Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='arielka186']Oj ja ja bym chciała żeby w końcu coś się ruszyło w tej zdewociałej (przepraszam jeżeli kogoś uraziłam) Polsce...:angryy:[/QUOTE] ja wprawdzie nie jestem zdewociała, ale nie obrażam się, bo większość społeczeństwa jest zdewociała, ciemna i albo okrutna, albo obojętna
  2. Biafra, który redaktor był w sprawie Pestki? To ważne, bo nie wiem czy ponaglać red. Lipkę. Czy materiał był robiony z powodu mojego maila, czy ktoś inny nadał już temat? Chciałabym doprowadzić do zrobienia materiału o Duszku, bo Pesteczka już będzie gwiazdą
  3. Szami, po dotychczasowych wpisach można zorientować się jak działa miejscowy TOZ. Niestety, nieliczne oddziały TOZu pracują rzetelnie i uczciwie i do tego jeszcze walczą z głupotą ludzką. Żal mi tych dziewczynek, ale na odległość nic nie pomożemy, natomiast Ty, jako założycielka wątku, możesz porozsyłać zaproszenia, szczególnie, że na dogo są dziewczyny i chłopaki z tamtych okolic.
  4. Właśnie wróciłam od dr Garncarza. Byłam z moim przychówkiem. Pytałam o jego ocenę potrzeby operacji drugiego oka Duni. Doktor powiedział, że jeśli ta operacja udała się (przekazałam mu informacje z forum), to nie ma potrzeby operować drugiego oka. Piesek nie jest młody. Każda operacja nadweręża stan zdrowia, a przecież Dunia jest dziewczynką po przejściach. Starszy pies może widzieć jednoocznie i nie będzie mu to przeszkadzało w życiu (szczególnie, że Dunia nie widziała długi czas). W przypadku młodego kota, który jest szybki i prowadzi nocny tryb życia wskazanie byłoby duże. Tu nie ma żadnego konkretnego, biorąc pod uwagę wiek Duni i skutki narkozy dla starszego, nienajzdrowszego już organizmu. Powiedział również, że niewiele zdarza się przypadków operowania drugiego oka, jeśli pierwsze zostało dobrze odbudowane. Nawet w przypadku psów domnych. No i oczywiście ucieszył się, że efekt operacji jest pomyślny i że Dunia będzie miała swój dom. Pozdrawia wszystkie dobre dusze, które pomogły Duni i prosi o ucałowanie duniowego pycholka. ----- dr Garncarz powiedział jeszcze, że Dunia raczej tv nie ogląda, więc naprawionego oka nie zniszczy tak szybko, a mono widzenie nie jest dla psa tragedią i proponuje przeznaczyć pieniądze na ratowanie oka innego bezdomnego nie widzącego
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"]zapraszam[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"]zapraszam[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]
  7. cisza tu, aż ciarki po plecach chodzą. Ni c nie wiadomo co z ratlerką. Pewnie już nie żyje
  8. Radosne wieści. Takie lubimy
  9. Moja zdrowa Maciejka, wzbudzająca zachwyt nie ma domu, a co dopiero psina z problemami.
  10. [quote name='MaDi']W dodatku błyszczące cielątko.[/QUOTE] No właśnie. Ale gdy położy się na plecach wygląda, jakby brzunio przyklejał się do kręgosłupa Jednak baaaardzo daleko jej do Reksia
  11. pisałam o prowizji dla allegro
  12. Przy nim Birma wygląda jak spasione cielątko
  13. Czy mogę zaprosić Was? znalazłam kolejne zwierzę i mój budżet tego nie wytrzymuje
  14. Lu_ co się dzieje, że milczysz????
  15. Czy domek jakiś na horyzoncie pojawia się?
  16. Tak myślę, że Anula obawia się takiego przypadku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/195758-Osoby-z-Krakowa-N.-S%C4%85cza-pom%C3%B3%C5%BCcie-przy-odbiorze-MISIA-DS-pomy%C5%82ka%21%21%21"]Osoby z Krakowa/ N. Sącza pomóżcie przy odbiorze MISIA, DS pomyłka!!![/URL][/B] a to jest TOZowskie dt [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216034-Nowy-S%C4%85cz-MA-TYLKO-%C5%81A%C5%83CUCH-I-PAR%C4%98-CEGIE%C5%81-SUCZKA-LADY-i-jej-dwie-kole%C5%BCanki"]Nowy Sącz - MA TYLKO ŁAŃCUCH I PARĘ CEGIEŁ - SUCZKA LADY i jej dwie koleżanki[/URL][/B]
  17. Mam nadzieję, że długo nie pobrzęcha za tę krzywdę Szarika. Czy ona nie wzięła jakiegoś nowego nieszczęśnika? MaDi, czy można to sprawdzić? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...