-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Niestety, nie mam wujka policjanta. Mam tylko znajomego strażaka w Łęczycy (jakoś tak wyżej postawionego). Wątpię żeby sie przydał, ale może kiedyś... Podjęłaś się niełatwego zadania. Szczerze współczuję, ale i podziwiam Cię, bo będziesz narażona na przykre sceny. Oby udało się. Trzymam kciuki i to mocno.
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
poprowadzi czyli będzie na stałe w kontakcie z redakcją. Widząc ile jest zgłoszonych tematów, trzeba zorganizować to tak, żeby liczba ludzi kontaktująca się z tvnem nie odstraszyła. Jeszcze raz zaznaczę, że mam kontakt do red. Lipko, ale nie wiem czy uda się przez niego sprawę ruszyć, jednak trzeba spróbować. Mam też kontakt do redaktorki w tvp info oraz do redaktorki z programu 2. Jednak wg uzyskanych informacji, tv publiczna nie jest zainteresowana tematem, bo nie przyniesie dochodów. Może warto by było jakiś kamyczek do ogródka publicznej wrzucić? Ale to temat na później. Teraz jest istotne, aby ruszyć tvnkę. Chętnie podjęłabym się kontaktów z tvn, ale EFS mnie przywalił na najbliższy rok lub więcej. Jeśli podejmę sie czegoś, musi to być składne, a nie z doskoku. -
Mru, referencje!!!! Przepraszam, może się czepiam, ale ktoś kto napisał "przeŻuty" zamiast "przeRZuty" nie do końca jest wiarygodny. Trzeba poczytać o preparacie, żeby psu nie zaszkodzić.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cudownie! Witaj Dorotko. Wszyscy kibicujący Rudemu, cieszymy się, że ma swoja ciepłą, spokojną przystań. Obyście, oboje CIESZYLI się życiem jak najdłużej. Ja mam już przejścia za sobą i teraz następne, ale nie chcę o tym myśleć. Wtedy jest mi znacznie lepiej
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/126/dsc09429m.jpg[/IMG] CU-DOW-NE!!!! I ten mejkap oczu... -
Agamarek, trudno wybaczyć sobie pozbawienie życia, nawet nieumyślne. To zostaje. Wnioski? Mam obsesję na punkcie sprawdzania zapięć, wciąż nowych smyczy, adresówek, czipów i nie wiadomo czego jeszcze. Nie spuszczam oczu z moich zwierząt, a tym bardziej tymczasów. Krótko mówiąc: mam świra
-
[quote name='elik']Ja także mam multum różnorakich obowiązków, jak z resztą każda z nas, a jednak pozwalam sobie na takie wycieczki. Dobrymi radami jest piekło wybrukowane. Radzić każdy może. Nie ja go tam wyadoptowałam, ale mam szczery zamiar odebrać go z tamtąd, ale skutecznie[/QUOTE] Elik, nie sierdź się, bo dycha chciałaby pomóc, choćby na odległość. Nie ma powodu, żeby ją atakować. A dobre rady nie tylko drogę do piekieł brukują, ale i pomagają osobom, które potrafią mądrze je wykorzystać. Super, że pojedziesz tam interwencyjnie, bo chyba sytuacja przerosła osoby odpowiedzialne za psa. Czy potrzebna jest jakaś jakaś zdalna pomoc?
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Proszę w takim razie o informacje co chcemy osiągnąć, żebym przekazała mu na wstępie i, jeśli zechce pomóc, kontakt do kogoś (Soko?), kto poprowadzi sprawy zwierząt w naszym imieniu -
wiecie pewnie jak to jest nie móc znieść ciągłego rozdrapywania rany, a jednocześnie nie można życ bez tego rozdrapywania. Duszek jest taka naszą raną. Trudno od niego odejść, nawet wirtualnie. To jest tak niezwykły piesek, że trudno się z nim rozstać. On pewnie pomyślał sobie, że ma już dom i swoich kochających ludzi, więc może spokojnie zostawić ten świat, zabierając do nowego domu tylko pamięć tego najlepszego czasu.
-
[quote name='Awit']To jest nienormalne. Jeśli psina była z palucha, powinny być procedury w takiej sytuacji. Powinna policja poinformować właściciela, o sytuacji psa. Schron powinien policję poinformować, że tel nieaktualny, a dalej to sprawa policji, szukanie właściciela. Może pies się zgubił, a człowiek nieumiejętnie go szukał. Może właściciel w szpitalu a ktoś zgubił psa. Może mu zginął i go nie szukał.... Przecież w umowie przy adopcji, wyraźny jest punkt mówiący o informowaniu schroniska, gdy np pies zginie. Matko, chore, żadna instytucja nie współpracuje z żadną, każda sobie<nic nie robi>. Śpij pieseczku spokojnie:-( Nie wiadomo co w życiu przeżyłeś. Trafiłeś do schronu, tam stres, strach, potem radość i szczęście, że masz dom, następnie znowu samotność na ulicy, tęsknota, strach, wypadek, ból, śmierć:-( Śpij maleńki:-([/QUOTE] Niestety, w odniesieniu do tego co napisałaś moge Wam pokazać wątek mojej tymczasowiczki przejętej z pseudo [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B] Gdy już postanowiłam, że zostanie u mnie, mój Obywatel GC (to określenie z wątku Pestki) czyli tz wypuścił smycz z ręki. Wydaje mi się, że robiłam wszystko co mogłam, ale wciąż za mało.
-
[quote name='andegawenka']trzy siódemki to oczko;)[/QUOTE] To znaczy, że dziewczyny musza sobie zorganizowac jeszcze po jednej 7.
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
mam namiary na Tomasza Lipko z Uwagi. Czy to będzie dobry kontakt? -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Staruszek zmęczony schronowym życiem- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='andegawenka']:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: no tak ja mam nr bloku 7 w numerze mieszkania 7 i numer działki 7 a szczęścia jak nie ma tak nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Bo suma to 14, a nie 13 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Pyszności filmik! Ale Rudziaszek chudy jest.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
przepraszam, jesli wpadne nie na temat, ale nie mam czasu teraz czytać. Ma byc transport ratlerki z Rzeszowa, tez nie pamietam szczegółów, ale luknijcie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215222-Potrzebny-pilnie-transport-Rzesz%C3%B3w-Warszawa-dla-ma%C5%82ej-ratlerki%21%21"]Potrzebny pilnie transport Rzeszów - Warszawa dla małej ratlerki!![/URL][/B] Może cos uda sie pokombinować
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
dostałam ręczniki frotte. Czy one będą dobre dla Tessy, czy zbyt chropowate?