-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Aj tam, aj tam, nie uroda zewnętrzna się liczy, a uroda ducha...
-
ZAGINĄŁ PIES!!!! - to na pewno czerwonym brak informacji o nagrodzie dla znalazcy lub osoby, która wskaże prawdziwe miejsce pobytu Sylwka Sama się do tej nagrody dołożę resztę trzeba urozmaićić. Jeśli dostanę worda sama popróbuję kolorów i to zrobiłabym za chwilę. [email][email protected][/email] Jeśli możecie, przyślijcie mi jak najszybciej. Przepraszam, ale szukać nie mogę (dziś minął rok od znalezienia mojej Tuli martwej). Szukałam jej 4 tygodnie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B]
-
[quote name='ZZPON']Qrcze jaka wariatka. KC mówi Art. 78. §1. Do zachowania pisemnej formy czynności prawnej wystarcza złożenie własnoręcznego podpisu na dokumencie obejmującym treść oświadczenia woli. Do zawarcia umowy wystarcza wymiana dokumentów obejmujących treść oświadczeń woli, z których każdy jest podpisany przez jedną ze stron lub dokumentów, z których każdy obejmuje treść oświadczenia woli jednej ze stron i jest przez nią podpisany.[/QUOTE] czyżby już nie był wymagany numer NIPa lub PESELa, lub Dowodu Osobistego? Pewnie wystarczy adres zamieszkania?
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL] -
Bella i jej niesamowita metamorfoza - wreszcie w kochającym domu !!!!!
inga.mm replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL] -
Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21"]KLIK[/URL]
-
Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :-( KLIK
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
wygląda śmiesznościowo
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Widać w nim szlachetne korzenie. Collie nie są moimi faworytami w rasach, ale Joker jest przepiękny. Trudno go nie docenić.