Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Dobrze, że nie pojechaliście na Bełską. Czuję się oszukana przez lecznicę, która zarabia na moich zwierzętach krocie!!!! Za 5-kilową Mimi wzięli 329 zł, a za 18 kilową Birmę - 379. Chce mi się wyć ze złości
  2. Moje trzy grosze: - finansowanie 100% tylko do kwoty.... - finansowanie na zasadach częściowego zwrotu .... - finansowanie tylko w okresie jednego miesiąca od znalezienia zwierzęcia (nie tylko psa), aby był czas na zbieranie pieniędzy - wnioskodawca lub założyciel wątku powinien mieć deklarację stałą minimum pół roku (nie musi być przed wnioskiem) - faktury wystawione dla.... - podstawą jest czytelny opis stanu zdrowia wykonany przez lekarza oraz zalecenia leczenia To co napisałam brzmi dość radykalnie, ale muszą być jasno określone ramy bezzwrotności. Skarbonka nie może finansować leczenia przez np. pół roku. Tylko w okresie początkowym, gdy zwierzątko nie ma jeszcze swojego posagu. Sądzę, że dyskusje na wątku co do zasadności przyznania lub nie roztrzepią ten wątek i zrobi się bałagan. Jeśli zapadnie decyzja pozytywna lub negatywna można wyrazić swoje zdanie na pw do ewentualnej publikacji na wątku, jeśli wątpliwość będzie wymagała szczegółowego rozważenia. Trzeba pamiętać, że Duszkowa Skarbonka przeznacza pieniądze wyłącznie dla psów drastycznie skrzywdzonych. Jeśli się ze mną nie zgadzacie, chętnie poczytam inne koncepcje
  3. [quote name='Lobaria']Gwoździem / długimi, grubymi / bym taką kartkę gnojowi przybiła do... W sumie powinniśmy się chyba cieszyć, ze nie przywiązał sumi w lesie do drzewa...[/QUOTE] Cos Ty?! szeroką taśmą klejącą do owłosienia przyrodzenia, albo na superglue co do optymistyczniejszego spojrzenia - masz rację - w lesie nie miałaby szansy
  4. Ile niekolorowych??????????????? Za godzine wychodzę i juz nie zrobię!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. 100 x 8-pak kolor zrobiony. Ile zrobić niekolorowych 8-paków?
  6. sie wydrukowało 100x4-pak kolor teraz leci 8-pak kolor Jak sie umówimy na przechwycenie + karma + makulatura do schronu? Kto potrzebuje psiego hepatica? mam ok. 2 kg do zbycia dla bezdomniaka
  7. [quote name='Brzózka']Trzymamy kciuki :) Będzie dobrze ![/QUOTE] Musi być! Nie po to tyle przetrwały, żeby teraz było źle! Taka ma nadzieję...
  8. A dziś na Bełskiej kroimy moje bezdomniaki Birmę i Mimi
  9. 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu to moje kolejne stworzenie
  10. możesz nie dołować na noc? Miałam nadzieję, że znajdzie się
  11. Jutro wyprodukuję kolorowe i niekolorowe. Ile się da. Noe przechwyci.
  12. [quote name='lika1771']Sunia przywiazana do drzewa przy schronie z przyklejona karteczka na plecach q-wa, sama bym tego sk..syna oplakatowała. Nawet mam pomysł jak to zrobić boleśnie
  13. Na pewno cieszył się baaaardzo.
  14. Moja Birma - dziecko ulicy - załapała drugiego dnia siusianie, a kupę jeszcze pierwszego dnia
  15. no przecież u mnie będzie w kolorze laserowym
  16. To bardzo dobra wiadomość.
  17. Czy obecny domek będzie dsem?
  18. Huraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Czy Lenox ma juz na horyzoncie jakis domek?
×
×
  • Create New...