Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='sylwija']dopóki nie będzie tak, jak powinno być, to nikt się nie będzie przejmował inga.mm - swoją drogą błąd powieliłam :D[/QUOTE] wiem, i tylko dlatego go zauważyłam. Wiesz... u siebie nie zobaczysz pod nosem belki, ale u kogoś słomkę pod lasem wypatrzysz
  2. pytanko niezobowiązujące: mam resztę karmy wątrobowej dla piesów. Chcesz ją pobrać? będzie tego koło kilograma
  3. pokażę Wam pieskę, która po demontażu została źle skręcona [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3280/06012012173.jpg[/IMG]
  4. Moje dziecię twierdzi, że złe wieści docierają najszybciej. Na dogo zauważyłam, że jednak nie ma racji.
  5. Jeśli nie wybrali Klary, to miejmy nadzieję, że inny psiak wygrał dobry los na loterii życia
  6. [quote name='hayena']Dzięki Inga.Nie wiedziałam ale już usunęłam.Następnym razem zrobię fotki aparatem.Nie chciałam chłopaka stresowac więc zrobiłam telefonem.Muszę przyznać,że było mi go u weta strasznie żal.[/QUOTE] nadal jest 6 zdjęć, nie 5. Nie czepiam się, ale przez takie wpadki można stracić więcej. Pozostałe zdjęcia (te usunięte) powklejaj w następnych postach po 5 sztuk. Jak na zdjęcia telefonem - są rewelacyjne!
  7. Cudowny tasmanek albo gremlinek. Moja francuska kuzynka będąc ostatnio w naszej nieludowej ojczyźnie, nie mogła ochłonąć, gdy pokazałam jej dogo i przybliżona ilość psich nieszczęść, nie wspominając o kotach czy koniach. We Francji ponosi sie poważne konsekwencje prawno-finansowe za brak nadzoru, brak czipa, potrącenie zwierzęcia i nieudzielenie mu pomocy. Za ucieczkę z miejsca wypadku grozi więzienie. Rany, pomarzę sobie, że dorośliśmy do cywilizacji.... -------------- zauważyłam, że zrobiłam błąd ortograficzny! pomaRZę, a nie pomaŻę!!!!
  8. łorany, moje dziecię takich atrakcji odchodowych nie fundowało mi. Dopiero psy mnie traktują gównianie.
  9. Piękny pies. Właściwie prawie nie widać poprzedniego stanu. Gratuluję! Ale hayena ma przerąbane, bo w jednym poście może byc max 5 zdjęć, a Wy macie chyba z 15 czy 20. Rozgęśćcie, bo mozecie stracić cały post ze zdjęciami. Mod ma prawo go usunąć bez ostrzeżenia, bo jest to naruszenie regulaminu.
  10. [quote name='Ziutka'][B]Kochane ciotki, PILNIE, naprawdę PILNIE, potrzebujemy klatki kenelowej dla małego psiaka, do niedzieli chociaż![/B] [B]Warszawa![/B] [B]Prosimy o pomoc, może znacie kogoś kto może pożyczyć!!![/B][/QUOTE] może Owieczka pomoże?
  11. przynajmniej wiadomo co robić i jakiego rzędu koszty mozna przewidywać
  12. Birma tak samo reagowała na podniesiony głos, na energiczny gest, szybkie chodzenie. Na wszystko co moze kojarzyc sie z agresją. Jeszcze teraz po prawie 3 miesiącach pobytu u mnie, mimo, że rozrabia straszliwie, niespodziewany okrzyk czy gest wzbudza w niej lęk. Sylwester byl dla niej koszmarem
  13. [quote name='inka33'][B]Alice[/B], dostałaś malutki pakiecik zdjęć. :evil_lol: Daj, proszę, Ciotkom i Wujciom na pożarcie... PS. [COLOR=purple][B]Kto zamieni się z nami na mniej straszny aparat domofonowy?![/B][/COLOR] (taki wąski) Kajtun w reakcji na jego dźwięk, chce gryźć wszystko i wszystkich... :angryy: Niestety - skutecznie...:mad: Zaczynam być w kropce... :-([/QUOTE] ja mam jakis aparacik z odzysku, ale nie wiem czy wystarczająco spokojny jak na Kajtunowe potrzeby
  14. u supergogi był pies z foczymi łapkami. Niestety, nie pamiętam teraz jak się nazywał. Chyba rehabilitowali. jakoś nie moge sobie dokładnie przypomnieć, bo to bylo przed wakacjami.
  15. Ustaliłam z Czorcik, że w tej chwili przekażę 70 zł, które wcześniej dostałam od niej i od Guliwera89 na pokrycie leczenia Mimi. Zapłacę fakturę za część kosztów weterynarii. Również tak uzgodniłam z Vileną. Na razie więcej mnie nie stać.
  16. Dostałam odpowiedź w sprawie aniprazolu. Lekarz kupując tabletki w hurcie, musi potem wykazac ich rozchód w leczonych psach. tak więc moje źródło odpadło. Mam śpiwory do oddania
  17. niech nie chodzi tylko poboczem. przypuszczalnie pobiegł/poczołgał sie gdzies dalej. Niech pyta miejscowych. A swoja drogą we francji za nieudzielenie pomocy potraconemu zwierzęciu i ucieczke z miejsca zdarzenia płaci sie grzywne z nawiązką kilka tysiecy euro. Czy my kiedyś dorosniemy? Czy feliksik zapamiętała numer i marke samochodu? Z Katowic jest Monika
  18. frajerwerki jak się patrzy!!!
  19. [quote name='ataK']Sposób z otwieraniem wszystkich piesków i klikaniem na każdego po kolei ostatnio sprawdziłam i działa :) Siostrzenica mi to podpowiedziała... Mnie po lewej pokazuje bardziej nakarmione, niżej te już nakarmione, a po prawej najmniej nakarmione...[/QUOTE] sprawdziłam i dziś nakarmiłam ze 20 pejsów
  20. a które czeski psy dziś dokarmiałyście?
  21. Kasumi mi powiedziała, że radom jest przepełniony ponad dwukrotnie, więc mogę zapomnieć. Ale nie wiedziałam, że Puławy maja schronisko. Napiszę do Pani Hani z urzędu gminnego
×
×
  • Create New...