Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. zaproponuje jeszcze raz: karma Hepatic psi, ok. 1 kg. Czy jest ktoś chętny?
  2. [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/375276_315278455170704_100000656554629_1003351_98927347_n.jpg[/IMG] czy to Sylwek?
  3. Mój Fido ciemno szary też ma wokół kupra bardziej blond niż jakikolwiek kolor zbliżony do szarego. Również wokół ust ma przebarwione włosy U pudli (podobno) często zatykają się gruczoły dupne. Dobrze byłoby sprawdzić.
  4. gdzież te miliony dla Reksia????
  5. cudownie! ja niefbowa, więc nie upilnowałabym Ania napisała smsa, że już rozwiesza plakaty. Arbuzowa to granica Wilanowa i Ursynowa
  6. sorry, nie chciałam rozpętać burzy, jednak gdy widzę jak to działa, krew mnie zalewa. Nie chodziło o mierzenie wszystkich jedna miara, bo napisałam wyraźnie, że chodzi mi o trzaskaczy klawiaturowych i tych, którzy nie pracują. Nie twierdze, że niepracujący obijaja się, ale jednak łatwiej im znaleźć 3-4 godziny w ciągu jasnego dnia, niz osobom pracującym. Zobaczcie na wątku mojej Tuli. Tak na prawdę miałam obiecana dużą pomoc, a w rezultacie w szukaniu pomogły mi 3-4 osoby z dogo, za to mnóstwo starszych pań zupelnie mi nieznanych. One pojawiły sie dzięki ogłoszeniom. Co do powiadomienia Warszawiaków, to wrzuciłam info na kilka watków warszawskich.
  7. [quote name='pucka69']No masz rację. Ja niestety nie mogę się ot tak urwać z pracy na cały dzień i szukać psa. Na pół dnia mogę ;) I dlatego mogłam od 15.00[/QUOTE] I wspaniale! Pół dnia to i tak dużo. Napisałam o rożnych trzaskaczach, którzy świetnie sie czują, bo sie "udzielają", ale tak na prawdę nie maja niczego do zaoferowania, nawet w sytuacjach podbramkowych takich jak ta. Przeciez tu chodzi o życie! Nie byle jakie życie, tylko psa, który pewnie juz wierzył w lepsze jutro
  8. [quote name='pucka69']inga - spokojnie. ja podjadę po 15 - a potem zawiozę Ani i będziemy razem dalej szukać, już się z nią umówiłam. czy tak może być?[/QUOTE] plakaty juz pojechały z moim synem. Wiesz, po prostu szlag mnie trafia, że jest tyle osób w Wawie, na dodatek nie pracujących, które mogłyby pomóc. Niestety, tu się potwierdza przykre spostrzeżenie, nie tylko moje, że jest mnóstwo trzaskaczy klawiaturowych, ale gdy potrzeba działać, to nagle okazuje się, że nie zostanie wielu chętnych.
  9. ponieważ spośród kilkuset warszawskich dogomaniaków, nikt nie może pomóc Ani i Sylwkowi, więc pojedzie mój syn chory na zapalenie oskrzeli. Powiem, że nie jest miło. Nie chodzi o docenienie mojej pracy, ale brak pomocy dla Ani i Tomka. Tyle ogłoszeń można było rozwiesić, tyle ulic objechać lub obejść. Tyle godzin zmarnowanych. Wiele osób nie pracuje i mogłoby pomóc...
  10. Ewa Marta, nie zauważyłam. W takim razie czy ktoś może odebrać ode mnie? Nie uwierzę, że nie ma nikogo, kto mógłby to zrobić.
  11. [quote name='inga.mm']z Mokotowa /Madalińskiego/Sandomierska/[/QUOTE] [quote name='pucka69']inga - gdzie trzeba odebrać?[/QUOTE] [quote name='pucka69']dajcie adres gdzie jechać po te ulotki i do kogo sie zgłosić. na pw[/QUOTE] już pisałam w tej sprawie
  12. [quote name='gallegro']@inga.mm, z tego co ustaliłem, Ania kontaktowała się z Tobą, ale ponieważ kompletnie nie zna Warszawy, uprzedziła, że nie będzie w stanie do Ciebie podjechać (może źle się zrozumiałyście). Abyś mogła to sobie lepiej wyobrazić, mając wydrukowaną mapę okolicy, nie wiedziała w którą stronę udać się po wyjściu z pociągu. Wiem, są jeszcze taksówki... Na tę chwilę jednak poszukiwanie Sylwka jest priorytetem, więc Ania przeszukuje okolicę. Ma też skontaktować się z dziewczynką, która wczoraj rzekomo widziała Sylwka i namówić ją, żeby wskazała to miejsce. Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w odebraniu ogłoszeń od ingi.mm i dostarczenie ich Ani.[/QUOTE] Ania powiedziała, że przekaże Ewie Marcie informację o odbiorze ode mnie ogłoszeń. Czekam na jakikolwiek kontakt od kogokolwiek. W czasie szukania mozna było wieszać ogłoszenia.
  13. [quote name='pucka69']inga - gdzie trzeba odebrać?[/QUOTE] z Mokotowa /Madalińskiego/Sandomierska/
  14. mam około kilograma karmy Hepatic psi. Czy jest ktoś chętny? Ulv. Czy robili badanie na wrażliwość gronkowca?
  15. no dobra, nikt nie dzwoni w sprawie odbioru, a robota cała juz wykonana ogłoszenia pocięte, obkoszulkowane, przyzszywane. Nawet jedną taśmę klejącą znalazłam.
  16. pocięłam, koszulki przygotowane, gotowe do odebrania ----------------- wkładam do koszulek i przyzszywuję, żeby nie wypadały z koszulek, a zrywki były wystajace nieco
  17. 80 sztuk ogłoszeń kolorowych powielone. teraz tnę zrywki ile dam radę
  18. odgrazywanie sie przepraszam, ale musze to zapożyczyć od niej, bo nawet przy mojej elokwencji i inwencji, nie wymyśliłabym takiego cuda Gallegro wysłałam pdfa poprawionego ogłoszenia. Wrzuć proszę tu. I komu jutro mam przekazać dobra? O której? Najlepiej, żeby ktoś podjechał do mnie do pracy
  19. [quote name='mshume']Od zawsze, nawet wyjątkowo spoza Wwy[/QUOTE] No, żesz, nie powiem co myślę o ich odmawianiu przyjęcia psów...
  20. u Tośki sterydy też nie pomogły. Na twardą skórę trzeba stosować smarowanie oliwkami dla psów (mam taką na zbyciu) koniecznie tran wewnętrznie. Ona może byc odwodniona.
  21. [quote name='Marycha35']:):):) jasna sprawka:)[/QUOTE] wracaj, Wyrodnico, do sierokocińca...
×
×
  • Create New...