-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
tak rzuciłam, bo czasem łączone transporty tez daja dobre efekty. Na razie z firmy syna nikt nie jedzie. Nie dość tego, prawdopodobnie i tak nic by nie wyszło z tego przedwczorajszego transportu bo to jakaś wypasiona "lemuzyna" była dla ważnego klienta i trzeba by było jego pytac o zgodę na przewóz zwierzaka, a gość nie ma czasu rozmawiac o przyziemnych sprawach. Ech, gdybym była taka dziana.... -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ze Śląska będzie jechała do Wawy niewidoma Dunia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-operacja-ju%C5%BC-tu%C5%BC-tu%C5%BC-%29"]Maleńka, ślepa DUNIA - operacja już tuż, tuż :-)[/URL][/B] moze udałoby sie połączyć transport? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Moja Tośka nie widzi na jedno oko i traci wzrok w drugim. Ale nie ma takiej drugiej, ktora mogłaby sie z nią równać, niezależnie czy widzi czy nie. -
[quote name='Klaudus__'][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Cioteczki Kochane. Chciałabym poprosić o jakieś zabaweczki - np.gumowe dla Gacusia. Może macie jakieś niepotrzebne?? Mogłybyście dziecku wysłać :) Nie miał dzieciństwa z zabawkami - więc teraz otoczony ludźmi,którzy nie krzywdzą chce 'odrobić' stracony czas. Jeżeli będziecie miały ochotę podarować coś Gacusiowi - w pierwszym poście zaraz wkleję adres do wysyłki. Dziecko na pewno będzie uradowane :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] niemam gumowców, ale mam pluszaki. Czy tez moga być?
-
[quote name='misiu']i szczęście uratowanych istot :) CHWAŁA Twojej mamie , Tobie i WSZYSTKIM pomagającym dodam ,że moje spojrzenie na świat zmienił ten osobnik w moim avatarze :) choć zawsze kochałem psiaki i dziękuję NINCE1 i Izabeli1234 ,że nam go przywiozły ... i tej pani ,która nie chciała go wziąć - bo głuchy - niech żałuje , to najwspanialszy pies pod słońcem :)[/QUOTE] Ja myślę, że każdy gdzieś ma swojego Anioła, tylko musi go spotkać i docenić. Ja mam lub miałam nawet kilka/kilku Aniołów. Moja Matka jest tym najważniejszym, chociaż nie jestem córeczką mamusi, to wiem jak wiele jej zawdzięczam i to nie tylko wyrwanie mnie z "towarzystwa". Jeszcze dziesiątki albo setki mniejszych i większych spraw. Mój Akson (nieżyjący skye terrier) też był moim Aniołem. Tośka, Fido i Vito - oni też, ale miałam też szczęście spotkać wielu wspaniałych ludzi, w tym mojego Profesora, któremu wiele zawdzięczam. Pesteczko, Twój Anioł też gdzieś na Ciebie czeka. Pomożemy Ci znaleźć go.
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o rany, pomyliłam ratlerki i transporty, a co za tym idzie wątki. Pardon za zamieszanie! edit: Nie dość tego, powinnam chyba siedzieć na twarzy ze wstydu, bo przez to pomieszanie piesków (tamta mała była z Radomia) nie załatwiłam transportu, a mój syn wczoraj był w tamtej okolicy. Fakt, że po 23-ciej jechał przez Rzeszów, ale mógł ja przywieźć!!!! O ja kretynka!!!! Maleńka, strasznie Cię przepraszam, kur-mać, możesz mnie nawet ugryźć, pozwalam, bo odwłoka dałam okropnego. Jutro będę pytała o kolejną trasę rzeszowską. Może uda się załatwić. Wybaczcie mi - zmęczenie nie pozwala na ogarnięcie wszytskiego