-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jest przepięknym psem -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
pokażę Wam pieskę, która po demontażu została źle skręcona [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3280/06012012173.jpg[/IMG] -
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Moje dziecię twierdzi, że złe wieści docierają najszybciej. Na dogo zauważyłam, że jednak nie ma racji. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='hayena']Dzięki Inga.Nie wiedziałam ale już usunęłam.Następnym razem zrobię fotki aparatem.Nie chciałam chłopaka stresowac więc zrobiłam telefonem.Muszę przyznać,że było mi go u weta strasznie żal.[/QUOTE] nadal jest 6 zdjęć, nie 5. Nie czepiam się, ale przez takie wpadki można stracić więcej. Pozostałe zdjęcia (te usunięte) powklejaj w następnych postach po 5 sztuk. Jak na zdjęcia telefonem - są rewelacyjne! -
Cudowny tasmanek albo gremlinek. Moja francuska kuzynka będąc ostatnio w naszej nieludowej ojczyźnie, nie mogła ochłonąć, gdy pokazałam jej dogo i przybliżona ilość psich nieszczęść, nie wspominając o kotach czy koniach. We Francji ponosi sie poważne konsekwencje prawno-finansowe za brak nadzoru, brak czipa, potrącenie zwierzęcia i nieudzielenie mu pomocy. Za ucieczkę z miejsca wypadku grozi więzienie. Rany, pomarzę sobie, że dorośliśmy do cywilizacji.... -------------- zauważyłam, że zrobiłam błąd ortograficzny! pomaRZę, a nie pomaŻę!!!!
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
łorany, moje dziecię takich atrakcji odchodowych nie fundowało mi. Dopiero psy mnie traktują gównianie. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Piękny pies. Właściwie prawie nie widać poprzedniego stanu. Gratuluję! Ale hayena ma przerąbane, bo w jednym poście może byc max 5 zdjęć, a Wy macie chyba z 15 czy 20. Rozgęśćcie, bo mozecie stracić cały post ze zdjęciami. Mod ma prawo go usunąć bez ostrzeżenia, bo jest to naruszenie regulaminu. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
to co? szukać tego aparatu? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Birma tak samo reagowała na podniesiony głos, na energiczny gest, szybkie chodzenie. Na wszystko co moze kojarzyc sie z agresją. Jeszcze teraz po prawie 3 miesiącach pobytu u mnie, mimo, że rozrabia straszliwie, niespodziewany okrzyk czy gest wzbudza w niej lęk. Sylwester byl dla niej koszmarem -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'][B]Alice[/B], dostałaś malutki pakiecik zdjęć. :evil_lol: Daj, proszę, Ciotkom i Wujciom na pożarcie... PS. [COLOR=purple][B]Kto zamieni się z nami na mniej straszny aparat domofonowy?![/B][/COLOR] (taki wąski) Kajtun w reakcji na jego dźwięk, chce gryźć wszystko i wszystkich... :angryy: Niestety - skutecznie...:mad: Zaczynam być w kropce... :-([/QUOTE] ja mam jakis aparacik z odzysku, ale nie wiem czy wystarczająco spokojny jak na Kajtunowe potrzeby -
Bella i jej niesamowita metamorfoza - wreszcie w kochającym domu !!!!!
inga.mm replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
u supergogi był pies z foczymi łapkami. Niestety, nie pamiętam teraz jak się nazywał. Chyba rehabilitowali. jakoś nie moge sobie dokładnie przypomnieć, bo to bylo przed wakacjami. -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Noemi - gratulejszyn!- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
inga.mm replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
niech nie chodzi tylko poboczem. przypuszczalnie pobiegł/poczołgał sie gdzies dalej. Niech pyta miejscowych. A swoja drogą we francji za nieudzielenie pomocy potraconemu zwierzęciu i ucieczke z miejsca zdarzenia płaci sie grzywne z nawiązką kilka tysiecy euro. Czy my kiedyś dorosniemy? Czy feliksik zapamiętała numer i marke samochodu? Z Katowic jest Monika -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
frajerwerki jak się patrzy!!! -
[quote name='ataK']Sposób z otwieraniem wszystkich piesków i klikaniem na każdego po kolei ostatnio sprawdziłam i działa :) Siostrzenica mi to podpowiedziała... Mnie po lewej pokazuje bardziej nakarmione, niżej te już nakarmione, a po prawej najmniej nakarmione...[/QUOTE] sprawdziłam i dziś nakarmiłam ze 20 pejsów
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
a które czeski psy dziś dokarmiałyście? -
Kasumi mi powiedziała, że radom jest przepełniony ponad dwukrotnie, więc mogę zapomnieć. Ale nie wiedziałam, że Puławy maja schronisko. Napiszę do Pani Hani z urzędu gminnego