Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Moja Mimiszonka też produkuje się w locie, bo zimno jej, a brzunio golaskowe ma
  2. Miejmy nadzieję, że powolutku będzie oznaczać również skuteczne poprawienie się stanu zdrowia. Wiecie, na dogo można się wykończyć widząc ogrom nieszczęścia zwierzęcego, ale dobija kretynizm naszych władz. Posypuje głowę popiołem, bom głosowała na PO. Chyba musiałam mieć kompletne zaćmienie umysłowe.
  3. [COLOR=darkorchid]mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z zaproszeniem na bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć prawie 4000 zł [/COLOR][COLOR=darkorchid]zadłużenia [/COLOR][COLOR=magenta][COLOR=darkorchid]kliknijcie w buciki, może coś fajnego znajdziecie V V V V V V V V V V V[/COLOR][/COLOR]
  4. [COLOR=darkorchid]Dzieweczki, nie widzę reklamy głosowania na moich watkach i bazarkach, szczególnie tym wczoraj skończonym (Chmielewska), tym, który dziś się kończy (choinka) i tym nowym (buciki). Jest sporo osób odwiedzających [/COLOR]
  5. [COLOR=darkorchid]mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z zaproszeniem na bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć prawie 4000 zł [/COLOR][COLOR=darkorchid]zadłużenia [/COLOR][COLOR=magenta][COLOR=darkorchid]kliknijcie w buciki, może coś fajnego znajdziecie V V V V V V V V V V V[/COLOR] [I][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219378-zimowo-i-nie-tylko-na-sieropsiniec-Ingi.mm-do-22.12-21.00"] [/URL][/B][/I][/COLOR]
  6. ale się Pani Dyrechtor dziś w TVP Info produkowała..... aże mię się bebechy skręcali wolontariusze, tacy wspaniali, psy wyprowadzają, promują itp. Zachwyt niemal ekstatyczny Wolontariusze są wspaniali, tylko dlaczego to promowanie psów napotyka na opór?
  7. [COLOR=darkorchid]wpycham się tu po znajomości, bo znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć prawie 4000 zł [/COLOR][COLOR=darkorchid]zadłużenia[/COLOR] [COLOR=darkorchid] kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  8. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  9. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  10. [quote name='Isadora7']tylko czemu nie moje rozmiary :([/QUOTE] bo to moje rzeczy z czasów szczuplanej świetności
  11. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  12. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  13. i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski, żeby zmniejszyć zadłużenie prawie 4000 zł kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V
  14. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  15. [COLOR=darkorchid]i znów popełniłam bazarek na moje tymczaski kliknijcie w buciki, może znajdziecie coś dla siebie V V V V V[/COLOR]
  16. [COLOR=purple]popełniłam nowy bazarek, na który zapraszam V V V V V V[/COLOR]
  17. [quote name='Drzagodha']Wątek kojarzę chyba, on w końcu do DS od razu pojechał?[/QUOTE] tak, ale nie wiem co dalej, bo nie nadążam
  18. Był/jest wątek niewidomego Kajtusia z Konina. Ponieważ zaproponowano mi płatne dt/hotel ze względu na duże koszty związane z lekarzami Kajtusia, napisałam, że 200 za pobyt + wyżywienie w tym benzyna, suplementy, specjalne spacery. Wszytko na fakturę. Wet osobno. I wpadła panna z histerycznym krzykiem, że "do tego interesu ja się nie dołożę". Wnioski? nie chcę pisać, bo musiałabym obrzucić pannę epitetami.
  19. [quote name='anita_happy']o okolice nie pytaj!!!600zł/mc!!!!!!!!!!![/QUOTE] ile??????????????????????????????????????????????? powtórz mi łopatologicznie, plizzz, bo chyba mam omamy
  20. [quote name='Lobaria']Klaudus, zrób coś, abym rozliczenia Tulika mogła wpisywać na początku wątku[/QUOTE] musi zgłosić odstąpienie Ci któregoś postu
  21. [quote name='Drzagodha']Dzięki ciotki w imieniu suni :) Ona nie ma nic :([/QUOTE] a gdzie wątek na dogo?
  22. melduję oddanie głosu na sunię z Szydłowca, prowadzi 3 głosami Proszę o wrzucenie prośby na moich wątkach i bazarkach
  23. podpisujcie [URL]http://www.petycje.pl/8123[/URL] w sprawie ministra - mordercy
×
×
  • Create New...