Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Jola17']Wczoraj Smoli wróciła z adopcji. Odebrałam ją wczesnym popołudniem. Przyczyna? Smoli nie mogła się odnaleźć w nowym domu. Miała stany lękowe, depresyjne, potrafiła się zapaść w kącie i drżeć bez wyraźniej przyczyny. Trwało to od jakiegoś czasu, zastosowane terapie nie pomogły - państwo Smoli ( podkreślam, dla jej dobra i na moją prośbę) podjęli trudną decyzję i z bólem serca zgodzili się, aby Smoli wróciła pod moje skrzydła - nie widzieliśmy innego wyjścia, jak zmiana środowiska.[/QUOTE] No zobacz, a u mnie poza początkowym okresem może ok. 2 tygodni po wyjściu z waszego domu, Smolisia znów zaczęła byc cudownym szczeniakiem. Tylko w owym początkowym okresie miała jeden raz "zapaść" i w dziwny sposób splotło się to z okolicznością w jakiej musiałam bardzo szybko poruszać się co prawdopodobnie odczuła jako zagrożenie, bo reakcja była charakterystyczna dla psów wobec których nie stosowano stymulacji pozytywnej.
  2. no to nieźle panienkę urządzili
  3. bardzo dziękuję. Pewnie w przyszłym tygodniu będą następne pieniążki
  4. czy pieniądze nie dopłynęły??? chciałabym zamknąć tamten bazarek, żeby móc otworzyć następny.
  5. [quote name='MaDi']Powiedziałam ochrzaniłam i porobiłam zdjęcia od razu pojechali kupić siatkę....tylko że Mamuśki wciąż nie ma a jest dla niej dom:([/QUOTE] Niech teraz szukają! Kurna, siatką chcą się wykpić??? A życie psa to pies? Niech szukają, rozwieszają ogłoszenia, bo wsiądę w samochód i pojadę im dowalić. Jak się wkurzam to głos mam donośny (śpiewałam w chórze, a na auli 500-osobowej mówiłam bez mikrofonu). Słownictwo mało literackie też mam w repertuarze i nie zawaham się go użyć.
  6. ostatnio 160, ale możesz ponegocjować cenę dla psa ratowanego ze schronu. Dobrze by było najpierw zrobić prześwietlenie, żeby zobaczyć układ serca i czy nie jest powiększone lub przesunięte, no i koniecznie pełne badania krwi łącznie z tarczycą. U mnie w Veticusie - 105 zetów. Możesz też do dr Niziołka uderzyć. Tam było trochę taniej.
  7. [quote name='Nutusia']Dr Łabczewskiej trzeba pilnować, bo zakręcona jest jak słoiczek z konfiturą ;)[/QUOTE] niamuśne porównanie Koniec tygodnia jutro i na jakie wieści można liczyć?
  8. Nie tylko w Wawce weci potrafią zedrzeć kasę i nie zalezy to, oczywiście - moim zdaniem, od czynszów czy innych dóbr tylko od ludzi i ich serc. Nie wiem jaki czynsz płaca weci Garncarzowie, ale z pewnością niemały, sprzęt maja dobry i bardzo dobry, a bezdomniaki mają ulgi lub nawet darmowe wizyty. Znam dziadowską lecznicę - syf, brak sprzętu, a liczą jak za zboże. Co do adopcji niewidomych piesków, uczestniczyłam w wątku poznańskiego Misia obecnie zwanego Horacem. Przypadek nieodwracalnej ślepoty, a ludzia swojego znalazł.
  9. [quote name='TERESA BORCZ']Cioteczki, na poranne pocieszenie mam dobrą wiadomość, ! Peperełkowe kudełki rosły gdzie akurat chciały a mnie martwiła łysa główeczka/ dziś przy porannym podkarmianiu specyfikami na ratowanie image'u panny znalazłam pierwszy kłująy meszek, oby się utrzymał bo to cudowny znak ![/QUOTE] yes, yes, yes!!!
  10. [quote name='__Lara']Wczoraj mówili o tym na aktualnościach w tvp info....Masakra.... Sandra, fajną im zagródkę zrobiliście :) Jakby była przy nich potrzebna pomoc, etc. to napisz -:)[/QUOTE] linkę poproszę
  11. Na mój tymczas liczyc nie można, bo mam za dużo pogłowia i za malo czasu, ale majac jakies wyniki w ręce i opis Misiulki moge podjechac do dr G z prośba o konsultacje. Jesli znajdzie się tymczas w Wawie jakoś niedaleko mnie, to i samochodem mogę wesprzeć
  12. [quote name='Jola17']P. Aniu ,już dośc tych Pani trosk ,już wszyscy zrozumieli Pani intencje ,teraz proszę coś zaproponowac dla dobra tego psiaka ,skoro tak bardzo pani się o niego troszczy .Już tyle Pani zrobiła dla dobra Kajtusia ,że czas się opamiętac.Teraz ten psiak potrzebuje przede wszystkim deklaracji stałej .[/QUOTE] O co chodzi??? Pani Jolu, nie widzę tu żadnych wpisów Pani Ani, które by robiły jakieś zamieszanie. Jeśli na coś Pani odpowiada, to proszę cytować, bo robi się bałagan i nie wiadomo do czego przypiąć Pani odpowiedź. Czy pisząc "Pani Ania" ma Pani na myśli DIF?
  13. Za Dzidka z pseudo na dożywociu u mnie nie wziął nic, a za Tośkę - ratlerzycę ze schronu wziął niewiele ponad 50%. Porządny gość. Przepraszam, ze nie mam czasu przedrzeć sie przez wątek. Czy mogę poprosić w dwóch zdaniach o aktualny stan i możliwości leczenia oraz u kogo będzie na tymczasie w Warszawie, jeśli jest taka opcja?
  14. kurczę, rzeczywiście jakieś złe się zaczaiło. Przecież już ponad miesiąc temu były terminy. No ale miejmy nadzieję, że teraz już tylko ku dobremu zmierza
  15. Oczywiście, że wiem, ale nie wiem czy chcesz wiedzieć
  16. o rany, noce już zimne, a ona przerażona. Niech szlag trafi tych roboli - powiedz im to.
  17. [quote name='zioberek87']hi hi hi sorki moja klawiatura czasmi płata figle, a ja staram się szybko pisac i nie sczytam tego i teraz takie babole wychodzą:)[/QUOTE] ale te babole są śmieszne, a nie obrzydliwe.
  18. zapraszamy do Lenoxa
  19. całuski w łepeczki (łebeczki?) dla Dziadziusiów. Specjalny buziaczek dla Tosi. Może doda jej sił?
  20. Zwracam uwagę, że w poście może być tylko 5 zdjęć (regulamin). Mod może wyrzucić taki post nieodwracalnie.
  21. Czy dziewczynkę znaleźliście?
  22. [quote name='Roch']hej dajcie znaka kiedy psy beda do adopcji szukam szczenika sunie dla siebie sam jestem wolontariuszem i pomagam w adopcjach psów dlatego bede swietnym przyjecielem dla malej ~;0[/QUOTE] Rochu, ile masz psów na tymczasie? Czy można u Ciebie zrobić wizytę?
  23. [quote name='ARDNAS']Żyją he he :) Ja to w ogóle podejrzewam, że ta kobieta coś nie tak z głową ma. Ona bardzo prosiła żeby zostawić jej jednego owczarka Rikiego bo to jej kochanek :crazyeye::crazyeye: I napisała oświadczenie do Boga, że zbuduje mu kojec. Zobaczycie później na zdjęciach jak owczarki niemieckie trzymane były w klatkach, w których nie mogły nawet stanąć a co dopiero się odwrócić. W innym pomieszczeniu pies na łańcuchu, który miał 73 cm, a w jeszcze innym na tak krótkim, że kładąc się głowe miał cały czas w górze.[/QUOTE] czy można by tę kobietę też na taki łańcuch??? Może to dobry sposób resocjalizacji - bibilijny czyli oko za oko
  24. [quote name='tatankas']Dziewczyny-miała być taka akcja,ale niestety się nie udało.Mam za to około 100 domków chętnych na szczeniaki,kilku miesięczne lub starsze Yorki,buldożki,shi tzu.Jak by co to mogę podesłać listę.Ludzie zgadzają się na wizyty przed adopcyjne,na sterylizacje i.t.d[/QUOTE] Rewelacyjnie
×
×
  • Create New...