Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Iljova']Jak chcesz to proszę. Poprostu czułam dzisiaj silną potrzebę wena zawitała i nie mogłam się oprzeć pisaniu popłynęło poprostu. znam to Zobacz moja twórczość u [FONT=Georgia]Guinnessa/[/FONT]Vita/Maciejki/Maleńczuka
  2. Iljova, fajnie napisałaś. Moze wrzucic to do #1?
  3. mnie rozwala to zdjęcie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/p1140279.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8230/p1140279.jpg[/IMG][/URL] mogłabym tego pychola całować i całować
  4. [quote name='MaDi']Strasznie wyniszczona:([/QUOTE] aż serce pęka z rozpaczy, że tyle zwierzęta cierpią
  5. [quote name='Biafra']Ja tylko na ułamek sekundy, żeby powiedzieć że z Pesteczką ok. Śpi sobie i nabiera sił. Wieczorem przeczytam posty i napiszę więcej.[/QUOTE] oj, to brzmi dobrze...
  6. Saj, wspaniałe wieści!!! Niech leos ma juz to stałe miejsce i swoich ludz, bo przecież nie może sie tak poniewierać po świecie. Krzywdy zaznał juz wystarczająco dużo. Jeśli dt go zatrzyma, oznaczac będzie to, że są to ludzie dużego serca i rozumu, a więc można będzie być spokojnym o przyszłość psa. Może jakieś fotki udałoby sie wyprosić?
  7. [quote name='diatryma']dzięki dziewczyny za ożywienie w sprawie azy i sary. Pojadę w przyszłym tygodniu na śląsk zobaczyć czy w ogóle leczą sarę na tą nogę, bo telefony nagle przestali ode mnie odbierać :(. Ja się nie znam na tych bazarkach, nie wiem o co tym biega, więc jakby była osoba co się zajmie zbieraniem funduszy na dziewczynki to byłabym wdzięczna. Ten hotelik po 12 zł za dobę to jest najtańszy, normalnie trzeba zapłacić 30-35 zł. Ironiia jak można podglądnąć ogłoszenia suczek? Gdzie są, na jakich stronach, daj jakieś info.[/quote] 30-35???? To chyba komercyjnie!!! Na dogo takie ceny nie chodzą
  8. [quote name='A&L']Dziewczyny mam super wiadomość. Koleżanka mojej koleżanki chce wziąć Łezkę na DT i pokryć koszty jej leczenia, a później koleżanka tej koleżnaki chce ją wziąć na DS. Tylko ciekawe czy fundacja się zgodzi oddać chorego psa. Nie znam się i nie wiem czy godzą się na takie sytuacje. Jak myślicie?[/QUOTE] Na pewno musza byc wizyty pa. Jakie to miasto? W Warszawie mogłabym w przyszłym tygodniu sprawdzić.
  9. na miau jest taki wątek transportowy. Może tam się wpisać?
  10. Isadora, wczoraj nie udało się spotkać. Jak dzisiejszy wieczór?
  11. Dusiowi i nesce buzialce od mojego sierokocińca i sieropsińca
  12. [quote name='Brzózka']A dziękować, dziękować :) A te buziaki to dla mnie ??? bo ja kadrowa, czy dla Milusi, bo zrobiła to, na co ja czasami miałam ochotę czytając KP ;) :D[/QUOTE] dla obu. Ja nie kadrowa, ale mam uprawnienia bhp, wiec KP jest na podorędziu i czasem mam ochotę znaleźć jakieś krematorium dla aktów prawnych
  13. obiecano mi zabawki dla Gacusia. Czy jeszcze coś trzeba? Czekam na wymiary kubraczka, ale po zdjeciu widzę, ze to co mam bedzie za małe, ale będę kombinować
  14. Tak Trzymaj Gacusiu! główkę dumnie podnoś. Nikt nie pozwoli poniżać Cię [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/16/e4548cd9eeaf957emed.jpg[/IMG][/URL][/I]
  15. [quote name='Brzózka'] Koty nadal w szoku... Milusia, chyba z nerwów, zrzygała mi się na .... Kodeks Pracy [/QUOTE] Wiedziała, że Kodeks Pracy jest do niczego więc ustosunkowała sie właściwie [quote name='Brzózka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/949/f41276ba91f1db0bmed.jpg[/IMG][/URL] tak wygląda zadowolony, wyczesany pies[/QUOTE] żadne zdjęcie wcześniejsze nie oddaje tak urody Malinki jak dzisiejsze
  16. [quote name='A&L']Wiem, wiem... Od tej pory obiecuję się udzielać :) P.S Moje psie dziecię puszcza mi w łóżku takie bąki, że obawiam się, iż mogę zaraz paść, naprawdę - nie do wytrzymania![/QUOTE] badać wątrobę i trzustkę wskazane
  17. [quote name='ewu']Czasami chciałabym być czarownicą i pozamieniać niektórych ludzi w papier toaletowy !!!! [/QUOTE] Tego jeszcze nie słyszałam! Świetny tekst
  18. [quote name='EVA2406']Inga, ja jestem "stara", ale już wymiękam. Zaczyna mnie to wszystko przerastać...............ogrom tragedii................brak kasy na pomoc..............tylko dwie ręce......i coraz mniej siły.............fizycznej i psychicznej :([/QUOTE] ale jesteś!!!!!! i to co Cię do tej pory nie pokonało, daje siłę do dalszych działań (cholerka, tak zabrzmiało, że mogłabym prowadzić propagandę stalinowską)
  19. [quote name='A&L']Dlatego rzadko się udzielam na takich wątkach - jestem za słaba. Wolę przelać pieniążki lub wysłać paczkę i na to nie patrzeć, ale sprawa tej suni wstrząsnęła mną niesamowicie - pewnie dlatego, że darzę westy miłością bezgraniczną stwierdziłam, że muszę się przełamać i wziąć czynny udział w ratowaniu Łezki :)[/QUOTE] Cioteczko, nie mozesz uciekać, bo to od razu skazanie na przegraną. Każda dobra dusza, a do tego jeszcze choć troche operatywna, jest potrzebna
  20. ooo, pikola mnie wyprzedziła. Zajrzyjcie tam, bo to kolejna ofiara mordowni pseudo
  21. [quote name='barb']Wiem. Kojarze Twoje piękne bazarki :lol: ale Becia znowu nas opieprzy za bleblanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Za reklamowanie bazarków jestem zapunktowana
  22. [quote name='Soko']A&L, przyłączam się z pochodnią i widłami :D[/QUOTE] mnie chyba gołe ręce by wystarczyły, w takim wqrwie jestem. Przecież to co zrobiono Pestce, Gacusiowi, Duszkowi, Tessie i jeszcze wielu, to normalnego człowieka przerasta emocjonalnie
  23. [quote name='barb']Inga dziś jest 5.10. środa - do pólnocy ;) naprawdę odpocznij.:evil_lol:[/QUOTE] nie ma czasu, nie ma czasu, nie ma czasu.... Mam tela do Jaszy! Spróbuje jutro sie czegoś dowiedzieć, ale przy necie będę dopiero koło południa i nie wiem jak będę mogła gospodarować czasem
  24. [quote name='A&L']Ok, poświęcę się - dla zwierzaków wszystko! Mogę nawet :mad: jak będzie trzeba :diabloti:[/QUOTE] Dołączę się, bo juz we mnie kipi
  25. wrzucę Wam stresa nocnego [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
×
×
  • Create New...