Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. coś dziewczyny zamilkły. Niepokoi mnie to. Coś się im w życiu chyba porobiło niedobrego. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  2. To ciężki czas, bo odeszło wiele pisków, które miały szansę na życie, a pseudo ludzie im je odebrali
  3. niesamowite. Tylko płakać. Już gdzieś pisałam, że żona mojego Profesora, po konieczności uśpienia ich suni, zaniemogła i zmarła. To u ludzi też sie zdarza. Mój świat skończy się razem z Tośką i Vitem. NIe wyobrażam sobie życia bez nich.
  4. [quote name='Asiaczek']Hahaha,podoba mi się to określenie "pseudobaba":)[/QUOTE] właściwie chyba z pseudoludziem?
  5. Togaa, Ty tak na poważnie z tą odległością????? W Zamościu są dziewczyny, które będą czuwały nad Ingunią. Bardzo trudno rozstać się z taka kochaną tymczasowiczką. Do mojej [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173653-MLB-AWA%21%21%21-Ma-ciep%C5%82y-Dom%21%21%21"]Awuni[/URL] nie jeżdżę wcale, choć tęsknię za nią straszliwie. Pieseczka cudowna, delikatna, po wielu przejściach. Nie chcę jej zaburzać poczucia przynależności i bezpieczeństwa. Z kolei [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192791-MLB-Male%C5%84ka-Smoli...-MA-DOM%21"]Smoli[/URL] jest pieskiem wydawałoby sę bezstresowym. Pojechałam do niej po 3 miesiącach i nie mogłam wejść do jej domu, bo tarzała się ze mną po podłodze, a potem nie odstępowała na krok. NIe był to dobry pomysł. Teraz kontaktujemy się telefonicznie, a ktoś inny czuwa nad dobrem pieska. Zresztą. Obie panienki znalazły takie rodziny, że każdy pies może im pozazdrościć.
  6. Poprosimy o wiadomości.... paczuszka zabawkowa pojedzie dziś po południu. Zapraszam też do mojego sklepiku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  7. tak myślę o tej operacji i właściwie to chyba powinna być uzależniona od opinii lekarzy. Czy zoperowane oko "wytrzyma" próbę czasu? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Selenga']Niestety obawiam się, że z powodu zamknięcia aukcji przez allegro sporo osób zrezygnowało z zapłacenia za zadeklarowane cegiełki. Część osób pisała do mnie maile i po wyjaśnieniu wpłacało pieniądze, ale nie wszyscy.[/QUOTE] Najgorsze w tym jest bezinteresowna złośliwość kutafona. Żeby miał jeszcze odwagę pokazać się personalnie... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  9. dołączę zaproszenie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL] zapraszam
  11. tylko niestety, nie całą, jaką płacisz. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] - zapraszam
  12. czekamy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  13. cudowna!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
  14. To fragment listu do red. Lipko z 14.10: "...Potrzebuję pomocy dla zwierząt. W programie UWAGA, często pojawiają się reportaże o zwierzętach. Mamy wiele psów pod opieką po takich przejściach, że nikomu normalnemu nie mieści się to w głowie. To nasz ukochany Duszek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/dsc01548uh.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1333/dsc01548uh.jpg[/IMG][/URL] a tu linki do filmów [URL]http://www.youtube.com/watch?v=8_4lSgwmAIM[/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=q9REE2xlZ7E"]ttp://www.youtube.com/watch?v=q9REE2xlZ7E[/URL] A to Pestka [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka.jpg[/IMG] skopana, skrępowana drutem, oblana benzyną i podpalona, z urwanym uchem. Błagam o pomoc w nawiązaniu kontaktu z dziennikarzami zajmującymi się takimi interwencjami. [B]W dniu 27 października o godz. 12:50[/B] odbędzie się w Sądzie Odwoławczym w Bydgoszczy, rozprawa przeciwko Violetcie l. i Leszkowi W. o usiłowanie zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Odwołanie od wyroku 1-szej instancji złożyli oskarżeni. Potrzebujemy pomocy. Przynajmniej proszę o odpowiedź czy pomoże nam Pan w jakiś sposób. Pozdrawiam Inga MM"
  15. No tak, bo z robotnego debila łatwiej ściągnąć, chyba, że debil okaże sie sprytniejszy od przeciętnego niedebila i pójdzie na bezrobocie.
  16. W tworzenie regulaminu na razie nie wtrącam się, bo mam taką masę pracy, że nie ma czasu taczek załadować. Od wczoraj mam dziewiąte zwierzę - onkowatą na 48m2!!! Musze szybko znaleźć jej dom Help, plizzzz
  17. I leśniczych powiadomić! Mam zwolnienie, mogę pomóc szukając czegoś w necie
  18. czuję się dowartościowana. Dzięki. Żeby jeszcze tak czyny przeszły w efekty, to ululałabym się ze szczęścia Czy ja tu wkleiłam fragment listu do red. Lipko?
  19. [quote name='ewu']Dobrej nocy Tessuniu , zdrowiej. Kupiłam jeszcze 10 cegiełek.[/QUOTE] Nie lepiej było przelać pieniądze na konto fundacji? Nie zabraliby prowizji z tych cegiełek
  20. ok. ale zanim zadeklaruję się, chciałabym znać regulamin, którego chyba nie ma.
  21. ale może ma kontakty niepubliczne?
  22. A jak ściągniesz to z bezrobotnego debila?
  23. Może trzeba będzie jakieś głosy poparcia oddać, to na mnie można liczyć. Oczywiście nie będę popierać pseudobaby, tylko postępowanie przeciw niej.
×
×
  • Create New...