-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
chudzinek, ale już żywotny. Jak ja bym tych pseudoludzi też tak odchudziła
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ina, dzięki za odpowiedź. Może będziesz wiedziała o dobrych ludziach, którzy by przygarnęli maleństwo? -
[quote name='malibo57']Inga, ludzie w tym wieku ( a przynajmniej kobiety) powinni być już dojrzali i odpowiedzialni.[/QUOTE] [quote name='Kinia1984']ej...ja tez jestem w tym wieku!:) i z tym się zgadzam...[/QUOTE] To by wiele tłumaczyło: oznacza, że w tej grupie wiekowej znacznie częściej niż wśród 40+ trafia się na osoby nieodpowiedzialne, mające nadzieję na zarobienie pieniędzy bez większego wysiłku. Nie oznacza to, że WSZYSCY są tacy. Wśród działaczy prozwierzęcych zrzeszonych i niezrzeszonych są nawet nastolatki o tak dojrzałej osobowości, że człowiek zastanawia się, czy one nie tracą czegoś w życiu oddając się tej działalności. Nikogo normalnie patrzącego na problemy zwierząt nie zamierzam obrażać, niezależnie czy ma lat 17 czy 27, czy 70.
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']odwiedzam Perełkę, świetne wieści i przecudowna opieka Pani Tereso.. też mam sunię z Rachowa, też "dzikuskę" robimy postępy, ale podobnie jak Perełka, moja Soni podbiega i odbiega (a ma 25 arów ogrodu do tego ;)) aż w końcu się kuli, trochę podsikuje pod siebie, spuszcza uszy po sobie i mogę ją pogłaskać.. zastanawiam się czy to wynika ze zbyt małej uwagi, braku pieszczot od urodzenia, czy były szczute przez inne psiaki, ale naprawdę trudno i mozolnie do mojej suni dotrzeć i jestem jedyną osobą w rodzinie, która może do niej podejść i ją pieścić.[/QUOTE] Zajrzyj też do Mimi. Przypuszczam, że wyrzucona z pseudo. Strach, strach i jeszcze raz strach. -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Inga, o co chodzi?:crazyeye: Przypomnij. Czy o czymś nie pamiętam? :crazyeye:[/QUOTE] Sorki, jestem zmęczona. To pytanie powinnam skierować do iny. [SIZE=5][I][FONT=Georgia][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]Mimi - 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu[/URL][/SIZE] [/FONT][/I][/SIZE] -
nie mogliście chłopa zostawic na tym łańcuchu??? Przydałoby się bibilijne uświadomienie - oko za oko
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cudownie. Barb - nie chcesz jeszcze jednej malizny? -
Ponieważ masz zapchaną skrzynkę, więc pytam na forum, kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za bluzki? czekam od lipca.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Piękny nick sobie wybrałaś. Pozdrawiamy Rogera Vadima! Na razie nie pytam o Dunię, bo mieliśmy przekazywane na bieżąco informacje, natomiast chcę wyrazić swoją ogromną radość, że odważyliście się adoptować pieseczkę po takich przejściach i problemach. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami, nie tylko u Duni. Pozdrawiam -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
No to róbcie. Nie ociągajcie się -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Nareszcie! Myślałam, Harfuniu, że nie znasz się na kompie! -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Hamlet??? Czyżby trafił się chłop jaśnie oświecony? -
Chciałabym Wam dorzucić kilka zetów do paliwa. Prosze o konto. Tak na oko koszty samych podróży moga juz podchodzić pod tysiaka, jesli go nie przekroczyły. Czy ktoś dołoży się finansami? szczególnie dla Mru. Te kilosy, które przejechała, to dystans jak w wyścigu dookoła Polski. Dorzucić Noemi, Malibo i jeszcze jeszcze i to są ogromne koszty. Bazarku na to nie można zrobić
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, zapomniałam dorzucić się do Kubunia. Nesca, w poniedziałek strzel mi kopa, proszę -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
eee, nie masz co przepraszać. Tak bywa z tymczasowymi rodzicami, że kochają te dzieci bardzo, bardzo. -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy jest gdzieś taki zbiór ludzi z regionu? W społecznościach nie widziałam