Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. 500? nie za dużo? Moze nie określać wysokości?
  2. Aj tam, aj tam, nie uroda zewnętrzna się liczy, a uroda ducha...
  3. ZAGINĄŁ PIES!!!! - to na pewno czerwonym brak informacji o nagrodzie dla znalazcy lub osoby, która wskaże prawdziwe miejsce pobytu Sylwka Sama się do tej nagrody dołożę resztę trzeba urozmaićić. Jeśli dostanę worda sama popróbuję kolorów i to zrobiłabym za chwilę. [email][email protected][/email] Jeśli możecie, przyślijcie mi jak najszybciej. Przepraszam, ale szukać nie mogę (dziś minął rok od znalezienia mojej Tuli martwej). Szukałam jej 4 tygodnie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B]
  4. Pdfa nie przerobię i proszę o więcej różnych kolorów, bo czerwony toner wychodzi mi najszybciej na ogłoszeniach (jedna kaseta kosztuje 600 zł i muszę ją zamawiać)
  5. Poproszę o ogłoszenie do powielenia. Mogę zrobić +/- 50 sztuk kolorowych.
  6. [quote name='mshume']to nieprawda, od prywatnych osób również przyjmują.[/QUOTE] Od kiedy????
  7. na paluchu przyjmują tylko od Straży Miejskiej. Jeśli nie znajdzie się dziś, proszę o przysłanie mi ogłoszenia do kolorowego powielenia. Tylko bardzo proszę, aby nie było ono zbyt ozdobne, bo toneru mam niewiele
  8. [quote name='ZZPON']Qrcze jaka wariatka. KC mówi Art. 78. §1. Do zachowania pisemnej formy czynności prawnej wystarcza złożenie własnoręcznego podpisu na dokumencie obejmującym treść oświadczenia woli. Do zawarcia umowy wystarcza wymiana dokumentów obejmujących treść oświadczeń woli, z których każdy jest podpisany przez jedną ze stron lub dokumentów, z których każdy obejmuje treść oświadczenia woli jednej ze stron i jest przez nią podpisany.[/QUOTE] czyżby już nie był wymagany numer NIPa lub PESELa, lub Dowodu Osobistego? Pewnie wystarczy adres zamieszkania?
  9. Pani chyba nie wzieła pod uwagę, że od 1 stycznia ochrona zwierząt jest zaostrzona. Umowa cywlino-prawna zawarta pomiędzy dwiema osobami fizycznymi nie wymaga pieczęci, jednak wymaga podania dowodu osobistego lun NIPa czy PESELa.
  10. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
  11. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
  12. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
  13. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
  14. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( KLIK
  15. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
  16. Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( KLIK
  17. wygląda śmiesznościowo
  18. [quote name='Ziutka']Czarne kwiatki na dogo[/QUOTE] aaaa, już jestem uświadomiona
  19. [quote name='Roszpunka']Inga, oczywiście należy brać taką ewentualność pod uwagę, tylko co jest bardziej prawdopodobne?[/QUOTE] zależy ile czasu minęło od niedzwonienia
  20. Widać w nim szlachetne korzenie. Collie nie są moimi faworytami w rasach, ale Joker jest przepiękny. Trudno go nie docenić.
  21. [quote name='Roszpunka']Kurna, tacy są najfajniejsi - najpierw zawracają głowę, potem nie dotrzymują słowa, nawet zadzwonić im się nie chce... :angryy:[/QUOTE] czekajcie, może coś się stało? Może nie wszyscy niedzwoniący są beznadziejni?
×
×
  • Create New...