-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='MaDi']Strasznie wyniszczona:([/QUOTE] aż serce pęka z rozpaczy, że tyle zwierzęta cierpią
-
Saj, wspaniałe wieści!!! Niech leos ma juz to stałe miejsce i swoich ludz, bo przecież nie może sie tak poniewierać po świecie. Krzywdy zaznał juz wystarczająco dużo. Jeśli dt go zatrzyma, oznaczac będzie to, że są to ludzie dużego serca i rozumu, a więc można będzie być spokojnym o przyszłość psa. Może jakieś fotki udałoby sie wyprosić?
-
[quote name='diatryma']dzięki dziewczyny za ożywienie w sprawie azy i sary. Pojadę w przyszłym tygodniu na śląsk zobaczyć czy w ogóle leczą sarę na tą nogę, bo telefony nagle przestali ode mnie odbierać :(. Ja się nie znam na tych bazarkach, nie wiem o co tym biega, więc jakby była osoba co się zajmie zbieraniem funduszy na dziewczynki to byłabym wdzięczna. Ten hotelik po 12 zł za dobę to jest najtańszy, normalnie trzeba zapłacić 30-35 zł. Ironiia jak można podglądnąć ogłoszenia suczek? Gdzie są, na jakich stronach, daj jakieś info.[/quote] 30-35???? To chyba komercyjnie!!! Na dogo takie ceny nie chodzą
-
[quote name='A&L']Dziewczyny mam super wiadomość. Koleżanka mojej koleżanki chce wziąć Łezkę na DT i pokryć koszty jej leczenia, a później koleżanka tej koleżnaki chce ją wziąć na DS. Tylko ciekawe czy fundacja się zgodzi oddać chorego psa. Nie znam się i nie wiem czy godzą się na takie sytuacje. Jak myślicie?[/QUOTE] Na pewno musza byc wizyty pa. Jakie to miasto? W Warszawie mogłabym w przyszłym tygodniu sprawdzić.
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
na miau jest taki wątek transportowy. Może tam się wpisać? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Isadora, wczoraj nie udało się spotkać. Jak dzisiejszy wieczór? -
[quote name='Brzózka']A dziękować, dziękować :) A te buziaki to dla mnie ??? bo ja kadrowa, czy dla Milusi, bo zrobiła to, na co ja czasami miałam ochotę czytając KP ;) :D[/QUOTE] dla obu. Ja nie kadrowa, ale mam uprawnienia bhp, wiec KP jest na podorędziu i czasem mam ochotę znaleźć jakieś krematorium dla aktów prawnych
-
[quote name='Brzózka'] Koty nadal w szoku... Milusia, chyba z nerwów, zrzygała mi się na .... Kodeks Pracy [/QUOTE] Wiedziała, że Kodeks Pracy jest do niczego więc ustosunkowała sie właściwie [quote name='Brzózka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/949/f41276ba91f1db0bmed.jpg[/IMG][/URL] tak wygląda zadowolony, wyczesany pies[/QUOTE] żadne zdjęcie wcześniejsze nie oddaje tak urody Malinki jak dzisiejsze
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Czasami chciałabym być czarownicą i pozamieniać niektórych ludzi w papier toaletowy !!!! [/QUOTE] Tego jeszcze nie słyszałam! Świetny tekst -
[quote name='EVA2406']Inga, ja jestem "stara", ale już wymiękam. Zaczyna mnie to wszystko przerastać...............ogrom tragedii................brak kasy na pomoc..............tylko dwie ręce......i coraz mniej siły.............fizycznej i psychicznej :([/QUOTE] ale jesteś!!!!!! i to co Cię do tej pory nie pokonało, daje siłę do dalszych działań (cholerka, tak zabrzmiało, że mogłabym prowadzić propagandę stalinowską)
-
[quote name='A&L']Dlatego rzadko się udzielam na takich wątkach - jestem za słaba. Wolę przelać pieniążki lub wysłać paczkę i na to nie patrzeć, ale sprawa tej suni wstrząsnęła mną niesamowicie - pewnie dlatego, że darzę westy miłością bezgraniczną stwierdziłam, że muszę się przełamać i wziąć czynny udział w ratowaniu Łezki :)[/QUOTE] Cioteczko, nie mozesz uciekać, bo to od razu skazanie na przegraną. Każda dobra dusza, a do tego jeszcze choć troche operatywna, jest potrzebna
-
ooo, pikola mnie wyprzedziła. Zajrzyjcie tam, bo to kolejna ofiara mordowni pseudo
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Wiem. Kojarze Twoje piękne bazarki :lol: ale Becia znowu nas opieprzy za bleblanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Za reklamowanie bazarków jestem zapunktowana -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Inga dziś jest 5.10. środa - do pólnocy ;) naprawdę odpocznij.:evil_lol:[/QUOTE] nie ma czasu, nie ma czasu, nie ma czasu.... Mam tela do Jaszy! Spróbuje jutro sie czegoś dowiedzieć, ale przy necie będę dopiero koło południa i nie wiem jak będę mogła gospodarować czasem -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
wrzucę Wam stresa nocnego [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]