Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. bo renal śmierdzi. Nie jest odosobniony we wstręcie do renala
  2. jestem i ja. Być może będę miala stały dla jednego yorka, ale nie zobowiazuję się na 100%, jednak bedę szukała. Czy dt w innym mieście tez jest do akceptacji?
  3. [quote name='Poker']Mała komediantka. Chyba stwierdziła ,że gazety nadają się tylko do takich celów, bo poczytać pewnie nie ma czego.[/QUOTE] I tu sie zgadzam z moja imienniczką. Gazety sa dobre do kocich kuwet
  4. [quote name='Jasza'][INDENT]KOCHANI...ZNACIE DT KTÓRY PRZYJĄŁBY MALEŃSTWO??? Sunia z interwencji, siedem lat nie wychodzila, załatwiała się pod siebie, ma bardzo chore oczy, nie wiadomo co zrobić....trafiła do schronu....[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1068/c8af3ef17256ca5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214777-Misia-skrajnie-zaniedbana-trafiła-do-schroniska-potrzebuje-pomocy!!!!?p=17669103#post17669103"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2147...3#post17669103[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Syla?.... Tyle, że ona po śmierci Karenki jest obolała
  5. oby doczekał, Staruniek jak, sądzisz, duzo jeszcze czasu potrzebuje ta osoba?
  6. Smutne jest to, że po śmierci zwierzaczka opiekunki najczęściej zostają same z problemem długów. My czyli Wawer, Nikaragua, ona03 i ja postanowiłyśmy pomóc. Może zabrzmi to strasznie patetycznie, ale to jest takie uczczenie pamięci niewinnych istot, które życie starciły przez coś (nie kogoś) co obraża swoim istnieniem tę porządną część gatunku ludzkiego. Nie umiem napisać tego normalnie, więc wychodzi tak nieco górnolotnie, ale wiecie co mam na myśli.
  7. Kajtusiu, zdróweczka życzę
  8. jutro powinny być na koncie przepraszam, że mniej niż planowałam, ale mam zadłużone inne zwierzaki, więc daję każdemu po trochu
  9. przyniosło dochód na rzecz Opieńka 23 zł Proszę o wskazanie konta do przelewu
  10. przyniosło dochód na rzecz Kubusia 23 zł, które jutro powinny znaleźć się na koncie Stowarzyszenia przepraszam, że mniej niż planowałam, ale mam zadłużone inne zwierzaki, więc daję każdemu po trochu
  11. żarłok paskudny [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMaLgFlRhwz_2wCyC6Pca2B31NOSSICOz0mQhx001LgcH42awInQ[/IMG]
  12. jestem, jestem, ale czasu nie mam, więc tylko podczytuję
  13. czy zgłaszać? Co to da? Czy uważasz, że będą lepiej dbać o psy? To tylko około 2500 głów, a wetów chyba "aż" sześciu
  14. Mam Saharę w głowie czyli krajobraz pustynny, mało pofałdowany
  15. Gdy przypomnę sobie walkę o jej nowe życie i czytam teraźniejsze wieści, to aż trudno uwierzyć, że udało się tyle osiągnąć [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=111197&type=sigpic&dateline=1316526616[/IMG]
  16. [quote name='MaDi'][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6829/img2619resize.jpg[/IMG][/QUOTE] tego pieska preriowego wzięłabym na tymczas, tyle, że na razie mam Maciejkę i Maleńczuk czeka w kolejce
  17. Rudy do góry nie możesz spadać
  18. Jestem na zaproszenie Zofiji. Poczytam później
  19. dam pudło, ale dopiero w przyszłym tygodniu. nie obfocę, bo nie wyrabiam się. Kto odstąpi mi czasu choć ze dwie godzinki dziennie?
  20. jak na moje ingowe oko, to tę nogę zacznie używać, tylko musi przemóc lęk i pokonać "pamięć urazu". A buzialca ma takiego, że można patrzeć i patrzeć.
  21. nawet bazarkami nie pomogę, bo mod mi grozi zawieszeniem za reklamowanie czyli spam, a bez reklamowania - kicha. Sama nie mam teraz kasy, ale mogę dać pudło rzeczy na bazarek
  22. [quote name='Zofija']a u kogo była Smoli na dt?[/QUOTE] u mnie, po powrocie z adopcji. Teraz jest w cudownym domku
×
×
  • Create New...