-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
No właśnie jakoś inaczej to widzę. Nie dlatego, że ludzie chcą sie jakoś nadmiernie poświęcać, bo takich jest rzeczywiście niewielu, ale wynika to z nagłośnienia psiej tragedii. O tym sie pisze, o tym się mówi, to jest wstrząsające. Maciejka ma na fb wydarzenie, ale nikt tam nie zagląda. Ja nie ogarniam się w fb i nie umiem jej wypromować. Teraz przyszedł mi do głowy pomysł na kontakt do tv publicznej, ale muszę przekopać kupę dokumentów w poszukiwaniu numeru telefonu. -
wielkie uznanie
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='Soko']Aż głupio brzmi to na szczęście, bo to i tak tragedia... ale faktycznie, te psy mają szczęście w porównaniu do naszych 50 psin, zresztą gromada się powiększa... Sama za kilka lat zainspirowana wieloma dogomaniaczkami chciałabym mieć DT ale nie mam pojęcia, czy bym temu podołała :( Niedługo powinnam się zabrać za dawno już planowany szczenięcy bazarek... część przeznaczę wtedy na Maciejkę :)[/QUOTE] Dzięki za wsparcie, jednak rozważ może te psiny w tragicznej sytuacji. Tam kasy potrzeba tak dużo, że wody w oceanie chyba jest mniej niż psich potrzeb. Dla mnie ogromną pomocą będzie udział w wątkach i pomoc w szukaniu domów. Z kasą jakoś poradzę sobie, domów nie wyczaruję, bo ludzie wolą wziąć pieska z dramatycznego wydarzenia niż przeciętniaka. -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ech, dobre życie czeka małą. Może, znasz kogoś kto chciałby suczkę owczarkowatą przygarnąć? -
czy jakieś wieści nadeszły?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Ja nie poddaję się. Biorąc pod uwagę, że od wczoraj mam kolejnego znalezionego psa [I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-onkowata-sunia-z-sieropsi%C5%84ca-Ingi.mm-szuka-domu"]Birmę[/URL][/I] nie wiem w co ręce włożyć. Może przy okazji zaproszę Was do tego tematu i wspólnie uda się znaleźć dom? Może ktoś wie o domu, który chciałby małą panienkę [I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-z-Maciejowic-szczeniak-wyrzucony-na-szos%C4%99-ma-dt-nie-ma-pieni%C4%99dzy"][SIZE=2]Maciejkę?[/SIZE][/URL][/I] Nie umiem reklamować swoich tematów, bo nie są dramatyczne (na szczęście), więc mało ludków na nich bywa i pomocy nie mam zbyt dużej. -
Marycha, ja się juz trochę pogubiłam w tym wątku. Tak na prawdę nie wiem nic konkretnego. Nie ma stałej ekipy zainteresowanej tematem. Założycielki wątku też nie widzę. Nie wiadomo co robić, bo skoro psy są pod opieką TOZu, to zabranie od tej kobiety może być tylko interwencyjne, co wiąże się z zaatakowaniem TOZu. Nie lubię takich sytuacji, gdy robi się dym, a potem zostawia sprawę
-
[quote name='nescca']Fundacyjne konto mamy.... tylko brak czasu na cokolwiek.[/QUOTE] Wiecie, przemyślałam sprawę kont. Z fundacyjnymi jest taki kłopot, że nie można wypłacać bez faktury na fundację czyli nie mam możliwości pożyczania. Choćby na hotel czy różne dobra, które są tańsze bez faktury. I jeszcze jedno: czy można robić allegro "przed siebie"? O ile wiem - nie. Dowiedzcie się proszę. Jeśli moje obiekcje mają podstawę, to skarbnik będzie musiał użyczyć konta własnego.
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Co dziś słychać u Kuby? -
[quote name='handzia']Może być, lubię osoby pozytywnie nastawione do świata, nieskomplikowane, niedrobiazgowe i trochę zakręcone ;) Ja też ciągle czegoś szukam i w ten sposób wyczułam bratnią duszę w Tobie ;)[/QUOTE] Z tą pozytywą - to jak kiedy. Bywam drobiazgowa i czepialska, jeśli coś mi nie gra, albo wqrw mnie bierze. Ogólnie mam poczucie humoru i ono mnie ratuje. np. od wczoraj mam 9 lokatora czy raczej lokatorkę. [I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-onkowata-sunia-z-sieropsi%C5%84ca-Ingi.mm-szuka-domu"]Birma[/URL][/I][SIZE=2] piękna [/SIZE][SIZE=2]sunia[/SIZE][I][SIZE=2].[/SIZE][/I][SIZE=2] Zakładam jej temat. [/SIZE][SIZE=2]Żeby nie poczucie humoru, to chyba zaczęłabym wrzeszczeć. [/SIZE]
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
ja na razie nie mam odpowiedzi od red. Lipko. Dziś rozmawiałam z red. Gralewskim z Polskiego Radia. Prosiłam o podanie mi innych kontaktów. Staram się, cholera, ale zdaje się mi, że zwierzęta to temat niezbyt chodliwy -
Jeśli jest ok. to zastanówmy się co dalej. Kobiecie pomóc nie możemy, bo nie jesteśmy do tego powołani, a na dogo nie można pomagać ludziom, tylko zwierzętom. Czy te budy, o których pisałeś, jesteś w stanie wykonać i dostarczyć na posesję tej kobiety? Tak w ogóle, to nie wiem kto pilotuje ten wątek.
-
[quote name='Dorota-Rudy']BOŻE JEST TAK ZIMNO! Jak mogłam tego nie przewidzieć że może wyjść...............[/QUOTE] nie możesz przewidzieć wielu wydarzeń
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
widziałam. Chciałabym, żeby tvp info wawa rozkręciło temat zwierząt, ale raczej pozostanie to marzeniem -
Szami, greg, piszecie, że TOZ u Was tak działa. Czemu nie próbujecie nagłośnić jawnego krzywdzenia psów przez fundację obracającą milionami z 1%? Przykro mi greg, ale forma w jakiej napisałeś o tych psach, w moim odczuciu była cyniczna, wskazująca na Twój nieprzychylny stosunek do psów. Nie znam Cię. Nigdy chyba nie spotkaliśmy się na forum. Dla mnie to brzmiało bardzo niefajnie Jeszcze powiem, że obrażanie się nie rozwiąże psich problemów. Bo zrobisz budę innym psom? Kogo chcesz ukarać? Mnie czy psy? Przecież nie dla mnie mają być te budy. Gdyby każdy użytkownik tak się obrażał, to chyba niewielu by zostało na forum.