-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
podpisujcie [URL]http://www.petycje.pl/8123[/URL] w sprawie ministra - mordercy -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
podpisujcie [URL]http://www.petycje.pl/8123[/URL] w sprawie ministra - mordercy -
Myślę, że należy zgłosić do TVP INFO - wiadomości z regionu.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Niewidomy Buli- dzisiaj Bułeczka ma dom...u mnie:)
inga.mm replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
chyba gdzieś sobie mignęłyśmy przy okazji Rudego -
[quote name='Alaa']inga.mm, dzieki ale nie da rady;-) I nie pytaj, dlaczego, nie motywuj mnie, ze wierzysz, ze potrafie:evil_lol: JESTEM DEBILEM TECHNICZNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od czytania tej instrukcji zrobilo mi sie slabo wiec porzucilam:-) Ale gdyby ktoras kolezanka zechciala ... Ja zawsze wysylam komus fanty:oops:[/QUOTE] oczywiście, że Ci nie wierzę! Bierz się do roboty! Zdjęcia potrafisz zrobić bez instrukcji. Wkleić też potrafisz. Pójść na mój bazarek - chyba trafisz? Przeczytać I post z zasadami bazarku - umiesz. Zrozumieć też - w to nie wątpię. I już lecisz. Najgorsze jest opisywanie fantów i wycena, tak aby była to zachęcająca okazja, a jednocześnie zarobić na psy, no i potem pakowanie i wysyłka. Wysyłanie zaproszeń jest uciążliwe czasowo. Zobacz bazarek Noemi (choinka) - pierwszy, ściągnięty ode mnie i hula, aż miło.
-
[quote name='Alaa']Mam wode toaletowa Bvlgari 100 ml Rose Essentielle tester 2 x psikniety, jesli ktoras z kolezanek wystawilaby bazarek to chetnie przekaze, nie umiem wystawiac bazarkow i sie juz nie naucze;-) Moze mi ktos pomoze? Zrobie fotki " w naturze" i potem wysle ode mnie, byle tylko bazarku nie robic;-)[/QUOTE] proszę uprzejmie, instrukcja [COLOR=magenta][B]jak zrobic bazarek?[/B][/COLOR] - instrukcja dla blondynki 1. wybierz fanty z domu, które mogą zostać przekazane na cel wyższy 2. jeśli jest ich mało, albo nie masz, ogołoć sąsiadów, koleżanki, rodzinę, obcych (bez użycia przemocy) 3. obejrzyj dokładnie czy nie uszkodzone, zanadto zużyte, poplamione, inne wady 4. znajdź sobie miejsce w domu, najlepiej z oświetleniem naturalnym i dobrym podłożem, do robienia zdjęć 5. weź dobry aparat, żeby zdjęcia były lepszej jakości, a wiec zachęcające 6. opstrycz fanty solo lub zespołowo, w zależności od tego co to jest (rób po kilka ujęć) 7. zrzuć zdjęcia na kompa w jakiś folder i pogrupuj je w podfolderach tematycznie 8. wybierz najlepsze zdjęcia, dla niektórych mogą być dwa różne ujęcia 9. załóż konto np. w imageshack (quota praktycznie nieograniczona) 10. skopiuj tematycznie wybrane zdjęcia do albumu, najlepiej w formacie dla pól wiadomości 640x480 ważne: - zanim utworzysz bazarek piszesz do bazarkowego moda o zgodę na użycie konta prywatnego do przyjmowania wpłat i wysyłania zebranych pieniędzy do beneficjentów - zanim utworzysz bazarek uzgodnij z osoba zakładająca wątek zwierzaka, na jakie konto wysłać pieniądze i kto będzie potwierdzał wpływ tych pieniędzy 11. załóż temat na dogo w zakładce bazarki, koniecznie napisz zastrzeżenie "proszę nie wpisywać się" 12. w #1 wpisujesz dla kogo robisz bazarek, do kiedy trwa, zasady sprzedaży i wysyłki, kosztów opakowania (możesz podpatrzyć u mnie jak zrobić na kilka psów) 13. w #2 zostawiasz miejsce na rozliczenia i inne informacje związane z licytacją, kupnem, płatnościami, wysyłką 14. w następnych postach wklejasz zdjęcia (nie więcej niż 5 w poście): a/ wybierasz miejsce w poście b/ klikasz na ikonkę obrazka (7 od lewej nad otwartym okienkiem postu) c/ kopiujesz link bezpośredni/direct w okienko "tutaj proszę wkleić link do obrazka" d/ naciskasz "ok" e/ po wklejeniu wszystkich fantów musisz je ponumerować 15. zdjęcia nie mogą się sklejać, więc powinna być między nimi co najmniej 1 spacja lub opisy 16. opisujesz fant przynajmniej wstępnie (wymiary można podawać później, ale orientacyjna wielkość powinna być podana na poczatku), opisy książek powinny mieć podana stronę internetową, z której opis został skopiowany. 17. wyceniasz realnie, biorąc pod uwagę, że: jest to zabawa w celu szczytnym i nikt nie musi kupować, dojdą koszty przesyłki i opakowania 18. otwierając bazarek musisz zmienić temat tak, żeby było jasne, że to bazarek, na kogo i do kiedy, jeśli będzie miejsce to główne atrakcje atrakcje 19. w reklamie bazarków otwierasz nowy post w którym wpisujesz reklamę swojego bazarku (różne osoby różnie to robią) 20. możesz codziennie wpisywać taką reklamę, ale kasować lub czyścić poprzednią, żeby nie zawalać serwera 21. ogłaszasz otwarcie i modlisz się o klientelę 22. spamowanie jest zabronione, jednak wśród znajomych osób zazwyczaj nie robi się problemu z wrzucenia informacji na wątku bazarkowym, pw, profilu, pożądana jest pomoc w reklamowaniu i podnoszeniu 23. nie spamuje się w wątkach, gdzie sytuacja jest dramatyczna i szukają pieniędzy na ratowanie zwierząt 24. każde życzenie musi zostać odnotowane lub skomentowane, jeśli nie jest precyzyjnie fant zamówiony 25. zgodnie z regulaminem nie powinnaś przyjmować zamówień typu "przebijam o 1 zł", musi zostać sprecyzowana cena w określonej kwocie albo "niebieską bluzkę poproszę" - po to numerowałaś, żeby podawać konkretny numer, może być z opisem 26. za każda deklaracje zakupu należy podziękować i poinformować, że wpis został dokonany 27. jeśli ustalasz godzinę zakończenia bazarku na 20-tą, to ostatni ważny wpis licytacyjny liczy się z godz. 19.59 (regulamin) 30. w czasie trwania bazarku kombinujesz różnego rodzaju opakowania, nie muszą być nowe, bo to niepotrzebne koszty, ale czasem trzeba, szczególnie w przypadku kopert 31. po zakończeniu robisz podliczenia, które publikujesz w #2 32. wysyłasz na pw do kupujących podliczenie łącznie z kosztami opakowań i poczty, a do tego musisz mieć wagę 33. wysyłasz fanty dopiero po otrzymaniu pieniędzy, a info o wysłaniu zamieszczasz obok podliczenia 34. gdy otrzymasz wszystkie wpłaty publikujesz info o faktycznym dochodzie (w tym nadpłaty) 35. przesyłasz na wskazane konto uzbierane pieniądze o czym informujesz na wątku bazarkowym i obdarowywanego pieska 36. osoba zobligowana do potwierdzenia wpływu pieniędzy musi potwierdzić wpływ pieniędzy zarówno na wątku zwierzaka jak i w bazarku 37. po zakończeniu bazarku i rozliczeniu się piszesz do moda o zamkniecie bazarku i przeniesienie do archiwum
-
[COLOR=purple]Ciesząc sie z Wami ze szczęścia Pusi [/COLOR][COLOR=purple]poproszę o [/COLOR][COLOR=purple]wsparcie moich tymczasów. Mam długi na ponad trzy tysiące. [/COLOR][COLOR=purple]Od Pusi dostałam stówkę dla Birmy, co jest niespodziewanym prezentem. Baaaardzo dziękuję. Jednak nadal dług to około 3500. [/COLOR][COLOR=purple] Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami. Może znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam na bazarki z banerków V V V V V V V V V[/COLOR]
-
[COLOR=indigo]Kochani wspomóżcie moje tymczasy. Mam długi na ponad trzy tysiące. Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami. Może znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam na bazarki z banerków V V V V V V V V V[/COLOR]
-
[quote name='ulvhedinn']Wogóle warto wpisac w ewentualną pomoc także takie sprawy jak "mogę pożyczyć kaltke dla gryzonia/kota/psa", czy wszelkie rzeczy jaki nam akurat zostały, czy stały się zbędne- nigdy nic nie wiadomo. Btw, jaq się pisze na wszelkie resztki "remontowe typu farby, kafelki, zaprawa, klej etc- potwory zdemolowały mi już tak chatę, że musze się zabrać za remont....[/QUOTE] ja będę miała klepkę do wymiany, bo nie dość, że miejscami zniszczona od nadmiaru "wilgoci" no i zaczyna sie w domu unosić fetorek. Mam nadzieję, że tylko od owego spornego dywanu i gdy go wywalę (wystarczył na niecałe 2 miesiące), będę czuła tylko aromaty. Jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że ten dywan był tańszy niż wykładzina o podobnej wielkości i w podobnym gatunku. W Leclercu bywają świetne promocje
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
radość wielka!!!! -
[quote name='majowa']:diabloti:to apropos dywanów Namawiam rodziców na pozbycie sie kilku jeden nada sie na pewno do domu/mieszkania, resztę bardziej do pocięcia Gdyby ktoś chciał to w Skarzysku będzie można zabrać[/QUOTE] Chętnie bym przechwyciła dywan, bo ten nowy jest już stary (czytaj: śmierdzący), tylko do Skarżyska daleko...