-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ale w tym momencie nie wyczarują, więc zamiast do rzeźni w Nasielsku niech jadą zwierzaki do czegoś lepszego -
wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Perełko wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Jaki zysk???? Ustawa nakazuje. I tak muszą mieć umowę, choćby pękli. Do tej pory wywożono do rzeźni w Nasielsku, więc może zmieńmy perspektywy tych psów? -
Reksiu wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tessuniu wybacz, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
Bira, wybacz, jestem ledwie żywa, ale muszę napisać na wątasach: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Jestem ledwie żywa, ale muszę napisać na wątasach: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Co za japiszonek! Jakby śpiewała z jakimiś heavymetalami... Oczywiscie Kamunia
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
o mateńko!!!! Czy cały ten przychówek jest Twój???????????????????????? -
ślicznot, na razie podziwiam koty z daleka. Dopóki żyje Vito, nie wezmę żadnego
-
Bardzo się cieszę. Do kotów mam większą słabość, chociaz na psach lepiej sie znam
-
dopiero tu trafiłam i widze, że od września cisza. Czy dziewczynka ma dom?
-
Wiesz, gdy obejrzałam wypowiedź TOZówki w Korabiewicach, jakoś naszła mnie ochota, żeby to Towarzystwo Olewające Zwierzęta gdzieś wysłać bez biletu powrotnego. Np. do Korabiewic, do tych apartamentów, które otaczały luksusami zwierzęta, do tych wypasionych posiłków, których nie mogły zjeść z przejedzenia... I poprosic o wywiad jedno ze zwierząt, aby oceniło luksusy stworzone pensjonariuszom z TOZu
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']sunia zajęła pierwsze miejsce.[/QUOTE] Cieszę się, że udało się małej. Bardzo dobrze zorganizowana była akcja propagandowa. W razie potrzeby zapraszam do wrzucania apeli na moich wątkach. Bardzo przykre, że straciła dt. -
Może kwestia zapachu? Jeśli poznał Cie, gdy był słaby i zagłodzony i nie kojarzy Cie ze złem, to nie traktuje Cie płciowo (przepraszam), natomiast, gdybys podniósł głos albo wykonał inna czynność, która źle mu sie kojarzy, mógłbyś dołączony do grona wrogów.
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Podczytuje wątek schroniskowy i nie umiem sie w niego wpasować, ale życze psom wspaniałych domów, a opiekunom schroniskowym życze bezrobocia! Tak! własnie tak!, żeby nie było ani jednego bezdomnego zwierzęcia. Rozmarzyłam się... [IMG]http://www.patajo.pl/wp-content/uploads/2011/06/usmiechniety-pies1.jpg[/IMG]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
odwiedzał, odwiedzał, tylko nie pisał
-
może krzywdę mu robił facet? Może jakies zapachy? Bardzo przykre. Może zechcą Birmę?
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Szkoda mi tych 20 zł, które sobie odjęłam, chociaż dostałam na Maciejkę. Bardzo przykra sprawa. Czuje sie niekomfortowo. Najpierw byłam zwodzona, że jeszcze nie, teraz, chociaż minęło kilka miesięcy, nadal nie ma wykazanego mojego datku. Myślę, że w tej sytuacji poproszę o zwrot tych pieniędzy. Przy moim zadłużeniu nawet 2 zł to majątek, a 20 odjęte sobie to bonanza. Dowód przekazania pieniędzy wyślę na wskazany adres celem rozliczenia sie ze mną. Od półtora miesiąca nie dostałam informacji czy pieniądze zostały zlokalizowane, chociaż na pw podałam wszystkie oczekiwane dane. Watek Harfy jest martwy od prawie dwóch miesięcy, nie wiadomo co sie z nią dzieje. Pieniądze wyparowały. Chce mi się płakać, bo czuje sie oszukana