Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. straszne pustki u Kubusia. Czy któraś Cioteczka może rozesłać zaproszenia? Przepraszam, ja nie wyrabiam się. Tylko poprosimy o aktualizacje informacji o chłopaczku.
  2. [quote name='inga.mm']a gdzie zdjęcie wcięło?[/QUOTE] ooo, juz są zdjątka. Piekny
  3. ja bym wystawiła Pesteczkę, ale nie umiem. Jeżeli znowu ten GC zaszkodziłby, zgłosiłabym do prokuratury uporczywe działania szkodzące dobru itd. I nie wyszłabym z prokuratury, póki nie dostałabym wiążącej odpowiedzi w sprawie działań.
  4. Najważniejsze, żeby udało sie dobrze oczyścić. Biedactwo, tyle przejść w tak krotkim zyciu. Nie oszczędza jej
  5. [quote name='Vutz']a kto to jest ? oprócz tego, że jest też taki artysta... Maleńczuk, to taki pudel dziczejący w Wildze. Ma swój wątek, ale nie mam jak go pociągnąć, bo nie mogąc zapewnić mu dt, nie ściągałam go. Maleńczuk z Wilgi-czy ktoś jeszcze zobaczy we mnie dobrego, kochającego przyjaciela?
  6. [quote name='Brzózka']Wracając do domu łezka mi poleciała. Dotąd byłam przyzwyczajona, że pierwszy zastrzyk usypiający był podawany przy mnie, więc zwierzak był zabierany w stanie, kiedy mu wszystko "zwisało" ;) Dzisiaj pierwszy raz było inaczej i ... normalnie serce mi prawie pękło jak widziałam, ze nie chce wejść do klatki, że się boi ... Normalnie chyba jestem nienormalna :([/QUOTE] Nie jesteś nienormalna. Dla mnie nienormalna jest taka praktyka, ze zabieraja psa obcy ludzie i traci poczucie bezpieczeństwa. To jest ogromna trauma dla zwierzęcia, ale widać niektórzy weci nie zwracaja uwagi na delikatna psychikę zwierzęcia.
  7. [quote name='gallegro']Czy sama obroża wystarczy? Jak długo zachowuje swoje właściwości? Słyszałem, że niektórzy stosują je jako uzupełnienie spot-on'ów, ale może chodziło o obroże marnej jakości.[/QUOTE] 200 dni. Wielkość - spore. Dla mniejszych psów cięłam jedną na dwie części i wystarczało Byłam z psami w lesie przez 2 tygodnie. Koło osiedla są krzaczory, po których Fido z upodobaniem lata. Ani jednego łobuza nie było chętnego na przejażdżkę na psiej skórze.
  8. Chauwa, czy weźmiesz Maleńczuka czy przekreślić go?
  9. No 800-set arkuszy nie zrobię. Myślałam jakiś 200 x 6 na stronie to 1200 wg. starej matematyki
  10. [quote name='Nikaragua'][url]http://www.facebook.com/event.php?eid=269105523099775[/url][/QUOTE] udostępniłam
  11. na a4 można nadrukować, tylko kto to potnie?
  12. ja zabezpieczam psy obrożą preventica lub provendera. ostatnia cena to 45 zetów. Mam kontakt do weterynarii sprzedającej te obroże
  13. Mogę trochę skopiować na a-4. żeby nie było wątpliwości - kolorowych, laserowych Dla Asiaczka robiłam, gdy Wasiri zaginął i były ok.
  14. Jutro 3 dychy będą u Was. Nie pisałam w końcu o paliwie, żeby nie było problemu, jeśli pieniądz będzie potrzebny na np. plakaty
  15. [quote name='mru'] btw - wspominaliście o paliwie - jeśli ktoś chciały wesprzeć poszukiwania Rudego to proszę o wsparcie na konto fundacyjne, to samo co w 1 poście: 22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa [SIZE=2]tytuł jakiś poszukiwania Rudego czy co tam chcecie ;) przyda się bidom i Rudemu na pewno... dzięki! chyba wystarczy wpisać "Na paliwo dla Rudego" albo "poszukiwania Rudego-paliwo"? Wydaje się, że nie powinno być wątpliwości na co jest przeznaczona wpłata. Ode mnie 30 zł poleci dziś lub jutro
  16. [quote name='Iljova']:cry::cry::cry: Duszku mam do Ciebie wielką prośbę zaopiekuj się ROCKY-m, który był psim ambasadorem zwierząt miał swój blog na FB :cry::cry::cry: Linkę poproszę. Dunieczku, dziś dołączył do Ciebie Lupus LUPUS, psi szkielet,zbieram deklaracje na swoją jedyną i ostatnią szanse, POMÓŻ Nie zdążył wyjść poza druty obozu koncentracyjnego w K.
  17. eeejjj, nie wierzę...
  18. dopiero zobaczyłam Nie mam słów Cholerny obóz koncentracyjny dla zwierząt
  19. Radość wielka, że sunia ma już poukładane życie. Co to jest "ten p....t"???? Bo nie o pirata tu chodzi. Gdzieś umknęło mi: czy to Reksio ma takie wyniki brzydkie?
  20. [quote name='mru']nie, to kosztuje :( ale tylko 5 groszy od ulotki, czyli za 100 to będzie 50 zł? wg matematyki starszej generacji za 100 ulotek po 5 groszy będzie 5 zł
  21. [quote name='Noemi1']Bo zarazę rozsiewasz!!! Jedna ciotka znajdująca ciągle bezdomne psiaki wystarczy.[QUOTE] Myślisz, że to zaraźliwe? Anette przez chwilę była zarażona, ale chyba chwilowo jej przeszło.
  22. Noe, dlaczego mnie już nie lubisz :placz: ????
  23. [quote name='Nikaragua']już podlinkowane (dobrze mieć córkę :) )[/QUOTE] dawaj linkę fb do udostępniania
  24. Bardzo podobny pies ma wątek na dogo
×
×
  • Create New...