Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Ziutka']czytaj od postu 202 : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-%21%21%21%21?p=18277654#post18277654"]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-proszą-o-pomoc-!!!!?p=18277654#post18277654[/URL][/QUOTE] przeczytałam i mam mieszane odczucia. Z jednej strony, staram się nie uprzedzać do ludzi na podstawie opinii innych, z drugiej strony, rzeczywiście, niepokój wzbudza np. zmienianie nicków. W to, że człowiek może się zmienić - wierzę, choć nie bezkrytycznie. Cholera, że też wszędzie można wdepnąć w grzęzawisko.
  2. Chyba coś zgubiłam: o co biega z wiktorią008?
  3. znaczy perfumy i przyodziewek załatwiła sobie sama?
  4. teraz zapraszam [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski.
  5. ale fajny Beziulek! [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski.
  6. [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] uszczęśliwmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski.
  7. [URL="http://spechato.cz/dogs/rankings/"]tp://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski. Moje psiapsióły z Sierokocińca już karmią.
  8. [quote name='mestudio']Nie wiem co to to są małe koty, ale w razie czego podsyłamy nasze do wydania: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217742-O-5-kocich-futer-za-du%C5%BCo-czy-znajdziemy-domki"]http://www.dogomania.pl/threads/217742-O-5-kocich-futer-za-du%C5%BCo-czy-znajdziemy-domki[/URL] Do Warszawy możemy dowieźć bez problemu. TZmestudio[/QUOTE] Przekazałam. Dzięki W sumie 3 wątki. Poprosiłam o informację o wynikach wyboru. Moje koty są już zaliczane do starszyzny.
  9. [quote name='Nikaragua']Mniejsi w Bielsku mają kociaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/204216[/url][/QUOTE] dzięki, podeślę adres
  10. [quote name='Mazowszanka']Też tak myślę,że rasowe psy trzeba musowo kastrować przed adopcją,bo pseudo to chyba gorsze od bezdomności szczególnie dla suczek. Może to co powiem nie wszystkim się spodoba ale uwazam,że zdwojga złego bezdomność jest lepsza niż pseudo czy schron mordownia. I smutne jest to,że w niektórych prywatnych przytuliskach psy spędzają dnie na łańcuchach lub w małych betonowych boksach. Wiem,wiem brak pieniędzy.[/QUOTE] Tu zgadzam się z Tobą, choć nie w całej rozciągłości, bo jak zawsze jest kilka stron tego samego medalu
  11. [quote name='malagos']Inga, mogłabym dopisać: Krasnosielc - gmina szuka schroniska........Bez tego nie mozemy jako radni podjąc uchwały![/QUOTE] [quote name='inga.mm'][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B][/QUOTE] No i mamy ustawę, której zapisów gminy na ten moment nie mogą realizować. Jak to u nas bywa: dobrymi chęciami....
  12. [quote name='zerduszko']Missiek ma [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/[/url] Tylko nie wiem jakie one małe, bo już trochę siedzą.[/QUOTE] dzięk, przekaże dalej
  13. zobacz [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220136-Chcemy-pom%C3%B3c"]Chcemy pomóc[/URL][/B]
  14. MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!!
  15. Przyszło do mnie zapytanie o małe koty. Czy ktoś z Was ma w tej chwili jakieś kociaki do wydania?
  16. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
  17. Jolu, przepraszam za wrzutę [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
  18. Paluch ma 800 miejsc i ponad 2500 psów, nie mówiąc o kotach. Psi Anioł, po aferze w Celestynowie, powinien powiększyć sie ze trzy razy. Kiszka potworna
  19. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
  20. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
  21. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
  22. [quote name='kasumi']ale umowę na zwożenie psów?[/QUOTE] Oooo, właśnie na Ciebie chciałam zapolować. Jutro będę znała szczegóły co mają, co potrzebują. Na pewno potrzebują schronu, bo cała ta okolica nie ma nic. Dziś niewiele ustaliłam z gminą, bo byłam w biegu. Umówiłam się na telefon po 12.
  23. [SIZE=2][COLOR=darkred][I]Znowu muszę prosić o pomoc: Dziś [U]zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę[/U][/I][I]. Maciejowice leżą prawie na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy, 80 km od Warszawy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę tam na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!![/I][/COLOR][/SIZE]
  24. Wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...