Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Isiak']O matko, zdębiałam po prostu, jak zajrzałam na wątek. TAKIEGO pieska ktoś wywalił??? A ten ktoś to chyba odmóżdżony totalnie?[/QUOTE] Odmóżdżeni sa wszyscy, którzy wyrzucaja lub katuja zwierzęta. Zobacz moją Mimi. Ją wyrzucili w środku lasu. Albo Maciejka - szczeniak wyrzucony na szosę. Ta mala pekinka i tak ma szczęście, bo nie wyrzucili jej tylko zagrozili.
  2. Wandziu? żartujesz? Dla mnie w ogóle osoba zakładająca watek jest jakąś efemerydą. Nagle ucichło i jest happy...
  3. Czy o jakieś wieści o Gacusiu można poprosić? Może nawet jakąś fotkę?
  4. złapcie ich na czymkolwiek i zabierzcie te psy, jak rany...
  5. obiad zawierał rybę, która miała wczoraj być przebrana za grecką, ale nie zmieściła się w brzuchach. jako dodatek była badziew przygotowana do tejże grecczyzny, ziemniaczki, buraczki, gotowany kurczak dla dietetycznych czyli dla mnie, popitki i obiad z dyńki.
  6. O Matko! Dopiero dziś zobaczyłam zdjęcia. Szokujące!!!! Jak to możliwe, żeby po takim leczeniu nawrót wyglądał tak dramatycznie? Tessi, wspieramy Cie ciepłym myślami i życzeniami. Oby świąteczny czas przyniósł Ci prezent - zdrowie. Potem będziemy myśleć o domu.
  7. Po nieprzytomnościach przygotowań do Wigilii wreszcie mogę złożyć życzenia pogodnych Świąt, które, mam nadzieję, przyniosą ukojenie, dobro i ciepło rodzinne.
  8. Po nieprzytomnościach przygotowań do Wigilii wreszcie mogę złożyć życzenia pogodnych Świąt, które, mam nadzieję, przyniosą ukojenie, dobro i ciepło rodzinne.
  9. Po nieprzytomnościach przygotowań do Wigilii wreszcie mogę złożyć życzenia pogodnych Świąt, które, mam nadzieję, przyniosą ukojenie, dobro i ciepło rodzinne. U mnie Wigilia była w miarę niespodziewana. W odróżnieniu od Was nie miało być u mnie nikogo, bo rodzice zawsze wyjeżdżają na turnusy świąteczne dla seniorów. W tym roku postanowili poudzielać się rodzinnie. Moje dziecię też zmieniło kurs i wylądowało u mnie. Orgia przygotowań w ostatniej chwili przytłoczyła mnie. Jutro, a właściwie dziś, rodzinny obiadek świąteczny...
  10. Mam nadzieję, że decyzja ewentualnego domu będzie odpowiedzialna. Lepsza rezygnacja przed adopcją niż zwrot z adopcji. Mikuniu, życzę Ci pięknej gładkiej skóreczki i dobrych ludzi na stałe
  11. Właśnie Lobaria zapodała, że chłopcy, Tulik i Pepiś, pomykają ku lepszemu. Resztę dowiecie się, gdy chłopcy wylądują w nowym miejscu
  12. Właśnie Lobaria zapodała, że chłopcy, Tulik i Pepiś, pomykają ku lepszemu. Resztę dowiecie się, gdy chłopcy wylądują w nowym miejscu
  13. [quote name='jaanna019']Kikunia ma w nosie wizyty i inne sprawy :) leży obok mnie na fotelu i pilnuje żebym nie uciekła ;) Wydaje mi się, że ona ostatnio troszkę się uspokaja i nie szczeka już tyle co na początku. a może to moi sąsiedzi się przyzwyczaili. Dobrze nam zrobiło to moje zwolnienie ;) Kupy nadal fajne, Kika zajada z apetytem karmę, ale mimo to waga na dzień wczorajszy 3,30kg. Tak bym chciała więcej :([/QUOTE] Chyba lepiej, że nie tyje gwałtownie, bo mogłoby to spowodowac komplikacje jelitowo-żołądkowe. I z pewnością jest spokojniejsza, bo ma dom, ciepło, ludzi i to wszystko co zostało jej zabrane.
  14. Szanuję resztę swoich nerw
  15. [quote name='MaDi']Muszę Cię jeszcze bardziej rozczarować bo ta staruszka ma 3 psy w dobrym stanie...[/QUOTE] Że, przepraszam, cooooo????????????????? To czym sie Szarik "zasłużył", że go zagłodziła???? Mateńko moja, trzymaj mnie, bo nie zdzierżę!!!!!!!!!!
  16. Tak przyglądam się Saszce i wcale sie nie znacie. Saszka ma po prostu dużo sierści i sylwetkę kobiety w 3-ciej młodości. Fajniusia jest.
  17. Choinkę???? Co to jest choinka? Przy moim inwentarzu mogę zapomnieć o choince
  18. czy jakieś zmiany na lepsze nastąpiły?
  19. Nie życzę zwierzętom, żeby dostały sie w jej łapska, ale miła byłaby świadomość, że baba jest zapuszkowana. A w ogóle gratuluję choćby takiego sukcesu. Może za mały wyrok, ale jest! Nie wyrówna on krzywdy wyrządzonej zwierzętom, ale może przynajmniej wyeliminuje jednego chorego sadystę.
  20. Donacja, piękna akcja. Jeszcze nie jest zakończona tak na 100%, ale nadzieja jest. Ślemy dobre myśli. Oby domek stanął na wysokości niełatwego zadania. Powodzenia
  21. Co to znaczy: odwiedzać? Nadzór kuratorski LSOZ będzie robił?
  22. rozpieszczany Rudy? Tego chyba nie znał?
  23. rzekłabym, że oszczędnie sie sad odniósł do pobrzęchy
×
×
  • Create New...