-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='Biafra']Urwanie głowy ze stadem zwerząt to nic... Ja mam urwanie glowy z jakimś obywatelem. Pan do mnie zadzwonił, z informacją że każdy może sobie zdrapać psa z asfaltu i mowić , że jest żywy żeby dostać pieniądze :angryy: Takich psów przy drogach leży pełno. Tak więc po południu będę musiała znowu biedne zwłoki wypchać gałgankami i watą i zrobić jakieś aktualne fotki z dzisiejszą gazetą w pysku :placz: Zanim przestaną się nadawać do użytku Powinnam także dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia (umysłu :evil_lol:) zrobic jej jakiś filmik komórką. Może się uda. Na razie pan żąda, żeby przyjechać pokazać żywego psa .[/QUOTE] Nie zapomnij o zapasie bateryjek lub akumulatorków z ładowarką, bo gdyby się skończyły to wtopa murowana i kasy nie będzie!!! A Pan może swoje dooopsko sam ruszyć, tylko, żeby na mnie nie trafił, bo pogryzę. Swoją drogą, gdzie tacy idioci się rodzą? Gorzej! Gdzie się wychowują i kto ich wychowuje???
-
[quote name='Jasza']W poście 608: [INDENT][I]"Jeżeli zdjęcia tylko po to by zaspokoić naszą ciekawość - to myslę że lepiej jej nie stresować. Zdrówka Pesteczko, śpij, jedz i wracaj do zdrowia jak najszybciej."[/I][/INDENT][/QUOTE] I to jest drażliwe???? Nie, chyba zupełnie nie rozumiem, jakimi drogami biegło Twoje, Asperges, rozumowanie. To co napisała Jasza było całkowicie spokojne, a wręcz miało charakter neutralizujący ewentualne ponaglanie w sprawie fotek.
-
[IMG]https://picasaweb.google.com/113709737413711311007/Tosienka?authuser=0&feat=directlink#5642987532065156466[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2yQBSRLp0hc/Tk_rQzizrXI/AAAAAAAAAHw/3MikrtIT-ao/s800/DSC_0113.JPG[/IMG] rozwalające czy, poza oglądaniem tv, na rowerku też ćwiczy?
-
[quote name='Asperges']Jasza, po Twoim komentarzu czuje sie potraktowana jak smarkata. I osobę , która zrobiła zdjęcie małej tez traktuje się dziwnie, ona wie kiedy ma robic zdjęcia przestraszonemu psu a kiedy nie, i czy w ogóle robić, nastepnym razem zastanów się proszę zanim coś napiszesz. Jesli ktoś pisze :"czekam na fotki" to nie znaczy że teraz, natychmiast, ale w nieokreslonej przyszłości.[/QUOTE] Nie bardzo rozumiem, do czego to jest skierowane. W którym poście Jasza napisała coś tak drażliwego?
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
są w miarę normalni -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']dobranoc Pereleczko[/QUOTE] O 4 rano chyba raczej dzień dobry??? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Pisz Malutka, jak dzisiejsze samopoczucie? -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Ja wiem jak to jest z trzema psami w bloku, rozumiem, że się nie da :)[/QUOTE] A wiesz ja to jest z sąsiadami przy czterech psach i pięciu kotach? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dziś, po dwóch kolejnych dniach pracy, zaglądam do Panienki. -
[quote name='nescca']To dobrze ,że jesteście..... ciągle opowiadałam Mu o ciotkach z dogomanii :)....o przyjaciołach z FB. Myślę ,że doskonale rozumiał... to był taki mądry psiak. Zagościł w naszych sercach na dobre.... jeśli Ktoś chce zamieścić zdjęcia z miejsca Jego spoczynku... poproszę o maila. Ja ciągle nie potrafię tego robić. [email protected]
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dwa dni mnie nie było na dogo i widzę, że była jakaś możliwość. Jakby co piszcie smsa na 605 05 75 35. Niestety, na ogół nie odbieram telefonów, ale oddzwaniam, jeśli dostanę wiadomość. -
[quote name='MaDi']Robię sztuczny ruch na wątku:) Wczoraj Szarik poznał swoją przyszłą rodzinę i wszyscy są zadowoleni. Niebawem pojedzie do domu pod Lublinem.[/QUOTE] O ja Cię..... Super!!!!!
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, radość wielka. Dobrze, że Duni udało się -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='cicia1977']Nie mam wątku do takich strasznych tragedii ale pamietam już jakieś pół roku temu był wątek o Onk-ach zagłodzonych straszliwie. Na posesji był już jeden martwy a drugi w strasznym stanie. Po sekcji zwłok tego martwego w żołądku znajdował się piasek. Ten pies umierał w strasznych cierpieniach, bez jedzenia i picia. To były moje początki na dogo i dlatego tak bardzo zapamiętałam ten wątek. Niestety nie mogę go odnaleźć - może Wy dziewczyny będziecie kojarzyły tą sprawę?[/QUOTE] To było w Legionowie, w żołądku psa był plastik z butelek, które pożerał z głodu. Była jeszcze sunia, która z głodu zjadła własne dzieci.