-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='Isiak']O matko, zdębiałam po prostu, jak zajrzałam na wątek. TAKIEGO pieska ktoś wywalił??? A ten ktoś to chyba odmóżdżony totalnie?[/QUOTE] Odmóżdżeni sa wszyscy, którzy wyrzucaja lub katuja zwierzęta. Zobacz moją Mimi. Ją wyrzucili w środku lasu. Albo Maciejka - szczeniak wyrzucony na szosę. Ta mala pekinka i tak ma szczęście, bo nie wyrzucili jej tylko zagrozili.
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudny pychol -
złapcie ich na czymkolwiek i zabierzcie te psy, jak rany...
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
obiad zawierał rybę, która miała wczoraj być przebrana za grecką, ale nie zmieściła się w brzuchach. jako dodatek była badziew przygotowana do tejże grecczyzny, ziemniaczki, buraczki, gotowany kurczak dla dietetycznych czyli dla mnie, popitki i obiad z dyńki. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
O Matko! Dopiero dziś zobaczyłam zdjęcia. Szokujące!!!! Jak to możliwe, żeby po takim leczeniu nawrót wyglądał tak dramatycznie? Tessi, wspieramy Cie ciepłym myślami i życzeniami. Oby świąteczny czas przyniósł Ci prezent - zdrowie. Potem będziemy myśleć o domu. -
Po nieprzytomnościach przygotowań do Wigilii wreszcie mogę złożyć życzenia pogodnych Świąt, które, mam nadzieję, przyniosą ukojenie, dobro i ciepło rodzinne.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Po nieprzytomnościach przygotowań do Wigilii wreszcie mogę złożyć życzenia pogodnych Świąt, które, mam nadzieję, przyniosą ukojenie, dobro i ciepło rodzinne. U mnie Wigilia była w miarę niespodziewana. W odróżnieniu od Was nie miało być u mnie nikogo, bo rodzice zawsze wyjeżdżają na turnusy świąteczne dla seniorów. W tym roku postanowili poudzielać się rodzinnie. Moje dziecię też zmieniło kurs i wylądowało u mnie. Orgia przygotowań w ostatniej chwili przytłoczyła mnie. Jutro, a właściwie dziś, rodzinny obiadek świąteczny... -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że decyzja ewentualnego domu będzie odpowiedzialna. Lepsza rezygnacja przed adopcją niż zwrot z adopcji. Mikuniu, życzę Ci pięknej gładkiej skóreczki i dobrych ludzi na stałe -
[quote name='jaanna019']Kikunia ma w nosie wizyty i inne sprawy :) leży obok mnie na fotelu i pilnuje żebym nie uciekła ;) Wydaje mi się, że ona ostatnio troszkę się uspokaja i nie szczeka już tyle co na początku. a może to moi sąsiedzi się przyzwyczaili. Dobrze nam zrobiło to moje zwolnienie ;) Kupy nadal fajne, Kika zajada z apetytem karmę, ale mimo to waga na dzień wczorajszy 3,30kg. Tak bym chciała więcej :([/QUOTE] Chyba lepiej, że nie tyje gwałtownie, bo mogłoby to spowodowac komplikacje jelitowo-żołądkowe. I z pewnością jest spokojniejsza, bo ma dom, ciepło, ludzi i to wszystko co zostało jej zabrane.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Szanuję resztę swoich nerw -
[quote name='MaDi']Muszę Cię jeszcze bardziej rozczarować bo ta staruszka ma 3 psy w dobrym stanie...[/QUOTE] Że, przepraszam, cooooo????????????????? To czym sie Szarik "zasłużył", że go zagłodziła???? Mateńko moja, trzymaj mnie, bo nie zdzierżę!!!!!!!!!!
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Choinkę???? Co to jest choinka? Przy moim inwentarzu mogę zapomnieć o choince -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
czy jakieś zmiany na lepsze nastąpiły? -
Nie życzę zwierzętom, żeby dostały sie w jej łapska, ale miła byłaby świadomość, że baba jest zapuszkowana. A w ogóle gratuluję choćby takiego sukcesu. Może za mały wyrok, ale jest! Nie wyrówna on krzywdy wyrządzonej zwierzętom, ale może przynajmniej wyeliminuje jednego chorego sadystę.
-
Co to znaczy: odwiedzać? Nadzór kuratorski LSOZ będzie robił?
-
rozpieszczany Rudy? Tego chyba nie znał?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
rzekłabym, że oszczędnie sie sad odniósł do pobrzęchy