-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
No i nie wiem czy to ten, czy nie? Z treści maila wynikałoby, że raczej nie, ale piszesz, że on. Byłoby piękne, bo trzeba byłoby pociągnąć sprawę Duszka. To był wspaniały pies i wstrętni ludzie. -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
z wątku Pestki [quote name='arielka186']Właśnie dostałam maila że tragedia Pestki jest znana w innych "psich" kręgach... Mail od zaprzyjaźnionej właścicielki fundacji MFOZ. Ktoś (chyba jakiś redaktor- podpisuje się Tomek) zauważył tak jak ja łączące rzeczy ONkę w sukience i Pestkę- pisze że czeka na odpowiedź policji min. Wysłałam zapytanie czy mogę przekleić maila tutaj...[/QUOTE] [quote name='inga.mm']Prawdopodobnie Tomasz Lipko, do którego pisałam (mam taką nadzieję, że to on, bo wtedy potwierdziłoby się zainteresowanie UWAGI)[/QUOTE] -
[quote name='arielka186']Właśnie dostałam maila że tragedia Pestki jest znana w innych "psich" kręgach... Mail od zaprzyjaźnionej właścicielki fundacji MFOZ. Ktoś (chyba jakiś redaktor- podpisuje się Tomek) zauważył tak jak ja łączące rzeczy ONkę w sukience i Pestkę- pisze że czeka na odpowiedź policji min. Wysłałam zapytanie czy mogę przekleić maila tutaj...[/QUOTE] Prawdopodobnie Tomasz Lipko, do którego pisałam (mam taką nadzieję, że to on, bo wtedy potwierdziłoby się zainteresowanie UWAGI)
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
piękna buzia, tylko smutna -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści! Czy Pani Celinka weźmie czekoladowego na dt? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
wstukaj w wyszukiwarkę pytanie o egzamin na inspektora Poza tym VIVA chyba organizuje takie egzaminy -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Zapewniam Cię, że w tym konkretnym przypadku, poza wspomnianą moralnością, jest zgoła inaczej... Trzeba było widzieć nic nie mówiące oczy delikwenta, litry wypitego alkoholu wypisane na jego "zmęczonej" twarzy i "dom" oraz jego sąsiedztwo. W swoim życiu widziałem już wiele, ale ten przypadek jest jednym z tych skrajnych. O tym, że nie mają dostępu do neta, nawet nie wspomnę... Nie zmienia to jednak faktu, że ostrożności nigdy zbyt wiele.[/QUOTE] Tej rodziny nie zaliczam do tych bardziej oświeconych, ale Twój pomysł może wydać się przez innych - netowych i wtedy nie uratuje się żadnego psa, a jeszcze jazdy mogą być. -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jezabel']Jeśli chodzi o szwagra tego człowieka nie ma tu mowy o tego typu działaniach ,,partyzanckich". W obecnej sytuacji nie było wyjścia - inaczej nikt nie odebrałby im tych psów, a sunie miały już zapewnione domki. I to było jedyne i najbardziej rozsądne wyjście z tej sutuacji. Liczyl się efekt, a inaczej bysmy go nie osiągnęli. A psy zimy by nie przetrwały. W sytuacji szwagra to już zupełnie inna bajka i tu w grę wchodzi tylko opcja w 100% formalna. Tam są podobno 4 psy, 6 kotów, świnie i krowy. Swinie latem zjadają kore z drzew obok ich domu, bo nie dostają jeść. Krowy stoją cały dzień przywiązane do słupa telegraficznego bez wody. Wszystko chude przerażliwie. Planuję w tym tygodniu dokładnie sprawdzić w jakim są stanie, ile ich jest itp. A potem zawiadomienie gminy i wszystkich władz na tym terenie. Tutaj inaczej tego się nie da rozwiązać. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie radzcie, bo ja jeszcze chwilami i tak czuję się jak dziecko we mgle.[/QUOTE] moją sugestią jest skorzystanie z pomocy Kałasznikowa. Zupełnie serio. Tak sobie marzę o takim lotnym komandzie... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
gallegro, skasuj ten opis jeszcze dziś. Kto miał zobaczyć już zobaczył. Moim zdaniem nikomu nie wysyłaj. Ten wpis powinien jak najszybciej zniknąć. Nie jest prawdą, że wsiochy to sama ciemnota. Potrafią netem posługiwać się, choć najczęściej moralność mają z piekła rodem -
czy kobiety podpisującej umowę nie można postraszyć?
-
Teraz już zaczekamy cierpliwie. Ważne, że Misiu bezpieczny. "to co zastałyśmy zmusiło inspektora do zmiany planów i zabrania Misia" brzmi bardzo niepokojąco. Mam nadzieję, że rozwiniecie to zdanie.
-
ale żyje???? Ta sunia - żyje????
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Boze kiedy żyć ....Dla mnie doba za krótka[/QUOTE] zastanawiam się kto wymyślił "brak czasu"????? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Nóż mi się otwiera, pewnie bym najpierw zarżneła o potem żałowała że człowieka zabiłam...[/QUOTE] jakiego człowieka???? toż to gorsze niż insekt, bo insekty, wbrew obiegowej opinii, robią porządki w odpadach i brudach Dziewczyny - super!!!!! -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
O Mateczko, takie wesołe dzieciaczki. Niestety, ostatnio o parwo znowu często/gęsto słychać -
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
co za debile w tym świątojebliwym i jaśnie oświeconym (podobno) społeczeństwie z zakrzewioną kulturą i kagankiem oświaty. -
ewo gonzalesko, w sosnowcu znowu maluch koczuje na trawniku, moze zajrzysz? od Jaszy: [INDENT] Kochani, taki maluszek śpi pod blokiem już kilka dni...zwinięty w kłębek na trawie.... W Sosnowcu....:placz::placz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2162...4#post17830914[/COLOR][/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Na pewno rozumie- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00) -
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Łapa spuchnieta..... boimy się przerwanego nerwu....[/QUOTE] nesca, a coś więcej?