobie wygryzał miejsce po pobraniu krwi, to propolis mu rankę podrażniał... :( Murce udało się mu to doleczyć maścią Elosone o działaniu m.in. przeciwświądowym - przestał się interesować i się wygoiło. :) WiosnaA, zapytaj może Waszego weta, czy u Duszka można ją zastosować. O tą Danową maść też spytaj. :)
  24. Jeżeli to jest pewne, to chyba trzeba napisać tym bernardynom, bo może dzięki temu wytropią, skąd to cholerstwo jest. A może jednak z Radys, tylko z któregoś konkretnego kawałka boksów...? Nie znam się na sposobach i zakresie roznoszenia...
×
×
  • Create New...