Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. No i nie wiem czy to ten, czy nie? Z treści maila wynikałoby, że raczej nie, ale piszesz, że on. Byłoby piękne, bo trzeba byłoby pociągnąć sprawę Duszka. To był wspaniały pies i wstrętni ludzie.
  2. z wątku Pestki [quote name='arielka186']Właśnie dostałam maila że tragedia Pestki jest znana w innych "psich" kręgach... Mail od zaprzyjaźnionej właścicielki fundacji MFOZ. Ktoś (chyba jakiś redaktor- podpisuje się Tomek) zauważył tak jak ja łączące rzeczy ONkę w sukience i Pestkę- pisze że czeka na odpowiedź policji min. Wysłałam zapytanie czy mogę przekleić maila tutaj...[/QUOTE] [quote name='inga.mm']Prawdopodobnie Tomasz Lipko, do którego pisałam (mam taką nadzieję, że to on, bo wtedy potwierdziłoby się zainteresowanie UWAGI)[/QUOTE]
  3. [quote name='arielka186']Właśnie dostałam maila że tragedia Pestki jest znana w innych "psich" kręgach... Mail od zaprzyjaźnionej właścicielki fundacji MFOZ. Ktoś (chyba jakiś redaktor- podpisuje się Tomek) zauważył tak jak ja łączące rzeczy ONkę w sukience i Pestkę- pisze że czeka na odpowiedź policji min. Wysłałam zapytanie czy mogę przekleić maila tutaj...[/QUOTE] Prawdopodobnie Tomasz Lipko, do którego pisałam (mam taką nadzieję, że to on, bo wtedy potwierdziłoby się zainteresowanie UWAGI)
  4. [quote name='nescca']ingo.mm....decyduj kochana... Pani Prezes, zorganizuj regulamin, plizzz. Od soboty mam dziewiąte zwierzę w domu. Cięte, przypalane, niedożywione, zgnojone psychicznie. Birma-onkowata sunia porzucona w środku miasta już w sieropsińcu Ingi.mm-szukamy domu Nie wyrabiam się
  5. Wspaniałe wieści! Czy Pani Celinka weźmie czekoladowego na dt?
  6. wstukaj w wyszukiwarkę pytanie o egzamin na inspektora Poza tym VIVA chyba organizuje takie egzaminy
  7. [quote name='gallegro']Zapewniam Cię, że w tym konkretnym przypadku, poza wspomnianą moralnością, jest zgoła inaczej... Trzeba było widzieć nic nie mówiące oczy delikwenta, litry wypitego alkoholu wypisane na jego "zmęczonej" twarzy i "dom" oraz jego sąsiedztwo. W swoim życiu widziałem już wiele, ale ten przypadek jest jednym z tych skrajnych. O tym, że nie mają dostępu do neta, nawet nie wspomnę... Nie zmienia to jednak faktu, że ostrożności nigdy zbyt wiele.[/QUOTE] Tej rodziny nie zaliczam do tych bardziej oświeconych, ale Twój pomysł może wydać się przez innych - netowych i wtedy nie uratuje się żadnego psa, a jeszcze jazdy mogą być.
  8. nie wiem czy już zapraszałam na bazarek Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)
  9. Napisałam, że musi być regulamin. Dopóki go nie ma nie podejmę się w ciemno.
  10. [quote name='Jezabel']Jeśli chodzi o szwagra tego człowieka nie ma tu mowy o tego typu działaniach ,,partyzanckich". W obecnej sytuacji nie było wyjścia - inaczej nikt nie odebrałby im tych psów, a sunie miały już zapewnione domki. I to było jedyne i najbardziej rozsądne wyjście z tej sutuacji. Liczyl się efekt, a inaczej bysmy go nie osiągnęli. A psy zimy by nie przetrwały. W sytuacji szwagra to już zupełnie inna bajka i tu w grę wchodzi tylko opcja w 100% formalna. Tam są podobno 4 psy, 6 kotów, świnie i krowy. Swinie latem zjadają kore z drzew obok ich domu, bo nie dostają jeść. Krowy stoją cały dzień przywiązane do słupa telegraficznego bez wody. Wszystko chude przerażliwie. Planuję w tym tygodniu dokładnie sprawdzić w jakim są stanie, ile ich jest itp. A potem zawiadomienie gminy i wszystkich władz na tym terenie. Tutaj inaczej tego się nie da rozwiązać. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie radzcie, bo ja jeszcze chwilami i tak czuję się jak dziecko we mgle.[/QUOTE] moją sugestią jest skorzystanie z pomocy Kałasznikowa. Zupełnie serio. Tak sobie marzę o takim lotnym komandzie...
  11. gallegro, skasuj ten opis jeszcze dziś. Kto miał zobaczyć już zobaczył. Moim zdaniem nikomu nie wysyłaj. Ten wpis powinien jak najszybciej zniknąć. Nie jest prawdą, że wsiochy to sama ciemnota. Potrafią netem posługiwać się, choć najczęściej moralność mają z piekła rodem
  12. czy kobiety podpisującej umowę nie można postraszyć?
  13. Teraz już zaczekamy cierpliwie. Ważne, że Misiu bezpieczny. "to co zastałyśmy zmusiło inspektora do zmiany planów i zabrania Misia" brzmi bardzo niepokojąco. Mam nadzieję, że rozwiniecie to zdanie.
  14. [quote name='funia']Boze kiedy żyć ....Dla mnie doba za krótka[/QUOTE] zastanawiam się kto wymyślił "brak czasu"?????
  15. [quote name='andegawenka']Nóż mi się otwiera, pewnie bym najpierw zarżneła o potem żałowała że człowieka zabiłam...[/QUOTE] jakiego człowieka???? toż to gorsze niż insekt, bo insekty, wbrew obiegowej opinii, robią porządki w odpadach i brudach Dziewczyny - super!!!!!
  16. okazuje się, że ludzie sa bardziej "zwyczajnie źli" niż "zwyczajnie dobrzy"
  17. O Mateczko, takie wesołe dzieciaczki. Niestety, ostatnio o parwo znowu często/gęsto słychać
  18. co za debile w tym świątojebliwym i jaśnie oświeconym (podobno) społeczeństwie z zakrzewioną kulturą i kagankiem oświaty.
  19. ewo gonzalesko, w sosnowcu znowu maluch koczuje na trawniku, moze zajrzysz? od Jaszy: [INDENT] Kochani, taki maluszek śpi pod blokiem już kilka dni...zwinięty w kłębek na trawie.... W Sosnowcu....:placz::placz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914[/COLOR][/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  20. Dropsio to taki fajny piesek, że serce rośnie. To, że dziewczyny go ze schronu wyciągały - tak wspaniałe, że trudno znaleźć słowa. A o pracy Tereni można tylko pieśni układać, jak o bohaterach w średniowieczu
  21. zapraszam Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)
  22. [quote name='nescca']Łapa spuchnieta..... boimy się przerwanego nerwu....[/QUOTE] nesca, a coś więcej?
×
×
  • Create New...