-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='Ziutka']czytaj od postu 202 : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-%21%21%21%21?p=18277654#post18277654"]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-proszą-o-pomoc-!!!!?p=18277654#post18277654[/URL][/QUOTE] przeczytałam i mam mieszane odczucia. Z jednej strony, staram się nie uprzedzać do ludzi na podstawie opinii innych, z drugiej strony, rzeczywiście, niepokój wzbudza np. zmienianie nicków. W to, że człowiek może się zmienić - wierzę, choć nie bezkrytycznie. Cholera, że też wszędzie można wdepnąć w grzęzawisko.
-
Chyba coś zgubiłam: o co biega z wiktorią008?
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
znaczy perfumy i przyodziewek załatwiła sobie sama? -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
teraz zapraszam [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski. -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
ale fajny Beziulek! [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski. -
[URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] uszczęśliwmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski.
-
[quote name='mestudio']Nie wiem co to to są małe koty, ale w razie czego podsyłamy nasze do wydania: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217742-O-5-kocich-futer-za-du%C5%BCo-czy-znajdziemy-domki"]http://www.dogomania.pl/threads/217742-O-5-kocich-futer-za-du%C5%BCo-czy-znajdziemy-domki[/URL] Do Warszawy możemy dowieźć bez problemu. TZmestudio[/QUOTE] Przekazałam. Dzięki W sumie 3 wątki. Poprosiłam o informację o wynikach wyboru. Moje koty są już zaliczane do starszyzny.
-
[quote name='Mazowszanka']Też tak myślę,że rasowe psy trzeba musowo kastrować przed adopcją,bo pseudo to chyba gorsze od bezdomności szczególnie dla suczek. Może to co powiem nie wszystkim się spodoba ale uwazam,że zdwojga złego bezdomność jest lepsza niż pseudo czy schron mordownia. I smutne jest to,że w niektórych prywatnych przytuliskach psy spędzają dnie na łańcuchach lub w małych betonowych boksach. Wiem,wiem brak pieniędzy.[/QUOTE] Tu zgadzam się z Tobą, choć nie w całej rozciągłości, bo jak zawsze jest kilka stron tego samego medalu
-
[quote name='malagos']Inga, mogłabym dopisać: Krasnosielc - gmina szuka schroniska........Bez tego nie mozemy jako radni podjąc uchwały![/QUOTE] [quote name='inga.mm'][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B][/QUOTE] No i mamy ustawę, której zapisów gminy na ten moment nie mogą realizować. Jak to u nas bywa: dobrymi chęciami....
-
zobaczcie Chcemy pomóc
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zobacz [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220136-Chcemy-pom%C3%B3c"]Chcemy pomóc[/URL][/B] -
MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!!
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B] -
Jolu, przepraszam za wrzutę [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B] -
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21"]MACIEJOWICE - gmina szuka dobrego schroniska dla swoich bezdomniaków. POMÓŻCIE!!!![/URL][/B]
-
[SIZE=2][COLOR=darkred][I]Znowu muszę prosić o pomoc: Dziś [U]zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę[/U][/I][I]. Maciejowice leżą prawie na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy, 80 km od Warszawy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę tam na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!![/I][/COLOR][/SIZE]
-
Wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!