-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']ja dopiero zaczęłam działać w terenie.... dziś pierwszy dzień świeżo po szkoleniu...Duszek i Michael zrobili nam niezły chrzest bojowy.....a odpowiedź jest prosta Inga...nie wytrzymuję....swoje odchoruję ...w środku... ale ....jeśli się teraz odwrócę i powiem..nie.... nie dam rady , nie wytrzymam...czy to coś zmieni...czy takie rzeczy przestaną się dziać tym biednym zwierzakom.... Michaela zobaczyłam dopiero dziś...był otoczony ludźmi którzy się tak bardzo przejęli jego losem...Nescca i Lu_Gosiak pokazały im jak przemywać rany...ludzie zrobili mu legowisko w budynku gospodarczym...doglądają go głaskają za uszkiem.......niestety mają już swoje psy i nie mogą chłopaka zostawić.....ale on teraz czuje to ciepło i jest zadowolony mimo bólu... a Duszek... biedaczek? sam w schronie....on nie szuka kontaktu...miał tak smtny pysio....jakby bez żadnej woli życia...dopiero jak zaczął jeść Convelescens zobaczyłam że on chce walczyć....oby tą walkę wygrał.....[/QUOTE] Chrzest miałaś z dużym wstrząsem. Oby chłopcy dali radę wytrzymać. Jak ja marzę o emeryturze, żeby móc zając się takimi biedami 24/h -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Wiecie, ja chciałam spać, ale chyba trudno będzie. Michael i Duszek, to za dużo na dziś. Danavas, jak Ty to wytrzymujesz? Przecież widzisz to własnymi oczami! -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zobaczcie, ja wysiadłam [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedn%C4%85-nog%C4%85-z-%C5%BCywymi-jedn%C4%85-z-....duszkami...."]Duszek....bo jedną nogą z żywymi, jedną z ....duszkami....[/URL][/B] -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magda779']Może nie aż taki podobny, ale jest u nas suczka o boskim charakterze, niewielkim rozmiarze, wielkim sercu - AJA: [url]https://picasaweb.google.com/stonka1125/Aja[/url][/QUOTE] śliczna jest -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gojda, czy to są pieski, które wyszukuje Twój tz? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Co u naszej miss?? -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mantis']Drops ma dom! Super wiadomość :loveu: A ja mam jedną osobę, która baaardzo chciała Dropsika zaadoptować. Znacie podobnego pieska? Trzeba kuć żelazo póki gorące ;)[/QUOTE] Mam Maciejkę -
[quote name='Ty$ka']Przypominam o Szariczku :)[/QUOTE] Chyba nikt nie zapomniał?!
-
A ja rozpuszczałam wici o Claudii... No ale jeśli ma już domek, to mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście ludki z okolicy Nasielska odezwą się to zaraz znajdziemy im jakąś śliczną panienkę. Oby domek był tym najwspanialszym!!!!
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
łomotko!!! Oby ten jeden jedyny domek ze swoim ludziem. Taki cudowny psiun musi mieć wreszcie trochę szczęścia w życiu. -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kolejne drobne kroczki. Mam nadzieję, że niedługo będzie ich więcej i będą coraz większe -
Z przyjemnością wspomagam te najbardziej potrzebujące, bo właściwie teraz tylko tyle mogę zrobić.
-
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy o wieści... -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Tu szczęśliwe zakończenie dla Alexa, ale dla Lusi - tragedia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21/page2"]*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!![/URL][/B]- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Powodzenia, Piesku! Niech ten domek bedzie dla Ciebie tym jednym jedynym szczęśliwym.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestem na zaproszenie. Wprawdzie nie wymyślę prochu, ale nowy bazarek kombinuję, więc kilka zetów na Ząbalka uzbiera się.
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Isadora, ja protestuję!! Tessa jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś tego nie widzi niech kupi sobie okulary. Wiesz jak wyglądałam po chemii? Okropnie! Ale nie dla wszystkich i m.in. dlatego warto było przejść przez piekło bólu, rzygania i innych wątpliwych atrakcji. -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Można by powiedzieć - wspaniale, gdyby nie stan ogólny. Ale cieszmy sie tymi drobnymi kroczkami. Nadal trzymamy kciuki za Maleńką i za dr Kasię. Oby sie im obu udało! -
[quote name='szafra']Właśnie podpisałam petycje. Podpisuję je często na tej stronie, tylko żaden e-mail z potwierdzeniem na moja skrzynkę nigdy nie przyszedł... w związku z tym nie potwierdzony. Nie wiem dlaczego. Sprawdzałam czy dobrze e-mail wpisuję. Niby wszystko się zgadza a nie dochodzi ...:shake::shake::shake:.[/QUOTE] pewnie ląduje w spamie. Zmień adres korespondencyjny Petycja podpisana. Dlaczego nie mogę 500 razy podpisać????
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Suslik, a co z tym pieskiem, o ktorym myslalas, ze to Rambo? przeciez on potrzebuje pomocy, tak? Zalozysz mu watek?[/QUOTE] Pytałam ja o to dwa dni temu. Założy dopiero, gdy ustali, że na pewno ten warsztat czy co tam jest innego, psem nie zajmie się. Na razie dokarmiają go i chyba nie bardzo wiedzą jak się do tego przymierzyć. Suślik napisała, że chwilowo nie będzie miała możliwości netowania. Nie wiem jak długo.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Wygląda jak Alex, tylko jakby po wizycie w salonie kosmetycznym. Śliczności. Więcej fotek, plizzz.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Pnie się, Śliczności, w górę, żeby nikt o niej nie zapomniał. -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosiu, napisz co z Maleńką?