-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
z przyjemnością to robię - pomagam bazarkami Domów nie mogę znaleźć - sama mam kłopot z tymczasowiczką, a następne czekają bezdomne w Wildze. Każda pomoc w reklamowaniu i podnoszeniu jest na wagę cennych psich złotówek. Szczególnie, że pracuje po 10-12 godzin i rzadko kiedy mam w pracy czas, żeby zajrzeć na dogo Uściski dla Saszy i jej fan-klubu
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Azunie też mozna upchac do koszyka. Mam taki duży...- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Tyle, że głupol nawet nie wiedział, że to pies z "dowodem osobistym". Po prostu ma wizję psa, ale tak mglistą jak na tęgim kacu- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Lenox też niczego sobie. Tylko ślepy intelektualnie i emocjonalnie nie będzie widział piękna w zwierzęciu -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Ja bym jeszcze poleciła dr Garncarza, który stosuje taryfę ulgową dla bezdomnych, skrzywdzonych psów. Podobno dr Cisło w Breslau też, jeśli jest się z polecenia dr Garncarza -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
o ile dobrze zrozumiałam, u dr Łobaczewskiej -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Mam nadzieję zę mi nikt na jamnika nie zapoluje :)[/QUOTE] pilnuj, pilnuj, bo na bazarkach niektórzy czają się do ostatniego gwizdka -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
ja ludziów nie rozumiem! Pyta taki jeden, a czasem i drugi o psa. Jaki ma być - normalne pytanie, bo nie wiesz czy duży, czy mały. Może mają jakąś wizję. No i słyszę duży, ale nie za bardzo. No to pytam czy jak pudel - nie, większy. No to może jak hus - no tak, ale może być większy. To może jak owczarek - nooo, cos takiego. No to pokazuję zdjęcie Santino i... całe szczęście, że głupolowi nie odpowiada, bo sam nie wie czego chce i biedny Santino mógłby nie mieć dobrego domu. Czego oni chcą???? Sami nie wiedzą- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] nie u niego jednego cisz na łączach. Maciejce ten domek chyba też odjechał sprzed noska. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] i bardzo kibicuję Duni. Musi być dobrze!!! Dunieczko, szkrabeczku, całuski i mizianka ślę -
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
może nietaktem będzie zaproszenie Was na wątek Duni, ale tam jest kłopot podobny, a operacja tańsza. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-operacja-ju%C5%BC-tu%C5%BC-tu%C5%BC-%29"]Maleńka, ślepa DUNIA - operacja już tuż, tuż :-)[/URL][/B] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z zaproszeniem do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] -
zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]