Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Piękne!!!!! Takie zakończenie jak z Disneya.
  2. czy allegro nie powinno wytłumaczyć decyzji????
  3. [quote name='Nikaragua']nie wiem czy umiem.... możesz to zrobić? bo ja z FB nie bardzo jestem zaprzyjaźniona[/QUOTE] Ja chyba jeszcze mniej, ale wiem, ze robią to
  4. Zaglądam, ale nie mam czasu pisać, bo przytłoczył mnie mój własny sieropsiniec
  5. macie nowego hasia???? [IMG]http://images10.fotosik.pl/162/f959ed0f85517dabgen.jpg[/IMG]
  6. [quote name='inga.mm']To Jurandzik do Was pojechał????[/QUOTE] Widzę, że to nie ten. Niewidomy Jurandzik od niedawna cieszy się ludziem [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213169-O%C5%9Blep%C5%82-siedz%C4%85c-kilka-lat-w-chlewie%21%21%21"]Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!![/URL][/B]
  7. Cześć pamięci tego szczeniaczka, który oddał życie, żeby można było uratować Ninę i Vere i może Inne z tamtej okolicy. Bo przecież to dzięki niemu i krwi w jego kupce można było ludzi "uświadomić" o "zagrożeniu chorobą" Malutki nieznany psiaczku, biegaj szczęśliwy i najedzony tam, gdzie okrucieństwo ludzkie już Cię nie dosięgnie
  8. [quote name='Nikaragua']niestety puściutko na bazarku nie znacie kogoś kto ma dzieci w odpowiednim wieku? chłopcy 9-12lat, dziewczynki 10-15lat, a jeśli szczupłe tom i starsze mogą być ;)[/QUOTE] Czy nie mozna bazarku podlinkowac na wydarzeniu Inusi? Moze ludki z fb by byli zainteresowani?
  9. Ja tej ufności nie widzę, ale z pewnością to spojrzenie jest odważniejsze.
  10. Ja zadeklarowałam Noemi 30 zł do paliwa, ale możecie użyć tego tam gdzie uważacie. Jak mam przekazać pieniądze?
  11. Duniu, Mimi dziękuje za 100-złotowy prezent, który zasilił jej konto. Mówiła mi dzisiaj (a jest bardzo nieśmiała i przestraszona), że chciałaby mieć taką ciocię kochaną. Życzy Cioci Duni wszystkiego co najlepsze i pyta, gdzie takich fajnych nowych rodziców można znaleźć. Bardzo dziękuje również Ciociom, które pomagały Duni w walce o zdrowie i rodzinę, a potem pomyślały o malutkiej sunieczce, której nikt nie chce. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8296/23102011881.jpg[/IMG]
  12. Nie było mnie tu dwa-trzy dni, bo przytłoczyły mnie Birma i Mimi, a tu takie wieści!!!!! Chyba wiecie jak się cieszę. Tak jakby u mnie stwierdzono cofnięcie choroby. Cudownie!!!!!
  13. Wreszcie wysłałam obiecane zabawki i gryzaczki. Na razie skromnie, ale jeśli będzie taka potrzeba, znowu wyszarpię od ludziów.
  14. Dziewczyny, czy w ogłoszeniu nie powinno być informacji o wizycie pa? przepraszam, że tak późno z tym wyskakuję, ale przytłoczyły mnie Mimi i Birma
  15. [quote name='Brzózka']Bełska to całkiem blisko mnie ... (mieszkam na Batorego).[/QUOTE] Bełska mogłaby być w tym tygodniu, ale nie wiem jak z narkozą. tel. na wszelki wypadek 22 646 29 90. Należy rozmawiać wyłącznie z dr Anna Ponimasz. Będzie jutro od 15-tej. Nie namawiam na siłę. To propozycja alternatywna
  16. podobno Boliłapka ma mieć promocje sterylkowe w listopadzie. Suślik mi przysłała taka informację
  17. [quote name='Brzózka']Malina na ostatniej wizycie ważyła 21,8 ...[/QUOTE] Pytałam w mojej weterynarii na Bełskiej. Orientacyjny koszt wyjściowy (szacunkowy na oko) to jakieś 350 zetów dla psa bezdomnego. Cena 500 jest dla psa domnego! Zastanówcie się. Lecznica jest dobra. Przynajmniej tak wydaje się mi po ok. 12 latach współpracy z Anią.
  18. kasiek. ona umie się tam połapać i jest w tym dobra
  19. ile waży Malinka? Może uda się gdzieś załatwić taniej (nie oznacza gorzej)
  20. To Jurandzik do Was pojechał????
  21. Myślę, że danavas powinna przekazać Ci administrowanie wątkiem. Nie wiem czy stworzymy nowy wątek Skarbonkowy, czy pociągniemy tutaj, ale nie chciałabym wątku Duszkowego obciążać kwestiami finansowymi, bo jakoś mi to nie pasuje (emocjonalnie). Skarbnikiem będę, ale Nesca i Anett - zróbcie prosze regulamin. Ja jestem teraz obciążona 10-ma zwierzakami.
×
×
  • Create New...