Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. pamiętamy o psinach. Pamiętamy też o tzw. Aniele Stróżu. Chyba bardziej odpowiedni byłby nic Belzebub? Cieplutkie głaskanka dla Dziadeczków
  2. Tak tylko informacyjnie podsyłam. Nic na siłę (tylko młotek). Może przyda się w przyszłości (pukam w niemalowaną część głowy)
  3. jestem na wezwanie. Na razie bez pomysłu
  4. Może jestem przewrażliwiona na różne sprawy, które po czyjejś śmierci się dzieją.
  5. Nie zaprosiłam??? Nie ogarniam się chyba. zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] Z tym upychaniem Azuni do koszyka może być rozrywkowo...
  6. [quote name='Merys']hehe, ale i tak jeszcze karypel :D[/QUOTE] Co to jest karypel?
  7. Agucha, ja wiem, że prowadzenie buchalterii to męczące i odpowiedzialne zajęcie, ale proszę Cię... Teraz spokój Karenki nie powinien być zakłócany. Proszę.
  8. Moje Drogie. Sądzę, że Karen, chociaż nie żyje już, jest najważniejsza. Taki spór, w moim odczuciu, profanuje pamięć o szkrabeczku.
  9. No i nieporozumienie wyjaśnione
  10. [quote name='malizna78']Ja znalazłam wątek własnie dzięki Twojemu banerkowi, ale ja tam szczęscia biednej psince nie przyniose. Za to zaraz po Twoim wpisie przeczytałam wpiś TERESY no i tu już widać jak na dłoni, że rzeczywiście szczęscie nadeszło:) Bardzo się cieszę, choć widze, że przed psiakiem daleka droga i mnóstwo pracy. Ale na pewno będzie dobrze![/QUOTE] Cieszę się, że ktoś dostrzegł Gucia. Do guciowego szczęścia jeszcze daleko i każda pomoc jest potrzebna
  11. [quote name='Agucha']Z uwagi na to, że Karenka odeszła a ja chcę rozliczyć jej fundusze... Malwi, Ostatecznie proszę o wpłacenie 40zł, które dawno temu wpłaciła inga.m.m dla suni na Twoje konto...Już tyle czasu minęło a ja ich nadal nie mogę odnotować w rozliczeniu...:roll: Skrzynkę masz zapchaną i nie mam się jak skontaktować inaczej niż poprzez wątek. Jestem zaskoczona, że te pieniądze nie zostały jeszcze przekazane, a przecież to już chyba ze 3-4 miesiące. Mam nadzieję, że jest to tylko kwestia nieporozumienia.
  12. mój sceptycyzm wynika z wielu nieudanych adopcji. Nie chcę obrażać nowej Rodziny Majkiego, tylko już nauczyłam się byc ostrożna i powściągliwa w pianiu peanów. Będę ściskała kciuki, żeby mój sceptycyzm został sponiewierany przez szczęśliwe zakończenie i spokojne życie Majkiego
  13. zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  14. [quote name='MALWA']Dziewczyny! Proszę o pomoc! Przepraszam, ze na tym wątku piszę nie na temat, ale chciałabym poszukać osób z konkretnej miejscowości, i w związku z tym mam prośbę czy może mi ktoś napisać w jaki sposób mam poszukać konkretnej osoby, czy jest tu jakiś spis na dogo? Poszukuję osoby z okolic Wrześni woj. wielkopolskie, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w ludzi, którzy chcą wyadoptować spracowanego konia. Watek prowadzi Gosiara. Chodzi jejo to, by koń trafił do zwierzolubnych, w dobre warunki, a nie do takich, co go oddadzą dla pieniędzy na rzeź. Jeszcze raz proszę o pomoc![/QUOTE] jest jeszcze mapa dogo, gdzie wpisują się ludzie z ofertami pomocy Znaczy Majki ma domek już? Taki poraniony? Trochę jestem sceptyczna, ale chyba lepiej znacie sytuację
  15. [quote name='Lu_Gosiak']z badan to On mial narazie tylko krew niewiem czy na konsultacji w Gliwicach dziewczyny dostały jakies rozpoznanie na pismie...po 27.09 trzeba bedzie pojechac najpierw z Jurandem na diagnoze do Wrocławia i potem drugi raz na operacje, wiec wiecej wiadomo będzie po wizycie we Wrocławiu[/QUOTE] dr Garncarz poleca swoją koleżankę we Wrocławiu - dr Annę Cisło. Podobno można z nią negocjować ceny dla bezdomnych psów, szczególnie po powołaniu się na dr Garncarza Nie mogłabym rozmawiać o koszcie operacji bez informacji o przyczynie ślepoty
  16. super chłopak!!! zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  17. podczepiłam sobie Gucia - mam nadzieję, że na szczęście
  18. [quote name='danavas']długa męcząca droga, zwłaszcza z psem którego najważniejszym celem jest zjeść siedzenie i drążek zmiany biegów.......;)[/QUOTE] głodzicie go????? :evil_lol:
  19. [quote name='Lu_Gosiak']baaardzo dziekujemy wawer za ogromna pomoc:):) inga we Wrocławiu podobno koszt ok.4000zl w Wawie 5000zl - ale to chyba bez tej zniżki na bezdomniaki...trzeba bedzie zadzwonic i dopytac[/QUOTE] podeślij mi info na [email][email protected][/email] Jakies badania, diagnozy. polece do dr Garncarza i zapytam. 4 kółka wydają sie bardzo wysoką ceną, jednak nie wiem co trzeba zrobić, więc nie chcę się wymądrzać. Chętnie przebadam sytuację w Wawie
  20. dopiero dziś mogę pożegnać się z Karenką. Niby człowiek wie, że cudu raczej nie będzie, ale jednak liczy po cichu. Każda śmierć jest szokiem dla pozostających po tej stronie Tęczy. Malutka Karenko, byłaś słoneczkiem Syli i nasza radością. Po tej drugiej stronie Tęczy pamiętaj tylko te dobre ręce Syli i nasze ciepłe myśli. Żegnaj Słoneczko.
  21. Co ty piszesz???????????????????????????
  22. PODCZEPIĘ SOBIE BANEREK. z KASĄ U MNIE MINUSOWO. CZY KTOS MOŻE POALLEGROWAĆ? POPROŚCIE SELENGĘ. LECE DALEJ DO PRACY. BUŹKA
  23. Czy Gucio ma banerek? Necianeta82 robi takowe
  24. a koszty? porównywalne?
  25. wybaczcie, że nie mam czasu na wpisywanie się (tylko podczytuję), jednak jeśli trzeba by bylo w Warszawie jakoś pomóc, proszę mnie wzywać, postaram sie pomóc
×
×
  • Create New...