Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='danavas']ja dopiero zaczęłam działać w terenie.... dziś pierwszy dzień świeżo po szkoleniu...Duszek i Michael zrobili nam niezły chrzest bojowy.....a odpowiedź jest prosta Inga...nie wytrzymuję....swoje odchoruję ...w środku... ale ....jeśli się teraz odwrócę i powiem..nie.... nie dam rady , nie wytrzymam...czy to coś zmieni...czy takie rzeczy przestaną się dziać tym biednym zwierzakom.... Michaela zobaczyłam dopiero dziś...był otoczony ludźmi którzy się tak bardzo przejęli jego losem...Nescca i Lu_Gosiak pokazały im jak przemywać rany...ludzie zrobili mu legowisko w budynku gospodarczym...doglądają go głaskają za uszkiem.......niestety mają już swoje psy i nie mogą chłopaka zostawić.....ale on teraz czuje to ciepło i jest zadowolony mimo bólu... a Duszek... biedaczek? sam w schronie....on nie szuka kontaktu...miał tak smtny pysio....jakby bez żadnej woli życia...dopiero jak zaczął jeść Convelescens zobaczyłam że on chce walczyć....oby tą walkę wygrał.....[/QUOTE] Chrzest miałaś z dużym wstrząsem. Oby chłopcy dali radę wytrzymać. Jak ja marzę o emeryturze, żeby móc zając się takimi biedami 24/h
  2. Wiecie, ja chciałam spać, ale chyba trudno będzie. Michael i Duszek, to za dużo na dziś. Danavas, jak Ty to wytrzymujesz? Przecież widzisz to własnymi oczami!
  3. zobaczcie, ja wysiadłam [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedn%C4%85-nog%C4%85-z-%C5%BCywymi-jedn%C4%85-z-....duszkami...."]Duszek....bo jedną nogą z żywymi, jedną z ....duszkami....[/URL][/B]
  4. A ja myślałam, że już widziałam dużo... Widać wciąż za mało. Muszę ochłonąć. Wrócę jutro, bo jestem rozwalona tym co zobaczyłam i co opisałaś, danavas czy potrzebny banerek, czy ktoś z Was zrobi?
  5. [quote name='Magda779']Może nie aż taki podobny, ale jest u nas suczka o boskim charakterze, niewielkim rozmiarze, wielkim sercu - AJA: [url]https://picasaweb.google.com/stonka1125/Aja[/url][/QUOTE] śliczna jest
  6. Gojda, czy to są pieski, które wyszukuje Twój tz?
  7. [quote name='Mantis']Drops ma dom! Super wiadomość :loveu: A ja mam jedną osobę, która baaardzo chciała Dropsika zaadoptować. Znacie podobnego pieska? Trzeba kuć żelazo póki gorące ;)[/QUOTE] Mam Maciejkę
  8. [quote name='Ty$ka']Przypominam o Szariczku :)[/QUOTE] Chyba nikt nie zapomniał?!
  9. A ja rozpuszczałam wici o Claudii... No ale jeśli ma już domek, to mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście ludki z okolicy Nasielska odezwą się to zaraz znajdziemy im jakąś śliczną panienkę. Oby domek był tym najwspanialszym!!!!
  10. łomotko!!! Oby ten jeden jedyny domek ze swoim ludziem. Taki cudowny psiun musi mieć wreszcie trochę szczęścia w życiu.
  11. kolejne drobne kroczki. Mam nadzieję, że niedługo będzie ich więcej i będą coraz większe
  12. Z przyjemnością wspomagam te najbardziej potrzebujące, bo właściwie teraz tylko tyle mogę zrobić.
  13. Tu szczęśliwe zakończenie dla Alexa, ale dla Lusi - tragedia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21/page2"]*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!![/URL][/B]
  14. Powodzenia, Piesku! Niech ten domek bedzie dla Ciebie tym jednym jedynym szczęśliwym.
  15. Jestem na zaproszenie. Wprawdzie nie wymyślę prochu, ale nowy bazarek kombinuję, więc kilka zetów na Ząbalka uzbiera się.
  16. Isadora, ja protestuję!! Tessa jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś tego nie widzi niech kupi sobie okulary. Wiesz jak wyglądałam po chemii? Okropnie! Ale nie dla wszystkich i m.in. dlatego warto było przejść przez piekło bólu, rzygania i innych wątpliwych atrakcji.
  17. Można by powiedzieć - wspaniale, gdyby nie stan ogólny. Ale cieszmy sie tymi drobnymi kroczkami. Nadal trzymamy kciuki za Maleńką i za dr Kasię. Oby sie im obu udało!
  18. [quote name='szafra']Właśnie podpisałam petycje. Podpisuję je często na tej stronie, tylko żaden e-mail z potwierdzeniem na moja skrzynkę nigdy nie przyszedł... w związku z tym nie potwierdzony. Nie wiem dlaczego. Sprawdzałam czy dobrze e-mail wpisuję. Niby wszystko się zgadza a nie dochodzi ...:shake::shake::shake:.[/QUOTE] pewnie ląduje w spamie. Zmień adres korespondencyjny Petycja podpisana. Dlaczego nie mogę 500 razy podpisać????
  19. [quote name='Pipi']Suslik, a co z tym pieskiem, o ktorym myslalas, ze to Rambo? przeciez on potrzebuje pomocy, tak? Zalozysz mu watek?[/QUOTE] Pytałam ja o to dwa dni temu. Założy dopiero, gdy ustali, że na pewno ten warsztat czy co tam jest innego, psem nie zajmie się. Na razie dokarmiają go i chyba nie bardzo wiedzą jak się do tego przymierzyć. Suślik napisała, że chwilowo nie będzie miała możliwości netowania. Nie wiem jak długo.
  20. Wygląda jak Alex, tylko jakby po wizycie w salonie kosmetycznym. Śliczności. Więcej fotek, plizzz.
  21. Pnie się, Śliczności, w górę, żeby nikt o niej nie zapomniał.
×
×
  • Create New...