-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='gallegro']Nie mam zamiaru poddawać w wątpliwość Twoich działań "operacyjnych", ani tym samym tłumaczyć osobę wizytującą, ale nie ma takiej opcji, żeby wizyta pa zagwarantowała 100% pewności. Od tego są m.in. kontrole poadopcyjne, a sam osobiście uważam, że o dobrym domu można mówić dopiero wtedy, kiedy po wielu latach szczęśliwego w nim życia, psiak ze starości odejdzie za TM...[/QUOTE] Chodzi o to, że wywiad robiłam 'na parę pokoleń wstecz' bez mała. Jak do adopcji dziecka. I wtedy dowiadywałam się, że wystraszyłam potencjalny dom.
-
Bella i jej niesamowita metamorfoza - wreszcie w kochającym domu !!!!!
inga.mm replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
u Birmy milbemax też nie pomógł, więc doładowałam ja tradycyjnie aniprazolem i pozbyła się wszystkiego -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Dziobem trzaska straszliwie, ale jest moja wielką miłością. Zapraszam do [B][I][URL="https://skydrive.live.com/?sc=photos#sc=photos&cid=9421e407553d4b33"][B][I][SIZE=3][COLOR=seagreen][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=darkorchid]galerii moich zwierzów.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/URL] [/I][/B]Tośka tez tam mam swoje zdjęcia[B][I] [/I][/B]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
uwielbiam dobermany, ale sił dla nich nie mam więc mam mini dobermankę. Noemi ją zna [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3161/p8010072.jpg[/IMG]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='[email protected]']Ja nie mam nic na koncie spytajcie się gallegro czy dziś przyjeżdza do mnie ALE SIĘ CIESZĘ ŻE DO MNIE PRZYJEDZIE[/QUOTE] Agatko, naprzytulaj go od nas za nas wszystkie i za jego krzywdę. Niech chłopak uwierzy, że świat nie składa się wyłącznie z okrutników i debili.
-
[quote name='Ziutka']Inguś, to samo myślę, że został wywieziony, gdzie Mory a gdzie Okęcie :angryy:[/QUOTE] odległość w prostej linii to jakieś 8 km. Pies nie biegnie prosto tylko kluczy. Gdy jest głodny przystaje, a potem szuka, na siusiu tez szuka miejsca. A więc Sylwus musiałby przejść minimum 10 km i jeszcze przejśc za tory kolejowe, które dla wielu psów nieobeznanych w terenie stanowia granice terytorialna. Moim zdaniem, Sylwek został wywieziony lub oddany komuś na podwórko po pogryzieniu drzwi, a tam nie został upilnowany, bo pies podwórkowy nie jest pilnowany. Nie chce posadzać kogokolwiek, ale wypytajcie znalazczynie dokładnie. Moze to da wskazówkę jak on sie tam znalazł? Jak na błąkajacego sie psa wyglada świetnie i świeżutko
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
czytajac o Amonie, az serce sie smieje. Miałam 2 dobermanki do spółki z rodzicami, gdy jeszcze u nich mieszkałam i potem kawałek trzeciej, bo juz z nimi nie mieszkałam, ale ona czasem pomieszkiwała u mnie. Dobermany maja znakomita pamięć. Miłość do jednego ludzia, a resztę akceptują, jeśli ten ludź akceptuje. To tak ogólnie. Były wspaniałe, chociaż wszystkie 3 po przejściach. Ta ostatnia - Kizunia mając 6 miesięcy trafiła do moich rodziców jako 5-tego domu!!!! Powody zwrotów były różne, a to była ciężko przerażona sunia, prawdopodobnie bita w któryms domu. Umarła majac 12 lat i do końca swojego życia chodziła z głową nieco opuszczoną, patrzyła czujnie dookoła, reagowała strachem na gesty i ton głosu. Wychodziła na spacery z 3 osobami i nikt wiecej nie miał szansy wyprowadzić jej.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ile u Was sterylka kosztuje?