-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mru, wiem, że Rudy jest priorytetem. Nie mniej może ktoś zajrzy i będzie miał pomysł na dom. Wprawdzie jutro pracuję, ale będę ściskała wszystko co możliwe. Noemi, jakby co dawaj dzwona. Wyjde w środku zajęć. Chromolę - pies ważniejszy.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przeniosłam sie tu od Duni. Będę kibicowała bezpośrednio -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ewa Gonzales jest z Sosnowca. Agucha, też jakieś tamte okolice. Rany, Tereniu, trzymaj się dziewczyno. Kubuś musi się znaleźć. Proszę o przygotowanie plakatów, kolorowych najlepiej Napiszcie do dziewczyn ze Schronu sosnowieckiego [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211574-POM%C3%93%C5%BB-ZWIERZAKOM-ze-Schroniska-POTRZEBNE-LEKI"]POMÓŻ ZWIERZAKOM ze Schroniska-POTRZEBNE LEKi[/URL] [/B] -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Potrzebuję każdej pomocy 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu a co Mamuśką? czy znalazła się?
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czy dla tej suni też znajdzie się dom? Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL] [/B]nazwałam ja Mimi, bo to szczęśliwe imię na dogo. -
S.O.S.! Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom na Wschodzie Polski
inga.mm replied to Jezabel's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
[quote name='Kinia1984']niestety u Malinki zaczyna się chyba ropomacicze będzie potrzebny zabieg na cito. Koszt takiej operacji na Białobrzeskiej to ok.500 zł, zobaczę jak ten koszt będzie wyglądał np. w Wołominie.... Jak Brzózka będzie miała chwilę to pewnie napisze więcej...[/QUOTE] zadzwoń też na SGGW, tylko zapytaj o wszystkie koszty dla bezdomniaka Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]
-
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potrzebuję każdej pomocy 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu -
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]
-
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]