-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne!!!!! Takie zakończenie jak z Disneya. -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']nie wiem czy umiem.... możesz to zrobić? bo ja z FB nie bardzo jestem zaprzyjaźniona[/QUOTE] Ja chyba jeszcze mniej, ale wiem, ze robią to -
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, ale nie mam czasu pisać, bo przytłoczył mnie mój własny sieropsiniec -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
macie nowego hasia???? [IMG]http://images10.fotosik.pl/162/f959ed0f85517dabgen.jpg[/IMG] -
[quote name='inga.mm']To Jurandzik do Was pojechał????[/QUOTE] Widzę, że to nie ten. Niewidomy Jurandzik od niedawna cieszy się ludziem [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213169-O%C5%9Blep%C5%82-siedz%C4%85c-kilka-lat-w-chlewie%21%21%21"]Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!![/URL][/B]
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Bosska Tessa!!! -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Cześć pamięci tego szczeniaczka, który oddał życie, żeby można było uratować Ninę i Vere i może Inne z tamtej okolicy. Bo przecież to dzięki niemu i krwi w jego kupce można było ludzi "uświadomić" o "zagrożeniu chorobą" Malutki nieznany psiaczku, biegaj szczęśliwy i najedzony tam, gdzie okrucieństwo ludzkie już Cię nie dosięgnie -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']niestety puściutko na bazarku nie znacie kogoś kto ma dzieci w odpowiednim wieku? chłopcy 9-12lat, dziewczynki 10-15lat, a jeśli szczupłe tom i starsze mogą być ;)[/QUOTE] Czy nie mozna bazarku podlinkowac na wydarzeniu Inusi? Moze ludki z fb by byli zainteresowani? -
Ja zadeklarowałam Noemi 30 zł do paliwa, ale możecie użyć tego tam gdzie uważacie. Jak mam przekazać pieniądze?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Duniu, Mimi dziękuje za 100-złotowy prezent, który zasilił jej konto. Mówiła mi dzisiaj (a jest bardzo nieśmiała i przestraszona), że chciałaby mieć taką ciocię kochaną. Życzy Cioci Duni wszystkiego co najlepsze i pyta, gdzie takich fajnych nowych rodziców można znaleźć. Bardzo dziękuje również Ciociom, które pomagały Duni w walce o zdrowie i rodzinę, a potem pomyślały o malutkiej sunieczce, której nikt nie chce. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8296/23102011881.jpg[/IMG] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie tu dwa-trzy dni, bo przytłoczyły mnie Birma i Mimi, a tu takie wieści!!!!! Chyba wiecie jak się cieszę. Tak jakby u mnie stwierdzono cofnięcie choroby. Cudownie!!!!! -
[quote name='Brzózka']Bełska to całkiem blisko mnie ... (mieszkam na Batorego).[/QUOTE] Bełska mogłaby być w tym tygodniu, ale nie wiem jak z narkozą. tel. na wszelki wypadek 22 646 29 90. Należy rozmawiać wyłącznie z dr Anna Ponimasz. Będzie jutro od 15-tej. Nie namawiam na siłę. To propozycja alternatywna
-
[quote name='Brzózka']Malina na ostatniej wizycie ważyła 21,8 ...[/QUOTE] Pytałam w mojej weterynarii na Bełskiej. Orientacyjny koszt wyjściowy (szacunkowy na oko) to jakieś 350 zetów dla psa bezdomnego. Cena 500 jest dla psa domnego! Zastanówcie się. Lecznica jest dobra. Przynajmniej tak wydaje się mi po ok. 12 latach współpracy z Anią.
-
To Jurandzik do Was pojechał????
-
Myślę, że danavas powinna przekazać Ci administrowanie wątkiem. Nie wiem czy stworzymy nowy wątek Skarbonkowy, czy pociągniemy tutaj, ale nie chciałabym wątku Duszkowego obciążać kwestiami finansowymi, bo jakoś mi to nie pasuje (emocjonalnie). Skarbnikiem będę, ale Nesca i Anett - zróbcie prosze regulamin. Ja jestem teraz obciążona 10-ma zwierzakami.