Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='A&L']Ja się nie poddaję, tylko dzisiaj nie mam na to siły. Za dużo tego. Niesamowicie się cieszę, że wątek dotarł do tylu osób.[/QUOTE] zaraz będzie więcej
  2. to dorzucę Wam stresa [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  3. bip, bip, bip, bip, bip, Zagłuszam sama moje przekleństwa
  4. czy jakieś zdjęcia podnoszące na duchu można wkleić?
  5. tak rzuciłam, bo czasem łączone transporty tez daja dobre efekty. Na razie z firmy syna nikt nie jedzie. Nie dość tego, prawdopodobnie i tak nic by nie wyszło z tego przedwczorajszego transportu bo to jakaś wypasiona "lemuzyna" była dla ważnego klienta i trzeba by było jego pytac o zgodę na przewóz zwierzaka, a gość nie ma czasu rozmawiac o przyziemnych sprawach. Ech, gdybym była taka dziana....
  6. [quote name='nescca']zapach tych specyfików to zapach świeżej czekolady. łakomczuszek nasz słodziutki
  7. Ze Śląska będzie jechała do Wawy niewidoma Dunia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-operacja-ju%C5%BC-tu%C5%BC-tu%C5%BC-%29"]Maleńka, ślepa DUNIA - operacja już tuż, tuż :-)[/URL][/B] moze udałoby sie połączyć transport?
  8. moje zwierzaki podzielą się pluszakami, tylko uprzedzam, że to sa takie zabawki z odrzutów (bez łapki, bez oka czy tego typu uszkodzenia), bo te dobre daje dzieciom z hospicjum dla biednych
  9. cudowne wieści. Dlaczego tak malo jest cudotwórców oddanych zwierzętom?
  10. czy jest możliwość formalna, żeby z bazarku zasponsorować bilet miesięczny dla Teresy?
  11. Moja Tośka nie widzi na jedno oko i traci wzrok w drugim. Ale nie ma takiej drugiej, ktora mogłaby sie z nią równać, niezależnie czy widzi czy nie.
  12. Trzymaj sie kobieto. Nie moge pomóc inaczej, ale chociaż wspomoge dobrym słowem prosto z serca - JESTEŚCIE WSPANIALI
  13. [quote name='Klaudus__'][I]Fantastycznie!! Dziękujemy! Dodam jeszcze,że w lecznicy dawno nie widzieli takiego zapchlenia... Chłopak też potrzebuje kubraczek,bo strasznie Mu zimno i cały czas się trzęsie...[/I][/QUOTE] wymiary poproszę, moze bede mogła się podzielić
  14. [quote name='Klaudus__'][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Cioteczki Kochane. Chciałabym poprosić o jakieś zabaweczki - np.gumowe dla Gacusia. Może macie jakieś niepotrzebne?? Mogłybyście dziecku wysłać :) Nie miał dzieciństwa z zabawkami - więc teraz otoczony ludźmi,którzy nie krzywdzą chce 'odrobić' stracony czas. Jeżeli będziecie miały ochotę podarować coś Gacusiowi - w pierwszym poście zaraz wkleję adres do wysyłki. Dziecko na pewno będzie uradowane :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] niemam gumowców, ale mam pluszaki. Czy tez moga być?
  15. [quote name='Biafra']Pestka dzisiaj bez zmian. Ani lepiej ani gorzej. Leży zwinięta w kulkę i śpi. Ucho już mniej opuchniete i ładnie się goi.[/QUOTE] To juz nie jest źle. Pesteczko, nie dawaj się
  16. niewiarygodna zmiana!!!!!! Teresa - dokonałaś cudu! Jeszcze jeśli Gucio zacznie chodzić, to sama ogłoszę Twoją beatyfikację
  17. Urodziłaś w czasie opieki nad Dusiem???????
  18. [quote name='misiu']i szczęście uratowanych istot :) CHWAŁA Twojej mamie , Tobie i WSZYSTKIM pomagającym dodam ,że moje spojrzenie na świat zmienił ten osobnik w moim avatarze :) choć zawsze kochałem psiaki i dziękuję NINCE1 i Izabeli1234 ,że nam go przywiozły ... i tej pani ,która nie chciała go wziąć - bo głuchy - niech żałuje , to najwspanialszy pies pod słońcem :)[/QUOTE] Ja myślę, że każdy gdzieś ma swojego Anioła, tylko musi go spotkać i docenić. Ja mam lub miałam nawet kilka/kilku Aniołów. Moja Matka jest tym najważniejszym, chociaż nie jestem córeczką mamusi, to wiem jak wiele jej zawdzięczam i to nie tylko wyrwanie mnie z "towarzystwa". Jeszcze dziesiątki albo setki mniejszych i większych spraw. Mój Akson (nieżyjący skye terrier) też był moim Aniołem. Tośka, Fido i Vito - oni też, ale miałam też szczęście spotkać wielu wspaniałych ludzi, w tym mojego Profesora, któremu wiele zawdzięczam. Pesteczko, Twój Anioł też gdzieś na Ciebie czeka. Pomożemy Ci znaleźć go.
  19. o rany, pomyliłam ratlerki i transporty, a co za tym idzie wątki. Pardon za zamieszanie! edit: Nie dość tego, powinnam chyba siedzieć na twarzy ze wstydu, bo przez to pomieszanie piesków (tamta mała była z Radomia) nie załatwiłam transportu, a mój syn wczoraj był w tamtej okolicy. Fakt, że po 23-ciej jechał przez Rzeszów, ale mógł ja przywieźć!!!! O ja kretynka!!!! Maleńka, strasznie Cię przepraszam, kur-mać, możesz mnie nawet ugryźć, pozwalam, bo odwłoka dałam okropnego. Jutro będę pytała o kolejną trasę rzeszowską. Może uda się załatwić. Wybaczcie mi - zmęczenie nie pozwala na ogarnięcie wszytskiego
×
×
  • Create New...