Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. ale w tym momencie nie wyczarują, więc zamiast do rzeźni w Nasielsku niech jadą zwierzaki do czegoś lepszego
  2. wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Perełko wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Jaki zysk???? Ustawa nakazuje. I tak muszą mieć umowę, choćby pękli. Do tej pory wywożono do rzeźni w Nasielsku, więc może zmieńmy perspektywy tych psów?
  5. Reksiu wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Tessuniu wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Bira, wybacz, jestem ledwie żywa, ale muszę napisać na wątasach: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Jestem ledwie żywa, ale muszę napisać na wątasach: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Asior']nie do końca było tak jak mówisz. Rozmawiałam z inspektorami którzy byli na miejscu. Ale nie jest to sprawa do pisania na forum. zapraszam tel do mnie jest znany chyba ;)[/QUOTE] ja nie znam Twojego tela
  10. Co za japiszonek! Jakby śpiewała z jakimiś heavymetalami... Oczywiscie Kamunia
  11. o mateńko!!!! Czy cały ten przychówek jest Twój????????????????????????
  12. wydawało mi się, że była mowa o TOZie, ale KTOZ tak się rozsierdził, że być może jednak KTOZ
  13. ślicznot, na razie podziwiam koty z daleka. Dopóki żyje Vito, nie wezmę żadnego
  14. No to pardon za utożsamianie z TOZem, natomiast intryguje mnie rozbieżność pomiędzy opisem warunków psiny a oceną KTOZu. Ponieważ watek jest publiczny, należałoby tu napisać ocenę sytuacji i dlaczego jest odmienna od opisu założycielki
  15. Bardzo się cieszę. Do kotów mam większą słabość, chociaz na psach lepiej sie znam
  16. dopiero tu trafiłam i widze, że od września cisza. Czy dziewczynka ma dom?
  17. Wiesz, gdy obejrzałam wypowiedź TOZówki w Korabiewicach, jakoś naszła mnie ochota, żeby to Towarzystwo Olewające Zwierzęta gdzieś wysłać bez biletu powrotnego. Np. do Korabiewic, do tych apartamentów, które otaczały luksusami zwierzęta, do tych wypasionych posiłków, których nie mogły zjeść z przejedzenia... I poprosic o wywiad jedno ze zwierząt, aby oceniło luksusy stworzone pensjonariuszom z TOZu
  18. [quote name='baster i lusi']sunia zajęła pierwsze miejsce.[/QUOTE] Cieszę się, że udało się małej. Bardzo dobrze zorganizowana była akcja propagandowa. W razie potrzeby zapraszam do wrzucania apeli na moich wątkach. Bardzo przykre, że straciła dt.
  19. Może kwestia zapachu? Jeśli poznał Cie, gdy był słaby i zagłodzony i nie kojarzy Cie ze złem, to nie traktuje Cie płciowo (przepraszam), natomiast, gdybys podniósł głos albo wykonał inna czynność, która źle mu sie kojarzy, mógłbyś dołączony do grona wrogów.
  20. Podczytuje wątek schroniskowy i nie umiem sie w niego wpasować, ale życze psom wspaniałych domów, a opiekunom schroniskowym życze bezrobocia! Tak! własnie tak!, żeby nie było ani jednego bezdomnego zwierzęcia. Rozmarzyłam się... [IMG]http://www.patajo.pl/wp-content/uploads/2011/06/usmiechniety-pies1.jpg[/IMG]
  21. Mimi, gdy do mnie przyjechała, jadła po jednym ziarenku, na siłę. Teraz wpierdziela swoje i patrzy komu jeszcze coś zajumać (wyrażenie Anette).
  22. odwiedzał, odwiedzał, tylko nie pisał
  23. może krzywdę mu robił facet? Może jakies zapachy? Bardzo przykre. Może zechcą Birmę?
  24. Szkoda mi tych 20 zł, które sobie odjęłam, chociaż dostałam na Maciejkę. Bardzo przykra sprawa. Czuje sie niekomfortowo. Najpierw byłam zwodzona, że jeszcze nie, teraz, chociaż minęło kilka miesięcy, nadal nie ma wykazanego mojego datku. Myślę, że w tej sytuacji poproszę o zwrot tych pieniędzy. Przy moim zadłużeniu nawet 2 zł to majątek, a 20 odjęte sobie to bonanza. Dowód przekazania pieniędzy wyślę na wskazany adres celem rozliczenia sie ze mną. Od półtora miesiąca nie dostałam informacji czy pieniądze zostały zlokalizowane, chociaż na pw podałam wszystkie oczekiwane dane. Watek Harfy jest martwy od prawie dwóch miesięcy, nie wiadomo co sie z nią dzieje. Pieniądze wyparowały. Chce mi się płakać, bo czuje sie oszukana
×
×
  • Create New...