Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Nie publikuj tu nazwiska, bo ktos może Cię żywcem pożreć.
  2. Tu można znaleźć dziewczyny z BP [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173527-schronisko-Bia%C5%82a-Podlaska-w%C4%85tek-informacyjno-pogaduszkowy-%29-zapraszamy%21"]schronisko Biała Podlaska-wątek informacyjno-pogaduszkowy:) zapraszamy![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201025-Schronisko-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-w%C4%85tek-zbiorowy.-Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach%21"]Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-..."]Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...[/URL]
  3. [quote name='Jezabel']Zaraz napiszę do wszystkich od nas z Wolontariatu z Bialej, moze ktos ze mna pojedzie. Sama nie dam rady - jeśli będzie opcja zabrania psa to nie wróce z nim przeciez autem sama. Ze tacy ,,ludzie" są na świecie...:-([/QUOTE] Nowy Dwór od Piszcząca jest o 10 kilosów. A "tacy ludzie"? Niestety są i to jest ich o 100% za dużo. Nie pamiętam, kto jest z BP, ale jest cały wątek
  4. [quote name='Jezabel']Miejscowość NOWY DWÓR koło Piszczaca. To mała wioska. Każdy każdego zna[/QUOTE] Nie ma takiej miejscowości.
  5. Duszek jako duszek jest wśród nas. Wiem to. Wierzę w to. Piszę list do redaktora Lipko z prośbą o pomoc w walce z oprawcami. Chcę wysłać mu film o Duszku. Może wstrząśnie nim na tyle, że będzie chciał pomóc. nie mogę znaleźć linki do filmiku, a w pierwszym poście nie ma go.
  6. Jezabel, widać po rejestracji, że nie jesteś stara na dogo, ale do rozsyłania zaproszeń nie trzeba mieć stażu. Zawiadom na tych wątkach, w których uczestniczysz. Masz 112 wpisów. Gdzieś się wpisywałaś, więc zamieść tam informacje
  7. nowy temat [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B] on JESZCZE żyje
  8. Tak wydaje się. Napisałam do MaDi i andegawenki. Gdzieś zadziałam mój kajet z telefonami i nie mogę zadzwonić do MaDi. Oszaleć można! czy to społeczeństwo jest całkiem popieprzone????
  9. chyba LSOZ? Pisałam do MaDi. Widzę już pierwsze zaproszone dziewczyny. Bądź w miarę blisko neta. Wrzuciłam na forum hasów prośbę o pomoc
  10. Nesco, jak się trzymasz? Duszek na pewno pozwoliłby na wrzucenie prośby o pomoc HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!!
  11. Dziewczyny, znowu lubelskie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B]
  12. Jezabel, pisz wszystko co wiesz
  13. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL] głodzony przez człowieka, pies domny, na granicy wyniszczenia [/B][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3520/zdjcie003000.jpg[/IMG]
  14. potrzebna pomoc w lubelskiem [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]HASZCZAK i jego tragiczny los. S.O.S.!!! POMÓŻCIE !!![/URL][/B]
  15. I jeszcze jedno utracone życie Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
  16. kolejne utracone życie, więcej warte niż tych potworów, którzy ją skrzywdzili. Malutka, całuski na tę nową drogę
  17. Trzymam wszystko co moge trzymać. Strasznie boje sie o niego. Taki staruszeczek.
  18. Niestety, Red. Lipko nie odbiera telefonu. Będę próbowała przez mojego kuzyna.
  19. Trzymaj się, Dziewczyno. To może być ciężki moment. Dla nas również.
  20. [quote name='zula131']A do Kubusia nikt nie zagląda...:-([/QUOTE] zagląda. Ciocie: Inga, Wawer, Nikaragua, ona03 no i oczywiście togaa
  21. [quote name='pikola']Jesli to co mysle,to ja juz nie wiem co sie dzieje na tym swiecie..Jeszcze zamieszczaja w internecie..Wyc sie chce z bezsilnosci:-(Dokad to wszystko zmierza,zyc sie odechciewa:-([/QUOTE] więc trzeba żyć, żeby tępić takich zboków i pomagać ich ofiarom.
  22. powiedziałabym, ze to zupełnie inny pies
  23. [quote name='pikola']A co tam bylo?[/QUOTE] chyba nie chciałabys tego widziec
  24. - Cygan, Cygan, do domuuuuu!!!!!! - Gdzie ten domek???? - Gdzieś czeka!!!!
×
×
  • Create New...