Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. No i cisza zapadła... Trolle zrobiły swoje...
  2. No to w tej sytuacji już nie będę się biła i z chęcią przyjmę te 40 zł przeznaczając na Vita Bardzo dziękuję
  3. [quote name='Syla']Wystarczy wejść na wątek Żabci i przeczytać, a nie wiem, czy pytałaś :lol:ja nie ukrywałam. Jeszcze coś, bo zapomniałam.Zostało mi ledwo napoczęte opakowanie Ipakitine.To jest 150 g i kosztuje ok 37 zł u weta.Pół pudełka fundnął wet, drugie opakowanie zapłaciło Stowarzyszenie i teraz to mi zostało.Może ktoś potrzebuje, bo ma psa z niewydolnością nerek i mu gotuje.Inguś, a Ty nie potrzebujesz? albo znasz kogoś takiego?Chętnie wyślę.Data używalności jest do 13.06.2012 Niewydolność nerek ma Duszek Duszek....bo jedną nogą z żywymi, jedną z ....duszkami....
  4. No to ja przekazuję 40 zl na żabola Sylusiowego. Chociaż jest to pies domny, to jest w potrzebie, bo Syla mówiła, że padaczka psinę dopadła. Tak więc skoro pieniądze maja wrócić do mnie, to niech jadą do Syli od razu, żeby nie płacić bezsensownych opłat bankowych. Chyba, że formalnie nie jest to możliwe
  5. NIE WOLNO ROZSYŁAĆ! Nie moge wkleić tu wiadomości od moda, ale postaram sie zrobic z tego jakiś sensowny wyciąg i wpisac tu, tylko znów wyjde z pracy o jakiejś idiotycznej godzinie
  6. Moja pragnąć zobaczyć kuriozalny wynalazek "samochóW"! Spragniona ja być widoku owego edit: nie zobaczę kuriozum techniki, bo samochóW zmienił się już w samochóD. Buuu,
  7. oj, te mohery niejednego siusiumajtka by zakasowały. Gorzej jeśli zaczyna sie mieszkać w pracy. Wtedy wszystko możliwe
  8. ooo??? faktycznie. Zdaje się, że różności mi popiermandoliły się.
  9. Dziś zakończyła działalność galeria psich portretów - bazarek na psie długi Ponieważ nie było takiego dochodu na jaki liczyłam, na dodatek nie mogę zareklamować, bo znowu zostałam zapunktowana za rozsyłanie zaproszeń określanych jako spam, więc rezygnuję z tej części dochodów, która przypadała na [FONT=Georgia]Vita[/FONT][FONT=Georgia] i koty z Sierokocińca [/FONT]na rzecz Saszki z guzem, bo dla niej to może oznaczać życie. W ten sposób dla Opieńka jest przeznaczone 20 zł. Bez kilku dziewczyn galeria chyba nic by nie zarobiła- dziękuje im za pomoc.
  10. Dziś zakończyła działalność galeria psich portretów - bazarek na psie długi Ponieważ nie było takiego dochodu na jaki liczyłam, na dodatek nie mogę zareklamować, bo znowu zostałam zapunktowana za rozsyłanie zaproszeń określanych jako spam, więc rezygnuję z tej części dochodów, która przypadała na [FONT=Georgia]Vita[/FONT][FONT=Georgia] i koty z Sierokocińca [/FONT]na rzecz Saszki z guzem, bo dla niej to może oznaczać życie. W ten sposób dla Kubusia jest przeznaczone 20 zł. Dziękuję Ci togaa i Nikaragui też dziękuję - bez Was i jeszcze kilku dziewczyn galeria chyba nic by nie zarobiła
  11. Dziś zakończyła działalność galeria psich portretów - bazarek na psie długi Ponieważ nie było takiego dochodu na jaki liczyłam, na dodatek nie mogę zareklamować, bo znowu zostałam zapunktowana za rozsyłanie zaproszeń określanych jako spam, więc rezygnuję z tej części dochodów, która przypadała na [FONT=Georgia]Vita[/FONT][FONT=Georgia] i koty z Sierokocińca. [/FONT]W ten sposób dla Saszki jest przeznaczone 80 zł. Dziękuję brzośce - genialnej pomagierce! Bez niej i jeszcze kilku dziewczyn galeria chyba nic by nie zarobiła
  12. jest jak byk 26/09 PRZELEW ZEWNęTRZNY FUNDACJA EMIR INGA.MM - DLA HARFY -20,00
  13. J_ulio, zmień tę nieszczęsną literę, bo mi wątroba źle reaguje. Już lecę sprawdzać czy nie wróciły piniądzorki na skutek jakiegoś błędu
  14. kaska od cioci Ingi doleciała?
  15. Dusio nie może odejść, bo czeka na Niego jeszcze dużo kilometrów do biegania i dużo serc do kochania. Nesca, nie poddawaj sie. W Twoich wpisach widać zmęczenie i napięcie, ale teraz nie poddawaj się. Jesli Ty poddasz sie zmęczeniu i emocjom, to Duniek nie będzie czuł tej siły, która wspiera go. Vito ożył, bo ja bardzo chciałam, żeby żył. To jest ta energia i wiara, którą wspieramy i którą dodajemy sił.
  16. Co tu tak pusto??? Prosimy niusy
  17. Później poczytam na miau.
  18. A co z samochoWem? Jestem zainteresowana obejrzeniem takiego kuriozum technicznego...
  19. Warszawka przedadopcyjna - do mnie (Mokotów, Ochota, Ursynów)
  20. Wiecie co? Dajcie spokój, bo najwyraźniej tym pseudoużytkownikom udaje się skłócić tutejsze gremium. W kwestii dokładania mogę się wypowiedzieć jako dt. Nie jestem w stanie wyliczyć wszystkich kosztów jakie ponoszę. Rozliczyć moge się tylko z faktur i rachunków, natomiast takie tam różne (smaczki, kurczaczki, drobiazgi, koszty prania obsikanych rzeczy, pogryzione rzeczy) są niepoliczalne. W przypadku zwierząt z interwencji jest podobnie, szczególnie, że miasto pokryje zapewne tylko część kosztów - te najbardziej oczywiste.
  21. Bomberzy mają po 1-2 posty i rejestrację z września 2011. Skojarzenie samo się nasuwa. Ardnas - róbcie swoje. Mnie oni tym bardziej utwierdzili w przekonaniu, że macie rację w 1000000%. Gdyby sprawa była czysta z tamtej strony, nikt nie wrzucałby tu chamskiego śmierdziela. Zdrowo myśląca część użytkowników tym bardziej będzie solidaryzowała się z wysiłkami Ardnasów. Jeśli teraz ten wątek wpadnie w podforum pseudo, to później będzie trudniej popychać poszukiwania domków. Jestem za pozostawieniem tu, jeśli moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie.
  22. Pędzel cudowny!!! Cała jest cudowna!!!
×
×
  • Create New...