-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
jestem i ja. Być może będę miala stały dla jednego yorka, ale nie zobowiazuję się na 100%, jednak bedę szukała. Czy dt w innym mieście tez jest do akceptacji?
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mała komediantka. Chyba stwierdziła ,że gazety nadają się tylko do takich celów, bo poczytać pewnie nie ma czego.[/QUOTE] I tu sie zgadzam z moja imienniczką. Gazety sa dobre do kocich kuwet -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'][INDENT]KOCHANI...ZNACIE DT KTÓRY PRZYJĄŁBY MALEŃSTWO??? Sunia z interwencji, siedem lat nie wychodzila, załatwiała się pod siebie, ma bardzo chore oczy, nie wiadomo co zrobić....trafiła do schronu....[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1068/c8af3ef17256ca5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214777-Misia-skrajnie-zaniedbana-trafiła-do-schroniska-potrzebuje-pomocy!!!!?p=17669103#post17669103"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2147...3#post17669103[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Syla?.... Tyle, że ona po śmierci Karenki jest obolała -
oby doczekał, Staruniek jak, sądzisz, duzo jeszcze czasu potrzebuje ta osoba?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Smutne jest to, że po śmierci zwierzaczka opiekunki najczęściej zostają same z problemem długów. My czyli Wawer, Nikaragua, ona03 i ja postanowiłyśmy pomóc. Może zabrzmi to strasznie patetycznie, ale to jest takie uczczenie pamięci niewinnych istot, które życie starciły przez coś (nie kogoś) co obraża swoim istnieniem tę porządną część gatunku ludzkiego. Nie umiem napisać tego normalnie, więc wychodzi tak nieco górnolotnie, ale wiecie co mam na myśli.
-
Kajtusiu, zdróweczka życzę
-
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro powinny być na koncie przepraszam, że mniej niż planowałam, ale mam zadłużone inne zwierzaki, więc daję każdemu po trochu -
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przyniosło dochód na rzecz Opieńka 23 zł Proszę o wskazanie konta do przelewu -
jestem, jestem, ale czasu nie mam, więc tylko podczytuję
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
czy zgłaszać? Co to da? Czy uważasz, że będą lepiej dbać o psy? To tylko około 2500 głów, a wetów chyba "aż" sześciu- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mam Saharę w głowie czyli krajobraz pustynny, mało pofałdowany
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Gdy przypomnę sobie walkę o jej nowe życie i czytam teraźniejsze wieści, to aż trudno uwierzyć, że udało się tyle osiągnąć [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=111197&type=sigpic&dateline=1316526616[/IMG] -
[quote name='MaDi'][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6829/img2619resize.jpg[/IMG][/QUOTE] tego pieska preriowego wzięłabym na tymczas, tyle, że na razie mam Maciejkę i Maleńczuk czeka w kolejce
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
pyszny chłopak- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Rudy do góry nie możesz spadać
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestem na zaproszenie Zofiji. Poczytam później
-
dam pudło, ale dopiero w przyszłym tygodniu. nie obfocę, bo nie wyrabiam się. Kto odstąpi mi czasu choć ze dwie godzinki dziennie?
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
jak na moje ingowe oko, to tę nogę zacznie używać, tylko musi przemóc lęk i pokonać "pamięć urazu". A buzialca ma takiego, że można patrzeć i patrzeć. -
nawet bazarkami nie pomogę, bo mod mi grozi zawieszeniem za reklamowanie czyli spam, a bez reklamowania - kicha. Sama nie mam teraz kasy, ale mogę dać pudło rzeczy na bazarek
-
[quote name='Zofija']a u kogo była Smoli na dt?[/QUOTE] u mnie, po powrocie z adopcji. Teraz jest w cudownym domku