Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. mimo, że byłam z Duszkiem cały czas, to epitafium wstrząsnęło mną nie do opisania
  2. [quote name='nescca']tak bardzo Go brakuje..... nadchodzi pora karmienia.....[/QUOTE] Tej pustki długo nie da się wypełnić
  3. Duszek umarł [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedn%C4%85-nog%C4%85-z-%C5%BCywymi-jedn%C4%85-z-....duszkami...."]Duszek....bo jedną nogą z żywymi, jedną z ....duszkami....[/URL][/B]
  4. o nie!!!!! Boże, jak mogłes??? Dusiu, Skarbie nasz, niech nasza miłość do Ciebie da ukojenie Tobie i Twojej Rodzinie. Tej jednej, jedynej Rodzinie, która miała dla Ciebie najwięcej wszystkiego co mogła Ci dać Nie wiem jak to napisać składnie.
  5. Gdzie był Bóg, gdy ludzie go tak krzywdzili?????????????????????????
  6. [quote name='unixena']Depcze tu tez jak jezozwierz ....i czekam z Wami na wiesci ...[/QUOTE] Jeżozwierz depcze????
  7. [quote name='nescca']To teraz dla odmiany Dusio z chęcia zjadł odżywki....oblizywał się ,że aż miło. Wysiusiał sie i śpi.... aż miło. Tak zdrowo i głeboko. Nie wiem co robić...ciągła huśtawka.[/QUOTE] Trzymać się. Na prawdę podziwiam Cie. Mozna nerwowo wykończyć się. I serce pęka na miliony kawałków.
  8. Soko, uważam, że Duszek powinien zostać szybko zgłoszony. Obawiam się, że rozstanie z nim już bliskie, a stan do jakiego doprowadzili go Ci wszyscy świątojebliwi ludzie mieszkający tuz obok, to dla mnie godne wyroku. i jeszcze Szarik: http://www.dogomania.pl/threads/211677-Sama-sk%C3%B3ra-i-Ko%C5%9Bci-WIELKOPIES-pilnie-potrzebny-DT-i-fundusze..
  9. modliliśmy sie o niego na dłużej, a nie na miesiąc. Chociaż ten czas miłości to też więcej niż nic, jednak za malo, za tę krzywdę. Rany, jak ja nienawidzę tych wszystkich świątojebliwych, którzy byli obojętni!
  10. Ludzieeee!!!! Kciuki zaciskać!!!!!!
  11. Proszę o informacje o ratlerce. ew. dt Uwielbiam te maleństwa.
  12. Chyba nikt nie wysłuchał naszych modlitw...
  13. rejestruję się na wątku. Pomysł znakomity.
×
×
  • Create New...