Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='gallegro']Nie mam zamiaru poddawać w wątpliwość Twoich działań "operacyjnych", ani tym samym tłumaczyć osobę wizytującą, ale nie ma takiej opcji, żeby wizyta pa zagwarantowała 100% pewności. Od tego są m.in. kontrole poadopcyjne, a sam osobiście uważam, że o dobrym domu można mówić dopiero wtedy, kiedy po wielu latach szczęśliwego w nim życia, psiak ze starości odejdzie za TM...[/QUOTE] Chodzi o to, że wywiad robiłam 'na parę pokoleń wstecz' bez mała. Jak do adopcji dziecka. I wtedy dowiadywałam się, że wystraszyłam potencjalny dom.
  2. [quote name='obraczus87']Inga, jak Ty żeś kobieto zrobiła to "dzieło" w aucie??[/QUOTE] napisałam w sierokocińcu - zapraszam. Tu nie chcę zaśmiecać.
  3. o żesz cholera jasna. A niektórzy narzekali na moje pa, że potencjalne domy się wystraszyły po "przeczołganiu" ich.
  4. jeszcze jednego nie rozumiem, a nie bardzo mam czas przeszukiwać watek. Dlaczego do niej daliście Sylwka, skoro od poczatku było z nia coś nie tak? Czy była wizyta pa?
  5. to ode mnie 10 zł. Planowałam więcej ale godzinę temu dokonałam poniższego [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8754/11012012364.jpg[/IMG] sama we własnym zakresie
  6. Wiecie, na to chyba nie brak paragrafów. Porzucenie psa, narażenie życia. Swoja drogą, muszą znać Mory, bo skąd by wiedzieli, że tam jest budowa? Jeszcze kwestia nagrody. Na ogłoszeniach jest deklaracja nagrody. Trzeba byc konsekwentnym
  7. [quote name='Bonsai']Oddam Rivanol w płynie, najlepiej komuś z W-wy. :) Ktoś potrzebuje? Prawie nieużyty.[/QUOTE] chętnie przechwycę, jeśli nie ma bardziej potrzebujących osób/zwierząt
  8. [quote name='Igiełka']karmy hepatic potrzebuje Kora pod opieką pośrednio-tymczasową Klubowiczki Ulv (BDT sąsiadka)[/QUOTE] czy ulv jest zainteresowana? Jeśli tak proszę o adres gdzie mam wysłać
  9. u Birmy milbemax też nie pomógł, więc doładowałam ja tradycyjnie aniprazolem i pozbyła się wszystkiego
  10. Dotarłam wreszcie i cieszę się jak głupia, że to Sylwek. Aniu napisz jutro odpowiedzi na pytania o ogłoszenia i policję. Dziś odpocznijcie. Takie "atrakcje" powinny zostać odespane. Jutro czekamy na sprawozdanie Tomka. Buziaki dla wszystkich
  11. Na policji Ania zostawiła ogłoszenia! Zadzwonię do nich, że nieaktualne, gdy będziemy pewni, że to Sylwek
  12. Może masz rację, dzis w nocy lało. Zapomniałam o tym. Odwołuję zbieranie koszulek, ale trzeba zdejmowac ogłoszenia. Aniu podaj gdzie mniej więcej wieszalaś. na policje zadzwonię, gdy tylko bedę pewna, że to Sylwuś
  13. Mam prośbę, żeby powiadomić dziewczynki, żeby zdjęły maksymalnie dużo ogłoszeń i pozbierały je. Odebrałabym je ze względu na koszulki, które są potrzebne do następnych ogłoszeń. Poza tym trzeba pozdejmować, żeby ludziom w głowach nie mieszać, bo jesli znów bedzie jakas akcja nie beda reagowali
  14. Dziobem trzaska straszliwie, ale jest moja wielką miłością. Zapraszam do [B][I][URL="https://skydrive.live.com/?sc=photos#sc=photos&cid=9421e407553d4b33"][B][I][SIZE=3][COLOR=seagreen][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=darkorchid]galerii moich zwierzów.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/URL] [/I][/B]Tośka tez tam mam swoje zdjęcia[B][I] [/I][/B]
  15. uwielbiam dobermany, ale sił dla nich nie mam więc mam mini dobermankę. Noemi ją zna [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3161/p8010072.jpg[/IMG]
  16. [quote name='[email protected]']Ja nie mam nic na koncie spytajcie się gallegro czy dziś przyjeżdza do mnie ALE SIĘ CIESZĘ ŻE DO MNIE PRZYJEDZIE[/QUOTE] Agatko, naprzytulaj go od nas za nas wszystkie i za jego krzywdę. Niech chłopak uwierzy, że świat nie składa się wyłącznie z okrutników i debili.
  17. [quote name='Ziutka']Inguś, to samo myślę, że został wywieziony, gdzie Mory a gdzie Okęcie :angryy:[/QUOTE] odległość w prostej linii to jakieś 8 km. Pies nie biegnie prosto tylko kluczy. Gdy jest głodny przystaje, a potem szuka, na siusiu tez szuka miejsca. A więc Sylwus musiałby przejść minimum 10 km i jeszcze przejśc za tory kolejowe, które dla wielu psów nieobeznanych w terenie stanowia granice terytorialna. Moim zdaniem, Sylwek został wywieziony lub oddany komuś na podwórko po pogryzieniu drzwi, a tam nie został upilnowany, bo pies podwórkowy nie jest pilnowany. Nie chce posadzać kogokolwiek, ale wypytajcie znalazczynie dokładnie. Moze to da wskazówkę jak on sie tam znalazł? Jak na błąkajacego sie psa wyglada świetnie i świeżutko
  18. Cooooo???????????? W Morach?????????????????????????????????????? Matulu, gdzież go tam zagnało??????????????????????????? Wygląda na wywiezienie. Piszcie natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. czytajac o Amonie, az serce sie smieje. Miałam 2 dobermanki do spółki z rodzicami, gdy jeszcze u nich mieszkałam i potem kawałek trzeciej, bo juz z nimi nie mieszkałam, ale ona czasem pomieszkiwała u mnie. Dobermany maja znakomita pamięć. Miłość do jednego ludzia, a resztę akceptują, jeśli ten ludź akceptuje. To tak ogólnie. Były wspaniałe, chociaż wszystkie 3 po przejściach. Ta ostatnia - Kizunia mając 6 miesięcy trafiła do moich rodziców jako 5-tego domu!!!! Powody zwrotów były różne, a to była ciężko przerażona sunia, prawdopodobnie bita w któryms domu. Umarła majac 12 lat i do końca swojego życia chodziła z głową nieco opuszczoną, patrzyła czujnie dookoła, reagowała strachem na gesty i ton głosu. Wychodziła na spacery z 3 osobami i nikt wiecej nie miał szansy wyprowadzić jej.
  20. Ja bym obstawiała działki przy 17 stycznia, aczkolwiek nie znam za dobrze tamtej okolicy Czy dorobic jeszcze ogłoszen?
  21. [quote name='mmd']Już wczoraj się zastanawiałam, ale normalnie nie pamiętam, a na bank wiem, że ktoś potrzebuje... skleroza[/QUOTE] Igiełka wie /#2457/
  22. Jeszcze mam taki pomysł: jesli pobiegł w strone Hynka, to po drugiej stronie jest klub sportowy i jednostka wojskowa. Bardzo duży obszar. Jednak obstawiałbym te działki. Aniu, czy byłas na policji po drugiej stronie ulicy? Czy dzwoniliście do SITA?
×
×
  • Create New...