Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. dopiero dziś przebiegłam przez temat. Zdjęcia są cudowne. W mojej [B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-robi-si%C4%99-galeria-psich-portret%C3%B3w"][FONT=Book Antiqua][COLOR=magenta][B][SIZE=3][I]galerii psich portretów - bazarek na psie długi [/I][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [/I][/B]jest taka fajna grafika wykonana białą pastelą. Tak jakby Ingunia pozowała....[B][/B]
  2. temat trzeba by podretuszować, bo chyba dt nie jest potrzebne
  3. ja się bardzo cieszę, że chociaż jedną psią imienniczkę mam na dogo
  4. jak facet w kiecce lata to wcale nie musi być źle. Zależy jak jest mentalna zawartość faceta
  5. Togaa, zamorduję Cię przy innej okazji. Czemu jeszcze mnie nie zaprosiłaś tu??? Do mojej imienniczki!!! Malutka, jak każda Inga, jest piękna. Jutro może mi uda się przeczytać wątek. Na razie wpisuję się
  6. Miałam na myśli tych, którzy wierzą w Kościół. Zresztą, to nie miejsce na takie dywagacje.
  7. tobciu, ja chciałam tak ostrożnie napisać, żeby nie ranić uczuć części osób.
  8. W co Ty wierzysz? Przecież księża twierdzą, że zwierzęta nie mają duszy...
  9. [quote name='Noemi1'] Straszne chyba muszę kupić sbie białe prześcieradło.... :diabloti:[/QUOTE] żeby straszyć czy w jakimś innym celu?
  10. łał, jakie fajne oczko
  11. chłopaku, kochamy Cię mocno, mocno, chociaż na odległość. Mam nadzieję, że nasze kochające serca dodadzą Ci sił
  12. dopiero teraz zobaczyłam ten film. Nie wiem co bym zrobiła tym wszystkim "dobrym" ludziom co niedzielę zasuwającym do kościółków. Czy wyspowiadają się z grzechu zaniechania pomocy? Jeśli ten Najwyższy jest, to mam nadzieję, że zepchnie ich jak najniżej. To co się stało z Duniem to ich wina. Nie mogę... Po prostu ryczę i ryczę.
  13. danavas napisała,że rozliczenie wstawi chyba w poniedziałek. OTOZ znam i jej prezeskę Ewę też. Nie mialam żadnych złych doświadczeń. Raczej same pozytywy.
  14. Czy Rachów ktos przejął, czy jest nadal pod tym samym zarzadem?
  15. [quote name='Noemi1']Oczywiście będę jeszcze próbowała zdobyc namiary na domek, bo Claudynka jest mi bardzo bliska, ale czy to się uda???? Naprawdę bardzo bym chciała wiedzieć, że dobrze trafiła. Jej nawet w budzie będzie dobrze, byle nie na łańcuchu. A z Nasielskiem, faktycznie dobrze, że wcześniej wiadomo, że domek nie za dobry, bo po co psiakowi robić nadzieję i go odbierać. Szkoda, że nie wyszło.[/QUOTE] Pogadaj z Kora. Może będzie mogła pomóc?
  16. [quote name='necianeta89']nie znam się ;) nie bywałam na koloniach ;)[/QUOTE] duuużo straciłaś
  17. Pewnie, że jesteśmy. Ona przecież nadal nas potrzebuje
  18. Wiecie, taka bryndza adopcyjna, że ręce opadają
  19. Jeśli domek nie weźmie Maciejki, będę promowała Santino
  20. mam dla Tessy surolan, vita-wet od mojej wetki, od malibo57 immusan i mączkę z alg (też wzmacniający specyfik). Czy przyda się?
  21. [quote name='zioberek87']jak biedactwo się czuje... masakra onim io Duszku pół nocy myslałam, dziewczyny ja też damcos na bazar porobie zdjęcia i wam wyslę a Wy sobie to wycenicie itd a póxniej jak ktos je kupi to ja bedę wysyłała i koszty przesyłki pokryję ze swoich a Wy normalnie wycencie przesyłkę ale te pieniążki zostawicie na chłopaków i będą odemnie... chociaż tyle moge zrobić. Prosze skontaktować się ze mną na pw do kogomam wysyłac foty itd[/QUOTE] Malwa, weźmiesz? ja na razie mam kosmiczne obłożenie robotą, więc cienko z bazarkami u mnie, a na razie mam do spłacenia długi po zamordowanych zwierzakach i na Kaję u Czarodziejki.
×
×
  • Create New...