-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
czy moja Birma nie mogłaby być flegmowata? Ta małpiszonka jest wściekle zazdrosna i zaborcza -
Którego Tofika? [quote name='Noemi1']Isadora bardzo dziekuję za plakat Tofika, choć nie mam jak wydrukować, ale przynajmniej udostępnię, tak żeby było widać wszystkie informacje.[/QUOTE]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
inga.mm replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210']sunia jest kochana - wskakuje na kolana, rozdaje buziaki ... :) jej agresja do innych psów może wynikać z zazdrości o ludzi ... ona by chciała człeka na wyłączność :)[/QUOTE] zupełnie jak Birma, jest wściekle zazdrosna, więc na wszystkich warczy, poza tym sama rozkosz -
plakat jest do niczego. Mnóstwo ozdobników, treść niewidoczna, niewykorzystana cała powierzchnia kartki. Wydrukowałam 10 szt i nie bedę tego drukować wiecej. Na plakacie wołami powinno być napisane, że zaginela sunia kiedy gdzie duże zdjęcie kontakt nagroda zrywki obok zdjecia krótka notatka o okolicznościach zaginięcia czerwonym powinna byc informacja o zaginięciu i ewentualnie telefon komórkowy. Spojrzałam na ten plakat i w oczach mi zaczeło sie mienić. i koniecznie wykorzystać całą powierzchnię kartki. Po co marginesy po 3-4 cm? Prosze o poprawienie i wysłanie mi jeszcze dziś. Jutro koło 11-tej moge powielić i komus przekazać jeśli podjedzie
-
Poproszę, może uda się coś z niej wykrzesać czy mam powielać plakaty? Latać nie mogę, bom okupowana w robocie i w domiszczu, ale plakaciki a-4 mogę machnąć
-
ja poproszę telefon do tej madamy, która zagubiła sunię
-
a gdzie domek dla Birmyyyyyy :placz:
-
a ja zaproszę nie tylko zimowo [INDENT][CENTER][LEFT] [COLOR=magenta][I][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219378-zimowo-i-nie-tylko-na-sieropsiniec-Ingi.mm-do-22.12-21.00"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8100/111220111429.jpg[/IMG][/URL][/B][/I][/COLOR][SIZE=4][COLOR=magenta][I][SIZE=3] zimowo i nie tylko na [/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][I] [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm/page19"]sierokociniec i sieropsiniec Ingi.mm[/URL][/SIZE][/I] [/LEFT] [/CENTER] [/INDENT]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
inga.mm replied to bira's topic in Foto Blogi
pies anielsko cierpliwy i do tego piękny. Miejscowe, żeby nie powiedzieć tambylcze, okoliczności przyrody też masz prima sort -
Reksiu, cudowności nasze, mam nadzieję, że w swojej doskonałości wybaczysz tym, którzy zamordowali cię za życia. Ja im NIE WYBACZĘ. Oby smażyli się w piekle, oby spotkały ich wszystkie możliwe nieszczęścia, ale żeby zachowali świadomość do końca swoich dni i żeby każdy z tych dni był udręką i niepowodzeniem.
-
12 grudnia jest dla mnie dniem koszmarów. Rok temu zaginęła Tula i zamarzła na terenie TVP Dziś dowiedziałam się, że mój chrzestny miał udar - jest warzywem (w ciągu doby) Dziś będzie uśpiony Caruso Cena jamniczego życia - 12 000 zł...Czy się uda?? Walczymy ale potrzebujemy wsparcia - nie ma dla niego nadziei. A Reks? Cichy bohater swojego podwórka, który porwał nas swoim cierpieniem i pogodą ducha. Może jeszcze nie czas?
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
w sprawie mojej pięknej Birmy, tez nikt nie dzwoni i nie pisze. Kicha kompletna, a psów przybywa Moje tymczasy zadłużone sa na prawie lub ponad 4000 zł i żebym nie wiem jak sie skichała, to nie oddłużę ich, chociaż bazarki robie jeden za drugim zobaczcie w sygnaturze. W zaden sposób 4000 nie uzbieraja sie -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
inga.mm replied to cavani's topic in Już w nowym domu
szlachetna twarz Jokera. Piekna tak jak on sam. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7826/img1539um.jpg[/IMG] -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Ale na coraz mniejszy.[/QUOTE] Czyżby Pani Dyrechtor zobaczyła pozytywne skutki cięzkiej pracy wolontariuszy?- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with: