-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Moja Mimiszonka też produkuje się w locie, bo zimno jej, a brzunio golaskowe ma
-
Miejmy nadzieję, że powolutku będzie oznaczać również skuteczne poprawienie się stanu zdrowia. Wiecie, na dogo można się wykończyć widząc ogrom nieszczęścia zwierzęcego, ale dobija kretynizm naszych władz. Posypuje głowę popiołem, bom głosowała na PO. Chyba musiałam mieć kompletne zaćmienie umysłowe.
-
Niewidomy Buli- dzisiaj Bułeczka ma dom...u mnie:)
inga.mm replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkorchid]mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z zaproszeniem na bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć prawie 4000 zł [/COLOR][COLOR=darkorchid]zadłużenia [/COLOR][COLOR=magenta][COLOR=darkorchid]kliknijcie w buciki, może coś fajnego znajdziecie V V V V V V V V V V V[/COLOR][/COLOR] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkorchid]Dzieweczki, nie widzę reklamy głosowania na moich watkach i bazarkach, szczególnie tym wczoraj skończonym (Chmielewska), tym, który dziś się kończy (choinka) i tym nowym (buciki). Jest sporo osób odwiedzających [/COLOR] -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkorchid]mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z zaproszeniem na bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć prawie 4000 zł [/COLOR][COLOR=darkorchid]zadłużenia [/COLOR][COLOR=magenta][COLOR=darkorchid]kliknijcie w buciki, może coś fajnego znajdziecie V V V V V V V V V V V[/COLOR] [I][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219378-zimowo-i-nie-tylko-na-sieropsiniec-Ingi.mm-do-22.12-21.00"] [/URL][/B][/I][/COLOR] -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
ale się Pani Dyrechtor dziś w TVP Info produkowała..... aże mię się bebechy skręcali wolontariusze, tacy wspaniali, psy wyprowadzają, promują itp. Zachwyt niemal ekstatyczny Wolontariusze są wspaniali, tylko dlaczego to promowanie psów napotyka na opór?- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR] -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR] -
[COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
-
[COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']Wątek kojarzę chyba, on w końcu do DS od razu pojechał?[/QUOTE] tak, ale nie wiem co dalej, bo nie nadążam -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
Był/jest wątek niewidomego Kajtusia z Konina. Ponieważ zaproponowano mi płatne dt/hotel ze względu na duże koszty związane z lekarzami Kajtusia, napisałam, że 200 za pobyt + wyżywienie w tym benzyna, suplementy, specjalne spacery. Wszytko na fakturę. Wet osobno. I wpadła panna z histerycznym krzykiem, że "do tego interesu ja się nie dołożę". Wnioski? nie chcę pisać, bo musiałabym obrzucić pannę epitetami. -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']o okolice nie pytaj!!!600zł/mc!!!!!!!!!!![/QUOTE] ile??????????????????????????????????????????????? powtórz mi łopatologicznie, plizzz, bo chyba mam omamy