-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Nie publikuj tu nazwiska, bo ktos może Cię żywcem pożreć. -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Tu można znaleźć dziewczyny z BP [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173527-schronisko-Bia%C5%82a-Podlaska-w%C4%85tek-informacyjno-pogaduszkowy-%29-zapraszamy%21"]schronisko Biała Podlaska-wątek informacyjno-pogaduszkowy:) zapraszamy![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201025-Schronisko-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-w%C4%85tek-zbiorowy.-Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach%21"]Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-..."]Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...[/URL] -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jezabel']Zaraz napiszę do wszystkich od nas z Wolontariatu z Bialej, moze ktos ze mna pojedzie. Sama nie dam rady - jeśli będzie opcja zabrania psa to nie wróce z nim przeciez autem sama. Ze tacy ,,ludzie" są na świecie...:-([/QUOTE] Nowy Dwór od Piszcząca jest o 10 kilosów. A "tacy ludzie"? Niestety są i to jest ich o 100% za dużo. Nie pamiętam, kto jest z BP, ale jest cały wątek -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jezabel']Miejscowość NOWY DWÓR koło Piszczaca. To mała wioska. Każdy każdego zna[/QUOTE] Nie ma takiej miejscowości. -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jezabel, widać po rejestracji, że nie jesteś stara na dogo, ale do rozsyłania zaproszeń nie trzeba mieć stażu. Zawiadom na tych wątkach, w których uczestniczysz. Masz 112 wpisów. Gdzieś się wpisywałaś, więc zamieść tam informacje -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
nowy temat [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B] on JESZCZE żyje -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Tak wydaje się. Napisałam do MaDi i andegawenki. Gdzieś zadziałam mój kajet z telefonami i nie mogę zadzwonić do MaDi. Oszaleć można! czy to społeczeństwo jest całkiem popieprzone???? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
chyba LSOZ? Pisałam do MaDi. Widzę już pierwsze zaproszone dziewczyny. Bądź w miarę blisko neta. Wrzuciłam na forum hasów prośbę o pomoc -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, znowu lubelskie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B] -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jezabel, pisz wszystko co wiesz -
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL] głodzony przez człowieka, pies domny, na granicy wyniszczenia [/B][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3520/zdjcie003000.jpg[/IMG]
-
potrzebna pomoc w lubelskiem [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B]
-
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kolejne utracone życie, więcej warte niż tych potworów, którzy ją skrzywdzili. Malutka, całuski na tę nową drogę -
Trzymam wszystko co moge trzymać. Strasznie boje sie o niego. Taki staruszeczek.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Niestety, Red. Lipko nie odbiera telefonu. Będę próbowała przez mojego kuzyna. -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='pikola']Jesli to co mysle,to ja juz nie wiem co sie dzieje na tym swiecie..Jeszcze zamieszczaja w internecie..Wyc sie chce z bezsilnosci:-(Dokad to wszystko zmierza,zyc sie odechciewa:-([/QUOTE] więc trzeba żyć, żeby tępić takich zboków i pomagać ich ofiarom. -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powiedziałabym, ze to zupełnie inny pies -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='pikola']A co tam bylo?[/QUOTE] chyba nie chciałabys tego widziec