-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL][/B] -
Proszę o pomoc 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu Panienka została znaleziona w Łysobykach koło Tłuszcza
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę o pomoc 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu -
To znaczy, że widywali psa podobnego?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jezabel']Andegawenko :-) Trzeba poza tym patrzeć naokoło siebie, bo często tragedia czai się blisko nas, a my po prostu jej nie dostrzegamy.[/QUOTE] No to se rano spojrzałam [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4341/21102011780.jpg[/IMG] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ingo, widziałam na FB....:-( Zgłaszasz?[/QUOTE] Wiesz, ten pies jest pod opieką fundacji Irasiad z Gdańska. Zdaje się, że nie ma wątku na dogo. Nie chcę włazić między wódkę a zakąskę. Natomiast psica jest w stanie tylko trochę lepszym od Duszka i prawie takim jak Tessa. Pokazałam Wam kolejne bestialstwo. Jest wydarzenie na fb. Prosiłam o założenie wątku na dogo, ale ja nie znam tej fundacji. Z Gdańska i okolic też właściwie nie znam ludzi. -
fajnościowo. a teraz coś smutnego [url]http://youtu.be/iq29JGx9OBk[/url]
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']błagam! dosyć tych dramatów:([/QUOTE] nie mnie to mów -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
zobaczcie [URL]http://youtu.be/iq29JGx9OBk[/URL] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra43']Załóżcie wątek Tinie na dogomanii tam dociera wiecej osób znowu następne bestialstwo Boże widzisz a nie grzmisz[/QUOTE] napisałam na fb prośbe o wątek na dogo. -
[video]http://youtu.be/iq29JGx9OBk[/video]
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[video]http://youtu.be/iq29JGx9OBk[/video] -
http://youtu.be/iq29JGx9OBk zobaczcie
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[video]http://youtu.be/iq29JGx9OBk[/video] musicie to zobaczyć -
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Piękna psica
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with: