Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='A&L']Tak sobie myślę, że jak Uwaga nie odpowie, to do nich zadzwonię. Pracuje w mediach, więc jak powołam się na redakcję, to może będą inaczej rozmawiać. Właściwie zrobiłam błąd, że od razu nie napisałam do nich z maila redakcyjnego, ale może się odezwą, zobaczymy.[/QUOTE] Jutro napiszesz. I tak dziś zrobiłaś kupę roboty
  2. Jeny, znowu zgubiłam dzień????? Wczoraj w moim kalendarzu był 5.10. Dziś mam już czwartek. Urlopu! urlopu! urlopu!!!!! Albo psychiatryka....
  3. Sądzę, że dlatego milczą na wątku, a ja nie mam telefonu do Jaszy
  4. dorzucę Wam stresa na noc [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL] [/B]
  5. [quote name='A&L']Nazwali ją Łezka.[/QUOTE] Cudownie!!! Dopiszcie Jej imię w tytule wątku. bardzo proszę
  6. [quote name='barb']Już sie pogubilam. Czy bylaby mozliwośc wspolnego transportu z Krakowa do Warszawy?[/QUOTE] obawiam się, że Slay będzie wyjeżdżał jakoś teraz, bo musi na rano dotrzeć do dr Garncarza
  7. [quote name='A&L']W tytule "dla łysej suni westie" :)[/QUOTE] Czy nadano jej imię? Wiem, że to nie jest tak bardzo istotne dla wielu, jednak uważam, że bezimienność upodla, imię dodaję godności edit: Może Issa?
  8. [quote name='brzośka']napisałam prośbę o banerek[/QUOTE] o, masz. Poprosiłam Necię, dosłownie przed chwilą
  9. zaproszę necianeta89. Ona jest banerkową wróżką.
  10. opis budzi we mnie wstręt. Choć zdaję sobie sprawę, że tak lepiej, to jednak trudno sie pogodzić, bo to mogło sie nie zdarzyć
  11. [quote name='brzośka']inga, kurczaki... jednak mnie tu ściągnęłaś... zobaczyłam zdjęcia :(... wątku na razie nie bedę czytać :( jak mogę pomóc??[/QUOTE] Ma się tę siłę perswazji, nie? Z pewnością potrzebne pieniądze. Może jakieś leki. Sama nie wiem, bo rzuciłam się do rozsyłania, a nie przeczytałam całości
  12. [quote name='baszon']Nie, nie jestem taka nowa, ale mam w domu swoją ludzką tragedię i tu też muszę zakasywać rękawy i kilkanascie razy na dzień i w nocy dźwigać swój ciężar.... i czuwać, żeby rano obudziło nas się tyle stworzeń, ile zasnęło....[/QUOTE] ups, to już jesteś nasza życzymy dużo zdrowia ludziowi
  13. MaDi, sorki, ale potrzebna pomoc [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  14. wrzucę Wam stresa [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  15. [quote name='A&L']rasowy=rodowodowy bla, bla, bla. Zachęcam do przeczytania artykułu z mojego banerka. O ile się interesujesz tą stroną zwierzęcego świata :)[/QUOTE] NIe wiem co to znaczy "ta strona" więc na pewno zajrzę.
  16. Rudy już w domu. Prosze o pomoc Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc!
  17. Cholera, trzeba było rejestrować, bo serce pęka na myśl o cierpieniach tego psa
  18. Kofeina, przecież wet może taką damulkę zgłosić do interwencji, jeśli ma namiary tejże damulki
  19. [quote name='baszon']... nie daję już dzisiaj rady.... Jutro wejdę raz jeszcze i porozsyłam..... nie umiem sie z tym oswoić, nikt normalnie czujący nie umie........ człowiek jest najokrutniejszym stworzeniem.....[/QUOTE] widać, że nowa jesteś. Te starsze i stare przeżywają te tragedie, ale zakasują rękawy i biorą się do roboty. Z czasem, jeśli wcześniej nie wymiękniesz, będziesz zakasywała rękawy do roboty, chociaż wolałabyś uciec od tego.
  20. [quote name='Florentynka']Dunia, o ile mnie nie myli pamięć, jest w Krakowie.[/QUOTE] Masz rację. Zapomniałam, że obecne dt jest w Krakowie, a wcześniej była na Śląsku. Coś zbyt wiele wzięłam na siebie i pamięć mi odmawia współpracy. A jeszcze, gdy widzi się to całe zwierzęce nieszczęście, to człowiekowi wysiada psycha. To nowość [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  21. Drops nie wygoni mnie z pewnością za tę wrzutę [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  22. dorzucę Wam stresa [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-Skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc%21"]Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc![/URL][/B]
  23. Evo, to nie będzie spokojna noc dla niektórych dorzucę Wam stresa Skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka-potrzebna pomoc! Duszek wybaczy tę wrzutę
×
×
  • Create New...