Jump to content
Dogomania

Jezabel

Members
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Jezabel

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/08/1981

Converted

 • Biography
  ,,Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek."
 • Location
  Biała Podlaska
 • Interests
  zwierzęta,fotografia,
 • Occupation
  nauczyciel, spedytor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z ciekawością zawsze tu zaglądam, żeby popatrzeć na dziewczyny. Brawo Sylwija, piękne sunie:-)
 2. Jeju jak cudownie :-) W końcu uśmiech u naszej ślicznotki :-) Ja też poryczałam się jak bóbr:-) Ale to łzy szczęścia - oby więcej takich:-)
 3. Inka właśnie ma to do siebie, że mało kto zwraca na nią uwagę. Nie ma drastycznej historii, nie przykuwa wzroku, jest taka sobie zwykła. Posiada jednak coś bardzo niezwykłego...ogromne serduszko chętne pokochać nowego Pana lub Panią. Czy do końca swych dni pozostanie na tym łańcuchu za kratami schroniska? :-(
 4. Jezabel

  HAMLET nie żyje...

  Ja też myślę o tych dwóch biedaczkach, które zostały...Zrobię wydarzenie na fb, może akurat ktoś się odezwie, choćby na DT.
 5. Jezabel

  HAMLET nie żyje...

  Jak tam nasz rozrabiaka Hamlecik? :-) Przytulam na odległość :-)
 6. Jezabel

  HAMLET nie żyje...

  Ależ fajna gromadka:-) A Benia to która?
 7. Jezabel

  HAMLET nie żyje...

  Hamlecik kochany:-) Przestraszony, zdezorientowany i tak bardzo pragnący czułości.
 8. A ja tak w skrócie. Bylismy dzisiaj z gaallegro i ania-tygrysiczką ponownie na byłych terenach Very i Ninki. Nie będę odbierać przyjemności opowiedzenia gaallegro co tam zastaliśmy i jak się rozwinęła sytuacja. Efekt jest jednak taki, że odebrany został jeden psiak o dumnie brzmiącym imieniu Hamlet. Chudzinka prawie taka jak Vera, bojący się wszystkiego naokoło. Obecnie przebywa u Gaallegro i ani-tygrysiczki. Az sama ciekawa jestem jak się zaklimatyzował z ich inwentarzem:-) Czekam na wieści no i oczywiście zdjęcia:-)
 9. Sylwija zdjęcia przepiękne:-) Nasza chudzinka musi teraz jeść, żeby nabrać siły i iść dalej przez życie. A Ninę zaczynamy już ogłaszać, ona jest w pełni gotowa, żeby wędrować do swojego nowego domku :-)
 10. Wpłynęło: docha - 20 zł Ślicznie dziekujemy :-) Cioteczki i wujkowie pomóżcie dla naszych panienek :-( Vera i Nina nadal przebywają u Sylwiji. Vera jest chuda,jak worek kości - potrzebna specjalna karma, która jest naprawdę kosztowna. Dodatkowo wizyty u weterynarza, a potem sterylizacja Very. Każdy grosz się liczy.
 11. W związku z brakiem edukacji naszego społeczeństwa skierowanego w stronę pozytywnego traktowania zwierząt pozwolę sobie założyć ten wątek. Może macie pomysły w jaki sposób można uświadamiać ludzi naokoło nas, że zwierze to nasz przyjaciel? Że życie w jego towarzystwie jest bogatsze i,ze to same pozytywy, a nie tylko obowiązki? Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
 12. [quote name='niezaponinajka']Jezabel zerknij proszę na prywatną pocztę. Wczoraj ułożyłam program który pozwoli zyskać ok 30000 w skali roku a jest szansa że przy odrobinie zaangażowania i dobrych chęci obu stron, zwróci się już nawet w ciągu 1-2 miesięcy plus dodatkowe dodatkowe korzyści. Musi go tylko zatwierdzić Kierownik i puścić w obieg + dobre chęci drugiej strony:) Może się uda:)[/QUOTE] Wiem niezapominajko, wiem, wszystko przeczytalam i odpisałam nawet :-) Chęci jak najbardziej potrzebne,ale i masę ciężkiej pracy z naszej strony.
 13. inga.mm ale koszmar...:-( gaallegro TY już sam dobrze wiesz, jak bardzo potrzebny jesteś:-)
 14. [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]Wschód Polski[/B][/COLOR] – województwa: [B]lubelskie, podlaskie[/B], [B]wschodnia część mazowieckiego[/B].[/SIZE] [/CENTER] Tak zwana polska B. Biedniejsza, bardziej zacofana i zamknięta w tradycji. Nie zawsze mądrej i przemyślanej. To na tych terenach zwierzętom żyje się najgorzej. To tutaj często przypięte metrowym łańcuchem do rozwalającej się budy albo do drzewa, jedząc suchy chleb i popsute resztki wegetują, bo życiem tego nie można nazwać. Chude, przemarznięte, zapomniane. Bez szans na lepsze jutro. Bez nadziei. Państwo nie pomaga, gminy akceptują taki stan rzeczy. Edukacja prozwierzęca na poziomie zerowym. Zwierzę traktowane jest jak przedmiot. Nikt nie pomyśli, a czasami nawet nie jest świadomy tego, ze zwierzę czuje i cierpi w milczeniu. Pragniemy to zmienić. Chcemy dać szansę zwierzętom na pełną miskę i ciepłą, głaszczącą dłoń. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych ze wschodnich części Polski (ale nie tylko) do współpracy z nowopowstającym [COLOR=black][B]Stowarzyszeniem Pomocy Zwierzętom na Wschodzie Polski[/B]. Każda forma pomoc[/COLOR]y jest nam potrzebna i każdą chcemy wykorzystać w walce z zacofaniem i nieświadomością Polski B. Czekamy na was! Chęć pomocy i przynależności do Stowarzyszenia proszę zgłaszać na PW ;-) [CENTER][B][COLOR=purple]CZEKAMY NA WAS![/COLOR][/B] [/CENTER]
 15. Przyszły właściciel Very będzie bardzo szczęśliwy mając takiego psa. Często zwierzęta,które doświadczyły krzywdy w swoim pieskim zyciu, potem trafiając do psiolubnych domów chcą się odwdzięczyć za to co dostały i kochają bezgranicznie. A ona jeszcze dodatkowo będzie piękna, trzeba na to tylko czasu i odzywienia chudziutkiego ciałka. A Nince można powiedzieć, że się udało. Los nie zdążył jej jeszcze aż tak doświadczyć, chociaż te ślady na szyi od jakiegoś sznura nie wyglądały pięknie...Buziaki dla naszych panienek :-)
×